13:17 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Opóźnianie gry
25:11 2 min. Petr Valušiak #20 Opóźnianie gry
32:35 2 min. Krzysztof Śmiełowski #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:46 2 min. Krzysztof Śmiełowski #6 Przeszkadzanie
39:31 2 min. Wojciech Stachura #19 Rzucenie na bandę
43:36 2 min. Tobiasz Bigos #86 Podcięcie
45:34 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Ostrość
46:16 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:37 2 min. Artur Gwiżdż #8 Wysoko uniesiony kij
50:42 2 min. Damian Piotrowicz #81 Przeszkadzanie
52:51 2 min. Damian Piotrowicz #81 Atak kijem trzymanym oburącz
57 min. - GOOOL! 8:2! Drzewiecki kładzie pieczęć na zwycięstwie!
53 min. - GOOOL! 7:2! Strzał Piekarskiego z niebieskiej zaskoczył Szczerbę.
52 min. - GOOOL! 7:1! Wykorzystany okresie gry w przewadze. Obrona Unii rozklepana i Popko pokonuje Fikrta. Czeski bramkarz opuszcza swój posterunek. Do bramki wchodzi Stańczyk.
51 min. - Katowiczanie w komplecie. Teraz dwie minuty kary dla Piotrowicza.
49 min. - Sędzia trzyma rękę w górze, więc będzie kara. Na ławkę kar wędruje Gwiżdż.
48 min. - Adamus już też.
48 min. - Oświęcimianie jak na razie dobrze się bronią. Piekarski już na tafli.
46 min. - Na ławkę kar wędruje też Adamus. 79 sekund w podwójnej przewadze będą grali katowiczanie.
45 min. - Piekarski - dwie minuty wykluczenia. Gospodarze będą grali w przewadze.
44 min. - GOOOL! 6:1! Biało-niebiescy wykorzystują pierwszy okres gry w przewadze. Połącarz do Rzeszutki, a ten precyzyjnym strzałem z ostrego kąta zaskoczył Szczerbę.
44 min. - Dwie minuty kary dla Bigosa. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
43 min. - GOOOL! 6:0! Bepierszcz wzdłuż bramki do Komorskiego, a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Fikrta. Tymczasem zmiana bramkarza w szeregach HC GKS-u. Brawami żegnany Kalemba.
42 min. - Na trybunach żywiołowy doping. - 1, 2, 3, 4, 5... mało - kibice chcą kolejnych bramek.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę. Oświęcimianie zagrają w niej o honor.

40 min. - 30 sekund przed końcem drugiej odsłony wykluczenie zarobił jeszcze Stachura. Ostro potraktował pod bandą jednego z katowiczan.
40 min. - GOOOL! 5:0! Kontratak katowiczan. Kamil Kalinowski wybił gumę z tercji, do której dojechał na czas Luke Popko i zdecydował się na strzał. Można by rzec, że Amerykanin przestrzelił "Fikrta".
39 min. - Hrnia z niebieskiej, ale obok bramki.
38 min. - Zamek założony, Rzeszutko próbował od zakrystii pokonać Kalembę.
37 min. - Niepotrzebny faul Śmiełowskiego w tercji środkowej i doświadczony obrońca znów odwiedzi ławkę kar.
35 min. - Zakotłowało się pod bramką Kalemby. Uderzenia Modrzejewskiego i Adamusa, ale oba w boczną siatkę.
35 min. - Katowiczanie w komplecie.
34 min. - Oświęcimianie założyli zamek, porozgrywali krążek, ale nie oddali soczystego strzału. Chwedoruk na uwolnienie.
33 min. - Śmiełowski przewrócił szarżującego Sarnika i powędrował na dwuminutowy odpoczynek.
31 min. - GOOOL! 4:0! Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Drzewiecki wpisuje się na listę strzelców. Dobry timing "Drzewka" - znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.
30 min. - Sarnik! Ładnie objechał bramkę i strzałem od zakrystii chciał zaskoczyć Kalembę. Ten jednak w ostatniej chwili domknął parkan.
29 min. - Uderzenie z niebieskiej Bigosa, ale instynktownie interweniuje Fikrt.
28 min. - Mocny strzał Gabrysia, ale niecelny. Katowiczanie w komplecie
27 min. - Jak na razie wygląda to tak samo, jak w pierwszej odsłonie.
26 min. - Dwie minuty kary dla Valusiaka i oświęcimianie zagrają w przewadze.
25 min. - Kamil Kalinowski znów próbował zaskoczyć "Fikiego", ale ten zamroził krążek. Będzie wznowienie po jego prawej ręce.
24 min. - Oświęcimianie nie rezygnują z walki. Kalemba obronił uderzenia Piotrowicza i Różańskiego.
22 min. - Kalinowski, ale trafił w parkany Fikrta.
22 min. - Modrzejewski wzdłuż bramki do Sarnika, ale ten nie trafił w krążek.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Oświęcimianie rzucili się do ataków.

