4:3 Jarosław Różański #79 Karny decydujący 65:00
26:41 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Ostrość
26:42 2 min. Tomasz Połącarz #23 Ostrość
31:23 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Ostrość
34:26 2 min. Jarosław Różański #79 Rzucenie na bandę
37:40 2 min. Tomasz Połącarz #23 Ostrość
37:40 2 min. Luke Popko #29 Ostrość
53:36 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Trzymanie przeciwnika
56:52 2 min. Petr Valušiak #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
65:00 10 min. Zane Kalemba #30 Kara za niesportowe zachowanie 10min
Sędzia analizował najazd Różańskiego. Krążek odbił się od wewnętrznej poprzeczki

Kosmetyka lodu i za około 5 min. zaczynamy najazdy.

Koniec dogrywki będą karne!
65 min. - Jakubik uderzył z niebieskiej. Pewnie Kalemba!
64 min. - Frączek z niebieskiej, instynktowna interwencja Fikrta, który chyba nie widział krążka. Dobitka Galanta, znów lepszy Fikrt.
63 min. - Teraz Różański do Rzeszutki, ten zdołał oddać strzał, ale Kalemba mrozi krążek.
62 min. - Na razie bez groźnych akcji.

Dogrywka!

Koniec regulaminowego czasu gry.

60 min. - GOOOL! 3:3 Kalemba zjechał z bramki. Katowiczanie w 6 przeciwko 5 oświęcimian. Bepierszcz dobija uderzenie Mahboda i doprowadza do dogrywki.

59 min. - Valusiak już na lodzie. Czas dla Katowic.

57 min. - Kara dla Valusiaka. Unia ponownie w przewadze.

55 min. - GOOOL! 3:2! Rzeszutko najsprytniejszy w zamieszaniu podbramkowym. 100. gol "Rzeszuta" w PLH i 25. w barwach Unii! Kalemba protestuje, twierdząc, że gol został zdobyty łyżwą.

54 min. - Bychawski, dwie minuty kary. Unia będzie grać w przewadze.

52 min. - Kontra oświęcimian. Stachura do Wojtarowicza, ale ten nieczysto trafił w krążek.

51 min. - Jaros uderzał z lewego bulika, ale Kalemba na posterunku

50 min. - Różańkski od Rzeszutki, zmiany wyniku nie ma.

49 min. - Mahbod! Jak on tego nie strzelił. Miał przed sobą tylko pustą bramkę.

48 min. - Urbańczyk! Jego uderzenie zatrzymało się na słupku.

46 min. - Urbańczyk efektownie zatrzymał Sarnika. Piękny bodik!

46 min. - Rzeszutko! Ale Kalemba na posterunku.

44 min. - Jakubik! Dobrze broni Kalemba.

43 min. - Problemy z drzwiczkami od katowickiego boksu. Pan z obsługi lodowiska zabrał je na warsztat! Stało się to o 18.33. 18.40 - zawodnicy jeżdżą w kółko. 18.45 -> są drzwi! Habemus drzwi. Prawie jak w pit-stopie!

43 min. - Wojtarowicz z bekhendu, ale Kalemba pewnie

41 min. - Sucharski strzałem od zakrystii próbował zaskoczyć Fikrta. Nie ma bramki.

41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę

38 min. - Spięcie między Popką i Połącarzem. Obaj odesłani na ławkę kar

37 min. - Podopieczni Jacka Płachty nie zagrozili poważnie bramce Fikrta.

35 min. - Dwie minuty dla Różańskiego i katowiczanie zagrają w przewadze.

35 min. - Teraz przyspieszyli katowiczanie. Mahbod przejechał z krążkiem całe lodowisko. Zatrzymał go dopiero Kasperczyk.

34 min. - GOOOL! 2:2! Znakomita kontra w wykonaniu podopiecznych Jacka Płachty. Campbell strzelał z prawego bulika, a K. Kalinowski skutecznie dobił strzał do pustej bramki

34 min. - Katowiczanie w komplecie.

33 min. - Dwa uderzenia Sarnika z nadgarstka, jedno Kasperczyka z niebieskiej. Gola nie ma.

32 min. - Unia w przewadze, ale słabo wygląda ten zamek.

32 min. - Nieodpowiedzialne zachowanie Gwiżdża, który dwa razy uderzył Rzeszutkę. Obaj wędrują na ławkę kar. Gwiżdż jednak dostał 4 min.

29 min. - Obie drużyny już w komplecie.

27 min. - Zagotowało się w głowach Połącarza i Bepierszcza. Obaj odpoczną na ławce kar.

26 min. - Sporo walki na lodzie. O ile mecze z Zagłębiem dla obu zespołów to był mocniejszy trening, to dzisiaj widać walkę.

24 min. - Teraz ładna kontra katowiczan. Mahbod do Sucharskiego, strzał, ale CUDOWNA interwencja Fikrta. Obronił ten krążek w sobie tylko znany sposób.

22 min. - Ależ aktywny jest dzisiaj Marcin Jaros. Ze środka tercji oddał trzy strzały. Kalemba na posterunku.

21 min. - Druga odsłona rozpoczęta.

Przepraszamy za kłopoty techniczne w pierwszej odsłonie. Były pewne problemy z serwerem.

17 min. - Sarnik z nadgarstka, ale kapitalna interwencja Kalemby.

16 min. - Szymański dobre uderzenie, ale broni Fikrt

15 min. - GOOOL! 2:1 Bepierszcz wjechał do tercji prawym skrzydłem i chciał zagrać na środek do Komorskiego. Podanie przeciął Hrinia, a krążek znalazł się w bramce

13 min. - Zdecydowanie najlepsza sytuacja dla katowiczan. Fikrt w sobie tylko znany sposób broni uderzenia Sucharskiego i Popki. Było
gorąco

7 min. - Na razie oglądamy szybki i twardy mecz. Akcja za akcje.

4 min. - GOOOL! 2:0! Tabaczek odzyskał krążek za bramką i strzałem od zakrystii podwyższył prowadzenie.

3 min. - Fikrt sponiewierany przez Mahboda.

1 min. - GOOOL! 1:0! Jaros przestrzelił Zanea Kalembę i otworzyl wynik spotkania.

1 min. - Piotrowicz w 41. sekundzie wbił krążek do siatki, ale... ręką.

1 min. - Zaczynamy pierwszą odsłonę. Tradycyjnie nie otrzymaliśmy składów!

#8 Angel Nikolov PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Adam Żogała LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
HC GKS Katowice
#30 Zane Kalemba B 4 3.71 48 48 0 0 0 0 91.67 64:42 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1
#33 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 2 0 0 0 2 2 2 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Tobiasz Bigos PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Ryan Campbell PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0