09:21 2 min. Damian Piotrowicz #81 Zahaczenie
12:28 4 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak w okolice głowy lub szyi
12:28 10 min. Maciej Urbanowicz #92 Kara za niesportowe zachowanie 10min
18:40 2 min. Jerzy Gabryś #17 Uderzanie kijem
31:25 2 min. Radek Procházka #48 Zahaczenie
32:53 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie
51:59 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie
56:11 2 min. Patryk Kogut #23 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
60:16 2 min. Michał Kasperczyk #11 Przeszkadzanie
I to było na tyle.

64 min. - GOOOL! 3:2! Urbanowicz ładnie zawinął z nadgarstka i zdobył tym samym złotego gola. 2 punkty zostają na Jastorze.
63 min. - Unia już w komplecie.
62 min. - Znów kotłuje się pod bramką Fikrta. Ten jednak zachowuje się, jak na świetnego golkipera przystało. Inna sprawa, że dobrze bronią jego partnerzy, którzy wybijają krążek z własnej tercji.
61 min. - Kara dla oświęcimian. Kasperczyk nieprzepisowo powstrzymywał Krala.
Krótka przerwa i dogrywka!

Koniec regulaminowego czasu gry.
60 min. - Indywidualna akcja Różańskiego, który objechał bramkę i wystawił gumę na linię niebieską do swojego defensora. Broni Sopko!
59 min. - Nie ma bramki! Tomasz Radzik kolejny raz, zdecydowanym gestem obwieszcza, że krążek zatrzymał się na poprzeczce.
59 min. - Analiza wideo.
59 min. - Zatko uderzył potężnie, ale krążek zatrzymał się na poprzeczce. Słowacki defensor uniósł ręce do góry, ale sędzia Tomasz Radzik czeka na przerwę w grze.
58 min. - Ale oświęcimianie nie potrafią rozegrać zamka. To ich pięta achillesowa.
57 min. - Dwie minuty kary dla Koguta za wystrzelenie krążka. I niesamowita szansa dla oświęcimian, by odczarować "Jastor", na którym jeszcze w tym sezonie nie wygrali.
56 min. - Błąd Sopki, który niepotrzebnie wyjechał z bramki mógł zakończyć się stratą bramki. Szczęścia i precyzji zabrakło Jarosławowi Rzeszutce.
54 min. - Strzały Zatki i Prochazki - broni Fikrt.
54 min. - JKH już w komplecie.
53 min. - Sarnik, ale broni Sopko. Jastrzębianie wybijają krążek.
52 min. - Ale to jastrzębianie rozgrywają krążek podczas swojego osłabienia. Kral, ale końcówką kija jego strzał odbił końcówką kija odbił Michal Fikrt.
52 min. - Bryk wędruje na ławkę kar.
51 min. - Będą emocje...
50 min. - GOOOL! 2:2! Modrzejewski popisał się piękną solówką i strzałem między parkanami zaskoczył jastrzębskiego golkipera.
49 min. - Akcja jastrzębian 3 na 1, ale i z takich opałów wyszedł Fiki. Radek Prochazka zawahał się na moment, czym ułatwił interwencję czeskiemu golkiperowi.
47 min. - Znów zamieszanie pod bramką Fikrta. Labryga o krok od podwyższenia rezultatu.
45 min. - Wojtarowicz! Kapitalna okazja, ale Sopko popisał się nie lada refleksem.
44 min. - Sarnik! Ależ to była dobra sytuacja bramkowa. W sytuacji sam na sam lepszy Sopko.
43 min. - Spiker przedstawił wynik z Sanoka. Salwy śmiechów na trybunach.
42 min. - Z pazurem rozpoczął tę tercję JKH.
41 min. - Pora na ostatnią odsłonę.

40 min. - Bordowski wyjechał zza bramki, ale ostatecznie gumę wybronił Fikrt.
39 min. - Długie podanie Górnego do Krala, ale ten nie zdołał pokonać Fikrta.
38 min. - Nie ma bramki - taka jest decyzja sędziego.
38 min. - Po strzale Labrygi krążek odbił się od poprzeczki. Teraz sędzia Radzik sprawdza zapis wideo.
37 min. - GOOOL! 2:1 Danieluk. 22. bramka "Burka" w tym sezonie.

