1:1 Richard Král #91 ( Kamil Górny #17 ) +/-
(+) Danieluk #29, Górny #17, Král #91, Lipina #13, Zaťko #6
(-) Besch #74, Kowalówka #12, Laszkiewicz #81, Laszkiewicz #22, Witowski #23
5/5 20:22
1:2 Sebastian Kowalówka #12 ( Leszek Laszkiewicz #81, Daniel Laszkiewicz #22 ) +/-
(+) Besch #74, Kowalówka #12, Laszkiewicz #81, Laszkiewicz #22, Noworyta #55
(-) Danieluk #29, Górny #17, Král #91, Lipina #13, Zaťko #6
5/5 31:22
1:3 Artur Zieliński #70 ( Leszek Laszkiewicz #81, Daniel Laszkiewicz #22 ) +/-
(+) Kowalówka #12, Laszkiewicz #81, Laszkiewicz #22, Witowski #23, Zieliński #70
56:24 2 min. Miroslav Zaťko #6 Przeszkadzanie
60 min. - Koniec meczu. Stan rywalizacji 1:0 dla Comarch Cracovii. Kolejne dwa mecze w Krakowie.
59 min. - Jastrzębie bez bramkarza. Oblężenie pod krakowską bramką trwa. "Radzik" chyba bohaterem dzisiejszego meczu. Odbija dosłownie wszystko.
58 min. - Kąśliwe uderzenie Danieluka, które kaskiem obronił Radziszewski. Wcześniej "Burek" przejechał całe lodowisko.
57 min. - Prochazka z bliska nie zdołał zmieścić gumy między lewym słupkiem bramki Radziszewskiego a jego parkanem.
57 min. - Dwie minuty dla Zatki. Niepotrzebnie osłabił swój zespół, dając się sprowokować Valczakowi.
57 min. - Gospodarze starają się założyć zamek. Zatko wjechał do tercji krakowian. Uderzył, jednak Radziszewski kolejny raz pokazał się ze świetnej strony.
56 min. - Fojtik przewrócił Krala i będzie kara. Czas dla JKH.
55 min. - Kral przejechał między obrońcami, lecz zamiast zdecydować się na strzał próbował odegrać do Lipiny.
54 min. - Czas pracuje na niekorzyść jastrzębian.
52 min. - Podopieczni Jirziego Reżnara chcą doprowadzić do wyrównania, ale na ich drodze za każdym razem staje Rafał Radziszewski, który broni bardzo pewnie. Na dodatek dopisuje mu szczęście.
51 min. - Odpowiedź krakowian. Akcja Słabonia, jednak świetna interwencja Kosowskiego.
51 min. - Górny z niebieskiej i po jego uderzeniu zakotłowało się pod krakowską bramką. Dobijać próbował Lipina, ale zmiany wyniku nie ma.
49 min. - Zdenek próba potężnego strzału, ale nad poprzeczką.
48 min. - Valczak uruchomił Dvorzaka, który oddał strzał z prawego
bulika. Broni Kosa.
47 min. - Kral do Mat. Rompkowskiego, ale jego uderzenie zatrzymało się na parkanach "Radzika".
46 min. - Zdenek! Znów dobrze krakowski golkiper.
46 min. - Słodczyk wyłożył krążek Bordowskiemu, ale nie ma bramki.
45 min. - S. Kowalówka położył Kosowskiego, ale nie zdołał trafić do siatki.
43 min. - Do trzeciego ataku powędrował Kogut.
42 min. - Seria uwolnień. Kilka roszad personalnych Jirzego Reżnara. W drugim ataku za Kapicę pojawił się Zdenek.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Kontra jastrzębian, ale Danieluk powstrzymany przez obrońców.

