25:47 2 min. Jarosław Różański #79 Ostrość
36:34 2 min. Petr Valušiak #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:37 2 min. Michał Kasperczyk #11 Trzymanie przeciwnika
43:22 2 min. Piotr Sarnik #89 Wysoko uniesiony kij
43:51 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Trzymanie przeciwnika
49:03 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Ostrość
49:34 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Zahaczenie
51:28 5 min. Piotr Sarnik #89 Atak kolanem
51:28 20 min. Piotr Sarnik #89 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57:23 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:57 4 min. Craig Cescon #32 Ostrość
59:57 2 min. Angel Nikolov #8 Ostrość
57 min. - GOOOL! 5:3! Gwiżdż trafił w słupek, a Bepierszcz umieścił gumę w pustej bramce.
57 min. - Oświęcimianie w komlecie.
55 min. - Kocioł pod bramką Fikrta, ale ten jest na posterunku.
53 min. - Sarnik kolanem zaatakował Milama, a sędzia odesłał go do szatni. Goście przez 5 minut będą grać w przewadze.
50 min. - Dwie minuty dla Rzeszutki i katowiczanie przed kolejną szansą.
47 min. - GOOOL! 5:2! Frączek pięknym uderzeniem z bekhendu, po doskonałym dograniu Popki, zmniejsza straty.
45 min. - GOOOL! 5:1! Tabaczek wypuścił w bój Jakubika, a ten strzałem w okienko pokonał Kalembę.
44 min. - GOOOL! 4:1!Kontra Jakubika, który przechwycił krążek na linii niebieskiej własnej tercji i popędził na bramkę Kalemby i w amerykańsko-kanadyjskim stylu pokonał go efektownym przepuszczeniem krążka.
44 min. - Sarnik zarobił karę w tercji ofensywnej. Niepotrzebne wykluczenie doświadczonego skrzydłowego.
42 min. - Unia już w komplecie.
42 min. - Biało-niebiescy dobrze się bronią. Wybijają gumę z własnej tercji dwa razy. Najpierw Połącarz, a potem Różański
41 min. - Ostatnia odsłona rozpoczęta. Bulik dla Katowic, które grają w przewadze jeszcze przez minutę i 37 sek.

40 min. - Teraz na dwie minuty odesłany Kasperczyk.
39 min. - Katowiczanie w komplecie.
38 min. - Oświęcimianie bez pomysłu na rozegranie zamka. Ewidentnie za długo bawią się z krążkiem.
37 min. - Valusiak brzydko zatrzymał Jakubika i musi udać się na dwuminutową odsiadkę.
34 min. - Dogodna sytuacja katowiczan. K. Kalinowski uderzył kąśliwie, ale przepiękną interwencją popisał się Michal Fikrt!
30 min. - Tempo meczu troszkę siadło.
29 min. - GOOOL! 3:1! Ładne, blisko trzydziestometrowe podanie Modrzejewskiego do Wojtarowicza, który wyjechał na samotne spotkanie z Kalembą i pokonał go mocnym strzałem z klepy.
28 min. - Obie drużyny w komplecie.
26 min. - Kolejne dwuminutowe wykluczenie. Sędzia Rokicki ma do nich słabość.
25 min. - Kalemba broni uderzenia Sarnika i Wojtarowicza.
24 min. - Tym razem próba Nikolova z okolic niebieskiej, ale jego strzału nie zdołał nikt dobić. Błąd Kalemby, który odbił gumę przed siebie, bez konsekwencji.
23 min. - Widać, że biało-niebiescy każdą akcję starają się kończyć strzałem. Połącarz z niebieskiej, ale Kalemba na posterunku.
22 min. - Sucharski kąśliwe uderzenie, ale broni Fikrt.
22 min. - Obie drużyny w komplecie.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Groźne podanie Chwedoruka, ale akcję wyczyścił Rzeszutko. Kontra Różańskiego, ale góral z krwi i kości posłał gumę obok słupka.

20 min. - Obustronne wykluczenie. Adamus i Komorski jadą do boksu ochłonąć.
20 min. - GOOOL! 2:1! Ładna akcja oświęcimian. Rzeszutko wjechał do tercji zagrał do Różańskiego, a ten wzdłuż bramki do Piotrowicza, który podniósł tylko krążek i zaskoczył Kalembę.
19 min. - Kolejny zamek i znów niewiele z niego wynika.
18 min. - Dwie minuty dla M. Kalinowskiego, podciął w tercji ataku Nikolova. Kompletnie niepotrzebny faul.
17 min. - Kasperczyk skasował akcję katowiczan. Gdyby nie on byłby gol. Sucharski miałby przed sobą pustą bramkę.
15 min. - Wymiana uprzejmości pod świątynią Fikrta. Popko i Kasperczyk wędrują na ławkę kar.
14 min. - Połącarz ostro zaatakował i został odesłany na ławkę kar.
12 min. - GOOOL! 1:1! Valusiak zza bramki do K. Kalinowskiego, a ten uklęknął (jak Zbyszko z Bogdańca przed królem Władysławem Jagiełłą) i pokonał Fikrta.
11 min. - Gabryś z okolic niebieskiej, ale broni Kalemba.
11 min. - Różański... ależ miał dobrą sytuację. Strzelił jednak wprost w parkany Kalemby.
10 min - GOOOL! 1:0 Skrzypkowski najsprytniejszy w zamieszaniu podbramkowym i Unia wychodzi na prowadzenie.
8 min. - Zakotłowało się pod bramką Fikrta. Valusiak zagrał przed bramkę, strzał i dobitka K. Kalinowskiego, ale Fikrt mrozi krążek.
6 min. - Groźna akcja Chwedoruka, który pomknął lewym skrzydłem i zjechał do środka. Zamiast strzelać starał się podać do Drzewieckiego. Wychowankowi Stoczniowca Gdańsk został powstrzymany przez powracającego Grzegorza Piekarskiego.
4 min. - Ładny bodiczek Połącarza. Komorski wstał z lodu, ale odczuł z pewnością ten atak ciałem.
4 min. - Katowiczanie w komplecie.
3 min. - Uderzenie Sarnika za lekkie, by zaskoczyć Kalembę.
3 min. - Oświęcimianie nie potrafią założyć zamka.
2 min. - Będzie kara dla Cescona. Poobijał przy bandzie Jakubika.
1 min. - Zaczynamy spotkanie piątej Aksam Unii z szóstym HC GKS-em Katowice. Pierwszy bulik dla biało-niebieskich.
#79 Jarosław Różański LS 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Piotr Sarnik PS 0 0 0 0 0 0 27 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Paweł Skrzypkowski LO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Sebastian Stańczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
HC GKS Katowice
#30 Zane Kalemba B 5 5.00 32 32 0 0 0 0 84.38 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#33 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 1 0 0 0 1 2 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Tobiasz Bigos PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Ryan Campbell LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Craig Cescon LO 0 0 0 0 0 -1 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Justin Chwedoruk ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0