5:0 (Walkower) Walkower - wygrana gospodarzy
2013-02-24
18:00
Runda II / 28 kolejka
MMKS Podhale Nowy Targ – Naprzód Janów 3:0 mecz przerwany po 20 minutach z powodu zdekompletowania drużyny z Janowa.

1:0 Łabuz (Biela, Zarotyński) 5:35 w przewadze
2:0 Neupeuer (Zarotyński, Mrugała) 8:01
3:0 Łabuz (Biela, Neupauer) 13:14 w przewadze

MMKS Podhale: Rajski – Mrugała, Łabuz, Biela, Naupauer, Zarotyński – Adamovičs (2), Talaga, F. Wielkiewicz, Ištocy, Ćwikła – Gaczoł, Landowski, Bomba, D. Kapica, P. Ziętara – Wojdyła, Szal, Olchawski, Tomasik, Stypuła. Trener Marek Ziętara.

Naprzód: Blot – Prokopczik, Kostromitin, Gryc, Pohl (2), Bajer (2) – Kosakowski, K. Kozłowski, Rasikoń. Trener Krzysztof Kulawik.

Kary: 2 – 4 min.

Koniec spotkania! Janów oddaje spotkanie walkowerem. W Nowym Targu kibice obejrzą teraz mecz Podhale A vs. Podhale B.

... i koniec.
19. min - Ostatnia minuta 1. tercji...
15. min - Kozłowski zszedł do szatni po tym jak guma trafiła go w twarz. Janów teraz w całą szóstkę zawodników.
14. min - GOL! - Szarotki po raz kolejny w przewadze. Ponownie ładny strzał Łabuza spod niebieskiej i krążek w siatce.
9. min - Pierwsze wykluczenie dla Szarotek. Adamovics dwie minuty za atak kijem trzymanym oburącz.
9. min - GOL - Kapica na środek do Neupauera, który z bliskiej odległości pokonuje goalkipera gości.
7. min - Janowianie po siedmiu minutach gry wypracowali sobie pierwszą sytuację.
6. min - GOL! - I mamy pierwszą bramkę. Łabuz spod niebieskiej trafia do bramki Błota.
5. min - Pierwsze wykluczenie w spotkaniu. Szarotki w przewadze.
3. min - Na razie bez zaskoczenia. Podhale atakuje, Janów się broni...
1. min - Zaczynamy mecz prawdopodobnie bez żadnej większej historii.

Witamy z lodowiska w Nowym Targu gdzie miejscowe "Szarotki" dzisiejszym meczem z Naprzodem Janów zakończą rundę zasadniczą rozgrywek I ligi. Janów dzisiaj z całymi ośmioma zawodnikami w polu to jest o jednego więcej niż w dniu wczorajszym. Do Nowego Targu dojechał jeden janowianin.

Relacja: Dawid Szewczyk.