6:0 Marcin Jaros #32 ( Peter Tabaček #55, Piotr Sarnik #89 ) +/-
7:0 Jarosław Rzeszutko #13 ( Jarosław Różański #79, Damian Piotrowicz #81 ) +/-
8:0 Mariusz Jakubik #10 ( Slavomír Hriňa #5 ) +/-
5/5 47:04
9:0 Jarosław Rzeszutko #13 ( Jarosław Różański #79, Angel Nikolov #8 ) +/-
(-) Jarnutowski #81, Jaskólski #17, Jaskólski #19, Kozłowski #18, Twardy #13
5/5 53:17
10:0 Damian Piotrowicz #81 ( Jarosław Różański #79, Jarosław Rzeszutko #13 ) +/-
59:18 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Uderzanie kijem
60 min. - Koniec meczu!

60 min. - Jeszcze kara dla Zachariasza

57 min. - GOOOL! 10:0! Piotrowicz po zagraniu Różańskiego musiał trafić do pustej bramki!

57 min. - Kulik zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Rzeszutkę i wędruje na ławkę kar.

55 min. - Modrzejewski, strzał z prawego skrzydła w słupek!

54 min. - GOOOL! 9:0! Rzeszutko z najbliższej odległości trafia do siatki. Kompletuje hat-tricka, strzela 24 bramkę dla Unii w tym sezonie i 99 w PLH.

53 min. - Kasperczyk z niebieskiej, ale broni Nowak.

52 min. - Biało-niebiescy zamknęli sosnowiczan w ich tercji i obstrzeliwują bramkę Nowaka.

51 min. - Oświęcimianie w komplecie.

49 min. - Rzeszutko wędruje na ławkę kar. Sosnowiczanie w przewadze. T. Kozłowski zza bramki do Szewczyka, ale ten nie znalazł sposobu na Fikrta.

48 min. - Połącarz fauluje Twardego i sędzia Kryś dyktuje rzut karny. W próbie nerwów lepszy Fikrt!

48 min. - GOOOL! 8:0! Jakubik szybko się zreflektował i strzałem od zakrystii pokonał Nowaka.

47 min. - Jakubik! Ależ miał dogodną sytuację. Nowak w sobie znany sposób obronił gumę po jego strzale

44 min. - Znów przestój w grze.

42 min. - M. Kozłowski próbował strzelać w krótki róg. "Fiki" na posterunku.

42 min. - GOOOL! 7:0! Rzeszutko wygrywa próbę nerwów z Nowakiem.

41 min. - Fikrt skutecznie broni uderzenie T. Kozłowskiego. Po chwili Szewczyk z Różańskim wpadają do bramki.

Koniec II tercji!

38 min. - GOOOL! 6:0! 13 sekund po bramce Piotrowicza na listę strzelców wpisał się Jaros. Piękne uderzenie w okienko. Kieler ma dość i opuszcza swój posterunek. Szansa dla Nowaka.

38 min. - GOOOL! 5:0! Tak też się stało. Strzał Piotrowicza z ostrego kąta w krótki róg trafił do siatki.

37 min. - Kara techniczna dla Zagłębia. Oświęcimianie przed szansą na podwyższenie prowadzenia.

35 min. - W oświęcimskiej hali lodowej nie ma dopingu. Słychać za to donośny głos Krzysztofa Podsiadły!

34 min. - Kontra Zagłębia 3 na 1, ale Grzegorz Piekarski znakomicie ją przerywa.

32 min. - Małe "wożonko" w wykonaniu obu drużyn.

30 min. - Stachura nie trafia w dogodnej sytuacji! Dostał świetne podanie od Wojtarowicza.

29 min. - GOOOL! 4:0! Różański do Rzeszutki, a ten położył na lodzie Kielera i ze stoickim spokojem trafił do siatki.

27 min. - Jarnutowski ładnie przymierzył, ale guma zatrzymała się na spojeniu.

25 min. - Piotrowicz! Broni Kieler! Soosnowiecki golkiper efektownie interweniował też po uderzeniu Jarosa.

23 min. - Dwie dobre interwencje Fikrta. Najpierw obronił strzał Jarnutowskiego, a potem Majocha.

22 min. - Oświęcimianie w komplecie.

21 min. - Zagłębie przez 1 min i 15 sekund w przewadze. Kontra oświęcimian, Tabaczek do Sarnika, ale nie ma bramki. Wychowanek Zagłębia Sosnowiec nie zdołał skierować krążka do pustej bramki.

20 min. - Piekarski bezpardonowo potraktował sosnowieckiego napastnika i wędruje na ławkę kar.

19 min. - Dołęga... Wjechał do tercji próbował zaskoczyć Fikrta strzałem między parkanami. Bez efektu!

18 min. - Fiedor! Ależ ochotę do gry ma ten chłopak. Dobijał strzał Kwadransa, ale krążek zatrzymał się na słupku.

15 min. - Uderzenie Jarosa! Broni Kieler, Sarnik nie zdołał dojechać do odbitego krążka.

14 min. - Piotrowicz udaje się na ławkę kar. Po chwili siły na lodzie znów wyrównane. Wykluczenie zarobił Duszak.

12 min. - Mecz bez historii. Obie drużyny grają na wolnych obrotach. Szarpać próbuje czwarta formacja oświęcimian, w której jest dwóch jubilatów.

10 min. - GOOOL! 3:0! Fiedor dobija strzał Kwadransa i również strzela urodzinowego gola!

7 min. - GOOOL! 2:0! Żogała strzałem z linii niebieskiej zdobywa drugiego gola. To pierwszy gol 22-letniego defensora w PLH, a na dodatek bramka na urodziny.

2 min. - GOOOL! 1:0! Mamy bramkę dla oświęcimian. Tabaczek z bliska dobija strzał Sarnika. Kieler pokonany.

Niestety organizatorzy nie przygotowali składów. Spiker odczytał je podczas trwania I tercji.

- Chcesz nam pomóc? Wystarczy tylko kliknąć w reklamy tekstowe obok panelu logowania na głównej stronie Hokej.Net lub z prawej strony nad shoutboxem. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy!
#55 Peter Tabaček ŚR 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Adam Żogała LO 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Michał Kieler B 6 9.54 22 22 0 0 0 0 72.73 37:45 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 4 10.79 14 14 0 0 0 0 71.43 22:15 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#37 Sebastian Baca LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Rafał Cychowski LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Hubert Demkowicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Kamil Duszak PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Michał Działo PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Michał Jarnutowski PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Adam Jaskólski LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jakub Jaskólski PO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0