4:1 Patrik Valčák #40 ( Adrian Kowalówka #27, Leszek Laszkiewicz #81 ) +/-
00:46 2 min. Kamil Górny #17 Przeszkadzanie
02:30 2 min. Martin Dudaš #2 Przeszkadzanie
10:00 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Uderzanie kijem
15:20 2 min. Miroslav Zaťko #6 Przeszkadzanie
47:11 2 min. Miroslav Zaťko #6 Atak kijem trzymanym oburącz
47:58 2 min. Mateusz Bryk #69 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
60 min. - KONIEC! Stan rywalizacji 3:0 dla Pasów!
59 min. - FINAŁ JEST NASZ - niesie się z trybun krakowskiego lodowiska. Pasy o krok od odzyskania tytułu!
58 min. - Adrian Kowalówka wypuścił w bój Patrika Valczaka, a ten strzałem po lodzie zaskoczył Kamila Kosowskiego, kładąc tym samym pieczęć na zwycięstwie.
57 min. - Kocioł pod bramką "Radzika" trwa. Krakowski bramkarz jest jak magnes. Znów przyciąga krążki!
55 min. - Teraz przycisnęło JKH. Starają się zdobyć kontaktowego gola, by w końcówce wycofać bramkarza i pokusić się o wyrównanie.
54 min. - Uderzenie Mat. Rompkowskiego broni Radzik.
53 min. - Na trybunach piękny, głośny, a przede wszystkim kulturalny doping.
52 min. - Tempo spotkania wyraźnie siadło.
50 min. - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
49 min. - Zatko już na lodzie.
49 min. - Pasy starają się dograć spotkanie do końca, bez kontuzji i urazów.
48 min. - Bryk wystrzelił gumę z własnej tercji i zarobił dwuminutowe wykluczenie.
48 min. - Zaostrzył nam się ten mecz. Zatko wędruje na ławkę kar.
47 min. - Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.
46 min. - Cracovia wyraźnie spuściła z tonu. Skupia się bardziej na tym, by nie stracić bramki.
45 min. - Zdenek! Wjechał do tercji, uderzył bez przyjęcia, ale Radziszewski nie takie strzały już bronił.
44 min. - Dvorzak po podaniu Fojtika był o krok od zaskoczenia Kosowskiego.
43 min. - Chmielewski kropnął z prawego bulika! Nie ma bramki.
41 min. - Jirzi Reżnar na trzecią tercję dokonał kilku zmian.
Podziękował Kapicy. W pierwszej formacji postawił na Lipinę. W drugiej miejsce Koguta zajął Bordowski. W trzecim ataku występują Marzec-Zdenek-Kogut.

39 min. - Znów świetnie Fojtik. Próbował strzelać w długi róg, ale Kosowski świetnie złapał gumę do raka.
38 min. - GOOOL! 3:1! Kąśliwy strzał Fojtika znalazł drogę do siatki. "Kosa" wpuścił gumę pod pachą.
37 min. - Fojtik świetnie wypuścił w bój Valczaka. Zawodnik z "40" na plecach posłał gumę nad poprzeczką.
36 min. - Kogut popisał się świetnym uderzeniem z bekhendu, kręcąc efektownego pirueta, ale Radzik dzisiaj, ale i w całej finałowej rywalizacji jest w świetnej formie.
35 min. - Kral! Próbował wrzucić krążek za kołnierz Radzikowi, ale ten popisał się genialnym timingiem i świetną koordynacją ruchową.
33 min. - Zatko! Dobrze przymierzył "z ciągniętego", Radziszewski obronił instynktownie barkiem.
31 min. - W odpowiedzi akcja Chmielewskiego, strzał z nadgarstka. Jastrzębski golkiper zachował czujność i odbił krążek.
31 min. - Lipina zza bramki do Górnego, ten przymierzył, ale "Radzik" był na posterunku.
29 min. - Sebastian Kowalówka zagrał zza bramki do Leszka Laszkiewicza. Kosowski dobrze skrócił kąt, więc "Laszka" próbował "przestrzelić" Kamiila.
26 min. - Akcja Chmielewskiego i Piotrowskiego, Kosowski dwukrotnie skutecznie interweniuje.
25 min. - Lipina rozpaczliwie próbuje atakować, ale w starciu pod bandą dwukrotnie się przewrócił.
23 min. - Zdenek strzałem z nadgarstka próbował zaskoczyć Radziszewskiego. Ten pewnie zamroził krążek.
22 min. - Pasy w jastrzębskiej tercji, póki co niewiele z tego ataku wynika.
21 min. - Bulik dla JKH. Jastrzębianie jeśli chcą myśleć o zwycięstwie, to muszą zagrać w końcu "z zębem", a nie z protezą.
Obie drużyny już na lodzie. Za moment zaczynamy drugą odsłonę.

20 min. - Kapica ładnie przymierzył z okolic prawego bulika. Krążek przemieścił się jednak nad poprzeczką.
19 min. - Uderzenie Bryka, broni Radziszewski!
16 min. - Próbowali odpowiedzieć jastrzębianie. Strzał Urbanowicza, ale nie ma bramki.
16 min. - GOOOL! 2:1! Uderzenie Nicolasa Bescha zbił jeszcze Mateusz Rompkowski, czym kompletnie zaskoczył Kamila Kosowskiego.

Wracamy po drobnych problemach technicznych.

12 min. - GOOOL! 1:1! Zdenek uderzeniem z metra pokonuje Radziszewskiego. Wcześniej strzałem od zakrystii Radziszewskiego próbował pokonać Bordowski.
11 min. - GOOOL! 1:0! Piękne podanie Martina Dudasza przez dwie linie dociera do Sebastiana Kowalówki, a ten precyzyjnym strzałem ściąga pajęczyne z okienka bramki Kosowskiego.
10 min. - Dwie minuty kary dla Dąbkowskiego i Pasy znów zagrają w przewadze
9 min. - Krążek po uderzeniu jednego z krakowian odbił się od słupka.
9 min. - Na razie spotkanie toczy się pod dyktando Pasów
7 min. - Uderzenie spod bandy Damiana Słabonia, starał się złapać Kosowskiego na tzw. przemieszczeniu.
5 min. - Fojtik strzałem z nadgarstka starał się pokonać Kosowskiego. Wynik póki co bez zmian, choć bardziej aktywni krakowianie.
5 min. - Valczak! Zdecydowanie najlepsza okazja Pasów. Kosowski był jednak na posterunku.
4 min. - Karliczek strzałem z niebieskiej próbował zaskoczyć Radziszewskie
3 min. - Kara dla Dudasza, który w nieprzepisowy sposób powalił Danieluka. JKH w komplecie!
2 min. - Szansa Valczaka i S. Kowalówki, broni Kosa.
1 min. - Wykluczenie dla Górnego. Pasy przed szansą na otwarcie wyniku spotkania.
1 min. - Zaczynamy! Krążek dla JKH.

Witamy z Krakowa! Zapraszamy na 3. akt finałowej rywalizacji. Światła zgasły, hokeiści Cracovii wychodzą na lód z dziecięcą eskortą.

- Chcesz nam pomóc? Wystarczy kliknąć TYLKO RAZ dziennie w reklamy tekstowe obok panelu logowania na głównej stronie Hokej.Net lub z prawej strony nad shoutboxem. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy!
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 28 28 0 0 0 0 96.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Maciej Rompkowski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0