2:0 Mateusz Bryk #69 ( Tomasz Kulas #10 ) +/-
06:00 2 min. Rafał Cychowski #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:32 2 min. Marcin Kozłowski #71 Zahaczenie
21:30 2 min. Jakub Jaskólski #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:30 2 min. Rafał Cychowski #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:09 2 min. Jakub Jaskólski #17 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko

---

60 min - KONIEC MECZU. Stan rywalizacji 2:0 dla JKH

60 min - Posypały się kary na zakończenie spotkania

59 min - GOOL! Słodczyk do pustaka ustala wynik dzisiejszego pojedynku

57 min - Zagłębie bez bramkarza

57:15 CZAS DLA ZAGŁĘBIA

57 min - Po bramce Kieler podjechał do boksu i wg przepisów musiała nastąpić zmiana. Młodego bramkarza na kilkanaście sekund zamienić musiał Nowak

57 min - GOOL! Bryk po szybkiej akcji podwyższył prowadzenie

56 min - Kozłowski, Szewczyk, Cychowski - próby zawodników Zagłębia powstrzymał Kosowski

55 min - Dwójkowa kontra gości. Baca do Jarnutowskiego, a ten nad bramką

54 min - Zagłębie w końcu zaatakowało. M.Kozłowski z bliska próbował pokonać Kosowskiego, lecz ten pewnie na posterunku. W odpowiedzi Zdenek samotnie w Kielera

51 min - Zachariasz wyraził głośno swoje zdanie na temat sędziowania i zobaczył "Krakowiaczka" w wykonaniu arbitra. Oznacza to, że jeżeli nie będzie dogrywki to dzisiaj już nie wyjedzie na lód

50 min - Zagłębie przed dobre 5 minut nie wyjechało z tercji obronnej, napór JKH trwa

49 min - Danieluk indywidualnie, przełożył sobie gumę i trafił w ... Kielera

48 min - Brakuje precyzji podopiecznym Jiriego Reznara, Zagłębie już w komplecie.

46 min - Zagłębie łapie kary i przez kolejne 3 minuty to miejscowi zagrają z przewagą dwóch zawodników

44 min - Mateusz Rompkowski strzelił na bramkę, krążek na siatkę skierował Kieler

43 min - JKH ponownie zagra 5 na 3. Zatko potężnie huknął z niebieskiej, broni Kieler

42 min - Duszak z niebieskiej, broni Kosowski

41 min - Gramy, krążek dla gości. Zagłębie bardzo szybko zagra z przewagą jednego zawodnika

40 min - Koniec II tercji. Skromne prowadzenie gospodarzy, wracamy za 15 minut

39 min - Górny niemal z niebieskiej linii próbował zaskoczyć Kielera, bramkarz wygarnął krążek i nakrył łapaczką

37 min - Baca minął Zatko i znalazł się w sytuacji sam na sam z Kosowskim, górą bramkarz gospodarzy

36 min - Salamon po lodzie z bulika, nad bramkę odbił Kieler

35 min - Urbanowicz z Prochazką wyjechali z kontrą, ich szarżę zastopował Jaskólski

32 min - Prochazka z przestrzeni międzybulikowej po lodzie, gumę do lodu przymroził bramkarz gości

31 min - Danieluk z bliska wprost w parkany Kielera, dobitkę Lipiny szczęśliwie łapie Kieler

30 min - GOOL! Karliczek wykończył akcję kolegów i z bliska otworzył wynik drugiego meczu play-off

27 min - Kapitalna szansa Zagłębia, Szewczyk z metra wprost w Kosowskiego

26 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy po strzale T.Kozłowskiego. Nadal bez bramek

25 min - Po stracie Dołęgi w klarownej sytuacji znalazł się Kulas, który strzelił wprost w łapaczkę Kielera

24 min - Zagłębie już w komplecie, wyborna szansa gospodarzy zmarnowana

23 min - Danieluk pięć razy uderzył w przeciągu minuty na bramkę Kielera, nadal bez bramek na "Jastorze"

22 min - JKH zagra 5 na 3 przez dwie minuty na ławce kar Cychowski i Jaskólski

21 min - Lipina wjechał do tercji rywala i huknął na bramkę, guma w łapaczce Kielera

21 min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Zagłębia

20 min - Przerwa. Pod 20 minutach JKH remisuje z Zagłębiem 0:0

20 min - Na 47 sekund przed końcem tercji Danieluk z metra wprost w bramkarza przyjezdnych

18 min - W odpowiedzi kontrę Bacy zdołał wybronić bramkarz gospodarzy

18 min - Karliczek dwukrotnie z niebieskiej, górą ponownie Kieler

17 min - Lipina w poprzeczkę, dobitka Zatko wybroniona. JKH w natarciu

16 min - Dąbkowski po lodzie z niebieskiej linii, szczęśliwie ponownie broni bramkarz Zagłębia Sosnowiec

15 min - W odpowiedzi Bryk z ostrego kąta, krążek do ciała przycisnął Kieler

14 min - Majoch wyjechał z kontrą, wyłożył krążek Twardemu, a ten będąc sam na sam przegrał pojedynek z Kosowskim

12 min - Dołęga z backhandu, krążek odbił Kosowski

10 min - Kapica zjechał do środka i strzelił nad lodem, gumę do boku odbił bramkarz gości

8 min - Prochazka z bulika, ponownie górą bramkarz Zagłębia

7 min - Grając w przewadze Danieluk dwukrotnie uderzył na bramkę rywala, górą Kieler

5 min - W odpowiedzi Labryga huknął z niebieskiej, krążek parkanem zatrzymał Kieler

4 min - M.Kozłowski uderzył spod bandy, gumę odbił bramkarz gospodarzy. Chwilę później dobitkę Podsiadło broni "Kosa"

2 min - Bordowski dwukrotnie z bliska, broni Kieler

1 min - Po strzale Tomasza Kozłowskiego w 47 sekundzie na lodzie leży Kosowski. Sztab medyczny jest już przy bramkarzu gosodarzy