05:28 2 min. Martin Voznik #75 Wysoko uniesiony kij
12:33 2 min. Patryk Noworyta #55 Uderzanie kijem
31:10 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie
37:50 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
48:55 2 min. Martin Dudaš #2 Uderzanie kijem
53:45 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Zahaczenie
---

55 min - Zachariasz strzelił bramkę, krążek wypadł z siatki i gramy dalej. Dziwne się rzeczy dzieją na Zimowym. Z perspektywy loży prasowej tak to właśnie wyglądało. Pozostaje nam zatem analiza wideo w materiałach po spotkaniu

50 min - Chyba wszyscy zgromadzeni na lodowisku chcieliby już iść do domu. Na lodzie ślizgawka na całego, a na trybunach co raz większe pustki

45 min - GOOL! Wrzawa na trybunach, gdyż Zagłębie strzeliło bramkę. Kulik ratuje honor miejscowych

42 min - GOOL! Fojtik przybliżył Cracovię do ustrzelenia dyszki

41 min - Od początku trzeciej odsłony w bramce Zagłębia stanął Bartłomiej Nowak

36 min - GOOL! Kolejna bramka dla Pasów. Witowski ośmieszył obrońców Zagłębia i Dzwonka i wstrzelił krążek po próbie zza bramki

33 min - GOOL! Valcak jako piąty pokonuje Dzwonka. Po co wy gracie jak wy ambicji nie macie lub chociaż jeden chociaż jeden. Takie właśnie okrzyki słychać na trybunach Stadionu Zimowego

31 min - GOOL! Sosnowiczanie grają jak dzieci we mgle. Cracovia rozpracowała podopiecznych Krzysztofa Podsiadło i do pustej bramki gumę skierował Piotrowski

28 min - Zagłębie wyszło z kontratakiem, będącemu w klarownej sytuacji Dołędze krążka nie zdołał podać Szewczyk, gdyż ... minął się z krążkiem

26 min - GOOL! Chmielewski dopełnił formalności i precyzyjnie wykończył akcję swoich kolegów

25 min - Dvorak z bulka nad poprzeczką, trzecia bramka dla Cracovii wisi w powietrzu

23 min - Niesygnalizowany strzał Tomasza Kozłowskiego z problemami broni Radziszewski. Krążek przeleciał nad kijem bramkarza Pasów i odbił się od jego barku

22 min - Chmielewski wyjechał przed bramkę i strzelił po lodzie wprost w Dzwonka

20 min - Gol nie został uznany, gdyż został strzelony po syrenie

20 min - W ostatniej sekundzie równo z syreną po strzale Marcina Kozłowskiego krążek wpadł do bramki, będzie analiza wideo

17 min - Piękne uderzenie Dvoraka dość szczęśliwie barkiem broni Dzwonek, chwilę później Działo po lodzie w światło bramki, gumę zdołał wybronić bramkarz gości

14 min - T.Kozłowski z bulika wprost w Radziszewskiego, sosnowiczanie nie potrafią zamknąć rywala we własnej tercji. Kulik dwukrotnie uderzył na bramkę Cracovii, górą "Radzik"

12 min - Baca nad poprzeczką, Zagłębie zagra z przewagą jednego zawodnika

9 min - Dołęga pomknął indywidualnie prawą stroną i uderzył obok słupka

6 min - Piotrowski mógł podwyższyć prowadzenie gości, krążek po uderzeniu napastnika Cracovii na raty "przymroził" Dzwonek

5 min - Twardy będąc w klarownej sytuacji z metra trafia w Radziszewskiego

4 min - GOOL! Zagłębie rozpracowane jak na treningu przez zawodników Cracovii. Valcak przejechał wzdłuż bramki i wycofał krążek przed bramkę. Dvorak dopełnił formalności

2 min - GOOL! Noworyta z niebieskiej pakuje krążek w okienko obok zaskoczonego Dzwonka, dobre otwarcie pojedynku w wykonaniu gości

1 min - Gramy, krążek dla gospodarzy

0 min - Zagłębie z 3 min opóźnieniem wychodzi z szatni

0 min - Pasy już na lodzie, Zagłębia niestety nie ma, czyżby strajk?

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Za ok 17 min początek pojedynku. Znamy już składy, sosnowiczanie zagrają na trzy piątki. Do składu Cracovii powrócił natomiast Patryk Noworyta
#33 Tomasz Dzwonek B 6 9.00 25 25 0 0 0 0 76.00 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 3 9.00 11 11 0 0 0 0 72.73 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0.00 2 2 0 0 0 0 100.00 4:21 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.08 22 22 0 0 0 0 95.45 55:39 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#74 Nicolas Besch PO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0