40 min. - Koniec II tercji.
39 min. - Podopieczni Jirziego Reżnara założyli zamek, ale póki co brakuje im tylko skuteczności.
38 min. - Szansa dla jastrzębian, na dwie minuty odesłany D. Laszkiewicz.
38 min. - GOOOL! 2:3! Karliczek z niebieskiej, "Radzik" odbił krążek, ale wobeec dobitki Urbanowicza był już bezradny.
36 min. - Zatko, ale broni Radziszewski
35 min. - Prochazka! Pociągnął z nadgarstka, ale krążek zatrzymał się na słupku.
35 min. - GOOOL! 1:3! S. Kowalówka do Zielińskiego, a ten mierzonym uderzeniem pod poprzeczkę zaskoczył Kosowskiego.
33 min. - Jastrzębianie muszą się otworzyć i przede wszystkim oddawać więcej strzałów, jeśli oczywiście chcą myśleć o zwycięstwie w tym meczu.
32 min. - GOOOL! 1:2! S. Kowalówka po wrzutce L. Laszkiewicza sprytnie podciął krążek i zaskoczył Kosowskiego!
31 min. - Prochazka już na lodzie.
31 min. - Petr Lipina znakomicie holował krążek w tercji rywala i wyłożył krążek do Urbanowicza, ale ten przegrał próbę nerwów.
30 min. - Krakowianie nie zdołali założyć zamka.
29 min. - Akcja braci Laszkiewiczów! Broni Kosa! Prochazka wędruje na ławkę kar.
28 min. - Kocioł pod krakowską bramką. Kapica nie zdołał pokonać
27 min. - Słaboń wymanewrował już "Kosę", ale nie zdołał trafić do siatki. Dobrze zachowali się także obrońcy.
26 min. - Krążek wpadł Marcowi do łyżwy. Przerwa w grze!
25 min. - Zdenek z nadgarstka, ale broni Radziszewski.
23 min. - Sporo strat i niecelnych zagrań.
21 min. - GOOOL! 1:0! Kral strzałem pomiędzy parkanami zaskoczył Radziszewskiego. Z głośników poleciała jakaś czeska piosenka o jeżyku.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

20 min. - Koniec I tercji.
19 min. - Marzec wjechał do tercji, uderzył z klepy, ale Radziszewski zdołał odbić krążek.
18 min. - Jastrzębianie wymieniają zbyt dużo podań i zdecydowane za mało strzelają.
17 min. - Bordowski! Uderzył z wysokości bulików, ale guma o centymetry minęła brmkę.
16 min. - Ależ dobrą okazję miał Urbanowicz. Za długo czekał.
14 min. - Ofiarnie gra Dvorzak. Blokuje strzał własnym ciałem.
13 min. - Krakowianie ładnie grają forecheckingiem.
12 min. - Kara za niesportowe zachowanie dla Kapicy. Nie spodobała mu się decyzja arbitra. Teraz odpocznie przez 10 min.
12 min. - GOOOL! 0:1! Piotrowski precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka pokonuje Kosowskiego. Błąd jastrzębskiej obrony.
10 min. - Dwie szanse dla jastrzębian. Najpierw Mateusz Rompkowski, a później Milan Karliczek. W obu sytuacjach dobrze zachował się Radziszewski.
9 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu.
8 min. - Jastrzębianie w przewadze, ale nic z tego zamka nie wynika. Jedno dobre uderzenie Bordowskiego.
7 min. - Dwie minuty kary dla Daniela Laszkiewicza.
7 min. - Danieluk próba wrzucenia krążka pod bramkę, Lipina nie zdołał odpowiednio dołożyć łopatki kija.
6 min. - Przedzierał się Kogut, ale został zahaczony przez jednego z krakowskich defensorów. Arbiter jednak nie podniósł ręki.
5 min. - Leży pod bandą Josef Fojtik, który uderzył kolanem w bandę.
5 min. - Karliczek z niebieskiej, ale doskonale broni Radziszewski.
3 min. - Teraz trochę niedokładności w grze obu zespołów.
2 min. - Dvorzak z łatwością wjechał do jastrzębskiej tercji. W sytuacji sam na sam, lepszy Kosowski.
1 min. - Niedokładne podanie Witowskiego i mamy uwolnienie.
1 min. - Krążek dla Cracovii i zaczynamy!

Rafał Radziszewski i Kamil Kosowski zajmują już miejsca w bramkach.

Przed meczem odegrany zostanie hymn Polski.

Hokeiści JKH wyjechali na lód! Za około 10 minut pierwsze wznowienie!

Witamy z Jastrzębia-Zdroju! Jastor pęka w szwach, a na trybunach panuje już niezwykle gorąca atmosfera.

#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 35 35 0 0 0 0 91.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0