20 min. - Koniec I tercji. Krótkie podsumowanie: znakomita gra katowiczan i znakomity doping ich kibiców.
19 min. - Ciężko wyrazić to, co "wyprawiają" na lodzie podopieczni Tomasza Piątka. Sporo błędów, masa nerwowości. Dali sobie narzucić styl gry katowiczan i zapłacili za to najwyższa cenę.
18 min. - Ależ "cisną" katowiczanie. Komorski uderza, ale guma odbija się od poprzeczki.
17 min. - GOOOL! 3:0! Campbell strzałem między parkany pokonuje Fikrta.
15 min. - Żadnego zagrożenia pod bramką Kalemby. Podopieczni Jacka Płachty już w komplecie.
14 min. - Dwie minuty kary dla Bychawskiego. Unia w przewadze.
13 min. - Czas dla Unii.
13 min. - GOOOL! 2:0! Sucharski zdjął pajęczynę z okienka oświęcimskiej bramki. Zadanie Fikrtowi utrudnił Hrinia, zasłaniając mu pole widzenia.
11 min. - Inicjatywa dalej po stronie katowiczan. Oświęcimianie, po stracie bramki wyglądają na mocno zdenerwowanych.
10 min. - Kolejny atak katowiczan. Popko do Milana, ale skuteczna interwencja oświęcimskiego golkipera.
9 min. - GOOOL! 1:0! Fatalny błąd Połącarza, który stracił gumę w tercji środkowej. Dopadł do niej Komorski, który próbował zaskoczyć Fikrta zwodem na bekhend, ale bramkarz Unii spisał się bez zarzutu. Wychowanek warszawskiej Legii dojechał jednak do odbitego krążka, objechał bramkę i wystawił gumę jak na tacy Mateuszowi Bepierszowi, a ten umieścił ją w pustej bramce.
7 min. - Na razie w stolicy Śląska bardzo dobry, szybki mecz, w którym nie brakuje walki.
6 min. - Odpowiedź katowiczan. Valusiak, ale świetna interwencja Fikrta.
6 min. - Sarnik potężnie, ale obok bramki. Poprawka Tabaczka również o centymetry mija lewy słupek bramki Kalemby.
4 min. - Chwedoruk uderzył z korytarza międzybulikowego, ale obok bramki.
3 min. - Bepierszcz urwał się lewym skrzydłem, ale jego uderzenie nie zdołało zaskoczyć Fikrta.
2 min. - Adamus wjechał do tercji rywala, do gumy dopadł Wojtarowicz - strzał, ale w parkany Kalemby.
2 min. - Sporo twardej gry na początek, ale też sporo niedokładności.
1 min. - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla oświęcimian.

Witamy z katowickiej "Satelity". Za około pięć minut początek spotkania katowiczan z oświęcimianami. Sędziowie już na tafli, czekamy na zawodników.
#86 Tobiasz Bigos PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski PO 0 0 0 0 0 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Mateusz Szymański LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Krzysztof Śmiełowski LO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Michał Kasperczyk LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Angel Nikolov PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz PS 0 1 1 0 1 -2 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański LS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 0 0 0 1 -3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Piotr Sarnik PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Paweł Skrzypkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Sebastian Stańczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0