Problemy z internetem na jastrzębskim lodowisku... Długo utrzymywał się remis. Aż w końcu...

28 min. - Danieluk! Broni Fiki.
27 min. - Jastrzębianie wyraźnie podrażnieni. Praktycznie nie opuszczają oświęcimskiej tercji. Ale Michal Fikrt spisuje się bez zarzutu.
25 min. - GOOOL! 1:1! Jakubik doprowadza do wyrównania, wykorzystując podanie zza bramki Piotra Sarnika.
24 min. - GOOOL! 1:0! Richard Kral pewnym strzałem pokonuje Michala Fikrta.
23 min. - Wojtarowicz dobra okazja, ale nie zdołał wbić gumy do bramki Sopki.
22 min. - Jastrzębianie w oświęcimskiej tercji poczynają sobie coraz pewniej. Uderzenia Krala i Marca broni Fikrt.
21 min. - Zmiana stron i zaczynamy drugą odsłonę.

Kocioł pod bramką Fikrta, ale czeski golkiper jest świetnie dysponowany! Zwija się jak w ukropie.
Kara dla Gabrysia i JKH drugi raz w tym spotkaniu zagra w przewadze.
Zaczynamy 193 sekund, które zostały do dogrania z pierwszej tercji.

3 min i 13 sekund zostaną dograne w drugiej tercji - taka jest decyzja sędziów.
17 min. - Będziemy mieli przerwę w grze. Po ataku Słodczyka na Kasperczyka rozsypała się pleksi.
17 min. - JKH w komplecie.
15 min. - Strzały Gabrysia i Kasperczyka padły łatwym łupem słowackiego bramkarza JKH.
14 min. - Biało-niebiescy zakładają zamek, ale Sopko spisuje się bez zarzutu.
13 min. - Urbanowicz udaję się na ławkę kar. Oświęcimianie przez 4 minuty będą grać w liczebnej przewadze.
12 min. - Fikrt w sobie znany sposób broni uderzenie Urbanowicza!
12 min. - Groźna akcja oświęcimian, zawiązana podczas gry w osłabieniu, ale duetowi "Jarków" zabrakło odrobiny szczęścia.
11 min. - Biało-niebiescy skutecznie się bronią i kradną kolejne sekundy.
10 min. - Pierwszy atak JKH na lodzie i zamek w ich wykonaniu. Zatko wrzutka przed bramkę, ale Fikrt to naprawdę kawał golkipera!
10 min. - Dwie minuty kary dla Piotrowicza. Jastrzębianie przed szansą na otworzenie wyniku spotkania.
9 min. - Ładna akcja jastrzębskich defensorów. Bryk! Broni jednak Fikrt.
8 min. - Optyczna przewaga gospodarzy, jednak na razie nie udaje im się jej udokumentować i pokonać Michala Fikrta.
7 min. - Dogodna sytuacja jastrzębian, ale Kapica fatalnie przestrzelił. Kolejna szansa! Kogut... Piękna interwencja "Fikiego".
6 min. - Akcja Piotrowicza, który ładnie wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka, jednak Sopko na posterunku. Później sędzia odgwizdał spalonego w polu bramkowym.
5 min. - Słodczyk! Kąśliwe uderzenie jastrzębskiego środkowego, poprawka Bordowskiego, ale Fikrt notuje świetnie interwencje.
4 min. - Błąd jastrzębskiej defensywy, ale w porę naprawiony przez Kamila Górnego.
3 min. - Różański strzela, ale dobrze broni Sopko.
3 min. - Urbanowicz dobry strzał z nadgarstka, ale bardzo pewna interwencja Michala Fikrta.
2 min. - Na razie sporo błędów w szeregach obu ekip.
1 min. - Zaczynamy spotkanie. Pierwszy bulik dla gospodarzy.
#79 Jarosław Różański LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0