3:4 Maciej Szewczyk #4 ( Tomasz Kozłowski #18, Jarosław Kuc #78 ) +/-
3:5 Marcin Kolusz #25 ( Martin Vozdecký #8 ) +/-
(-) Cychowski #7, Dołęga #29, Kozłowski #71, Kozłowski #18, Szewczyk #4, Zachariasz #9
5/5
59:59
03:46 2 min. Paweł Dronia #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:14 2 min. Rafał Cychowski #7 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko

===

57 min - Gra pod bramkę Zagłębia, więc Nowak powrócił między słupki

56 min - Sosnowiczanie już bez bramkarza!

55:47 - CZAS DLA ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC

54 min - Vitek ponownie próbował zaskoczyć Nowaka strzałem z przestrzeni międzybulikowej, gumę do klatki przycisnął Nowak

51 min - GOOL! Wajda z powietrza przekierował krążek do bramki Zagłębia. Mimo protestów miejscowych bramka została uznana

50 min - Dronia po raz kolejny już w dzisiejszym meczu z niebieskiej próbował zaskoczyć Nowaka, bez efektu bramkowego

48 min - Hokeiści z Sanoka mimo przewagi nie potrafią podwyższyć prowadzenia. Najazd Gruszki blokuje Nowak

45 min - Słupek po strzale Strzyżowskiego

42 min - Cychowski z niebieskiej, z problemami wybronił Odrobny. W odpowiedz Radwański po lodzie w parkany Nowaka

40 min - Koniec drugiej tercji

39 min - Dziwna sytuacja, jeden z napastników strzelił po bandzie, a za bramką Zagłębia zapaliła się lampka sygnalizująca trafienie. Część zawodników gości już się cieszyła z bramki, a tymczasem ich koledzy grali dalej

36 min - Sosnowiczanie grając w przewadze starają się doprowadzić do wyrównania. Szewczyk w Odrobnego, chwilę później T.Kozłowski w słupek

32 min - W odpowiedzi sytuację sam na sam zmarnował Kotaska, gumę zdołał wybić Nowak

31 min - Szewczyk będąc sam na sam z bramkarzem dwukrotnie trafił w Odrobnego

30 min - Dołęga z bulika, pewnie gumę wyłapał Odrobny

29 min - Goście ponownie skierowali krążek do siatki, lecz wcześniej został odgwizdany spalony w polu bramkowym

28 min - GOOL! Sosnowiczanie zdobyli kontaktowego gola. Strzał Dołęgi dobił ponownie Kozłowski, który przerzucił krążek nad leżącym już Odrobnym

26 min - Wajda samotnie próbował podwyższyć prowadzenie gości. Jego strzał zdołał zablokować Nowak

24 min - Działo próbował wjechać z krążkiem do tercji rywala, lecz jego próba zakończyła się fiaskiem

23 min - Dzisiaj więcej się dzieje na trybunach niż na lodzie. Kibice Zagłębia głośno dopingują swoich zawodników

22 min - Dronia huknął po lodzie, krążek zatrzymał się pod parkanem Nowaka. Sanok w przewadze

20 min - GOOL! Po analizie wideo bramka przypisana Zapale, który zdobył tego gola po indywidualnym najeździe

19 min - Analiza wideo po strzale jednego z napastników gości

18 min - Padła bramka dla Sanoka, lecz sędzia nie uznał gola gdyż wcześniej po zderzeniu Nowaka z Jaksólskim została ruszona bramka

14 min - GOOL! Szybka odpowiedź zawodników z Sanoka. Bartos zagrał do środka, a tam strzałem z najazdu krążek przy słupku precyzyjnie skierował Vitek

12 min - GOOL! Sosnowiczanie grając z przewagą jednego zawodnika doprowadzili do wyrównania. Strzał Szewczyka z bulika zdołał wybronić Odrobny, lecz przy dobitce Kozłowskiego był już bez szans

8 min - Piękna akcja Zapały, który wymanewrował zawodników Zagłębia, lecz nie uderzył w światło bramki

7 min - Na trybunach pojawiła się m.in przekreślona podobizna byłego już prezesa Drążkiewicza, a miejscowi sympatycy skandują "Artur Ślusarczyk"

6 min - Debiutujący w Zagłębiu Demkowicz strzelił mocno w światło bramki, lecz gumę do boku zdołał odbić Odrobny

5 min - Strzyżowski najechał z lewej strony i strzelił przy słupku, krążek z trudem odbił bramkarz gospodarzy

4 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu, na ławce Dronia. Jaskólski strzelił nad lodem, krążek do ciała przycisnął bramkarz gości

3 min - Dronia silnie z niebieskiej, barkiem gumę odbił bramkarz Zagłębia

2 min - GOOL! Mery z bliska pakuje krążek obok Nowaka. Szybki gol może wpłynąć na dzisiejszy mecz

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych. Zapała z ostrego kąta wprost w Nowaka. W odpowiedzi dwójkowa akcja Zagłębia, strzał Szewczyka rzutem na lód broni Odrobny

0 min - Na trybunach pojawił się trans "GRABARZE SOSNOWIECKIEGO SPORTU" oraz dwa groby z napisem R.I.P. z sylwetkami hokeisty i łyżwiarki figurowej

0 min - WITAMY z Sosnowca, już za chwilę początek pojedynku. Startujemy od 18:00
#94 Łukasz Białek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 4 4.03 36 36 0 0 0 0 88.89 59:29 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#44 Daniel Kachniarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.00 31 31 0 0 0 0 90.32 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#36 Peter Bartoš ŚR 0 1 1 0 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Martin Belluš PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Łukasz Bułanowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Paweł Dronia PO 0 1 1 0 1 3 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Pavel Mojžíš LO 0 1 0 1 1 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Michał Radwański ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Bogusław Rąpała PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#80 Marek Strzyżowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0