31:25 2 min. Mariusz Kuchnicki #66 Zahaczenie
34:42 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
41:04 2 min. Jan Rodziewicz #8 Uderzanie kijem
41:23 2 min. Patryk Pronobis #77 Wysoko uniesiony kij
46:23 2 min. Michał Elżbieciak #1 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:25 2 min. Bartosz Skólmowski #25 Przeszkadzanie
52:11 2 min. Patryk Pronobis #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:53 2 min. Bartosz Skólmowski #25 Ostrość
59:53 2 min. Adam Rajski #61 Ostrość
Kary: 16 - 18
Strzały: 34 - 30

- Koniec Meczu
- 56 min. - Kulik przejeżdża sam całe lodowiska i po strzale krążek zatrzymuje się przed linią bramkową.
- 54 min. - Elżbieciak za bramę do Radwan ten do Pohla który mocnym strzałem z ostrego kąta pokonuje bramkarza Torunia.
- 53 min. - Piper sam na sam jednak zostaje podcięty przez Pronobisa co skutkuje kolejnym wykluczeniem dla Torunia.
- 50 min. - Groźnie pod bramką Bojanowskiego po strzałach Kulika i Działo jednak górą golkiper z Torunia.
- 47 min. - Bramka w osłabieniu dla drużyny Janowa. Po przejęciu krążka w środkowej tercji przez Pohla strzałem obok słupka pokonuje Bojanowskiego.
- 45 min. - Weryfikacja wideo. Sędzia sprawdza czy poprawnie została zdobyta bramka dla drużyny Janowa, gdyż znowu została przez bramkarza poruszona bramka. Gol zostaje uznany. Sękowski podaje do Bibrzyckiego, ten wzdłuż bramki do Gryca nie dając szans Bojanowskiemu.
- 43 min. - Gospodarze nie wykorzystali przewagi 5 na 3.
- 42 min. - Podczas groźnej akcji drużyny z Janowa krążek wpada do bramki po strzale Bibrzyckiego, jednak zostaje ruszona bramka i sędzia nie uznaje gola.

- Koniec II tercji
- 38 min. - Groźny strzał z niebieskiej Husaka łapie Elżbieciak. Toruń w natarciu.
- 38 min. - po wyjściu z kary, Działo przejmuje krążek w środkowej strefie lodowiska jednak jego akcja zostaje zatrzymana przez jednego z zawodników Torunia.
- 37 min. - intensywne 2 minuty dla Elżbieciaka, jednak tym górą golkiper z Janowa.
- 36 min - Groźny strzał Winiarskiego, odbity przez Elżbieciaka ląduje na siatce ochronnej otaczającej lodowisko.
- 33 min. - GOL! 4-2! Podanie Sarny do niepilnowanego Kosakowskiego, lot krążka zmienia Gryc i jemu zapisana jest bramka.
- 31 min. - GOL! 3-2! Drużyna z Janowa aby wykorzystać przewagę potrzebowała niecałą minutę, krążek strzelony przez Radwana dobija Elżbieciak.
- 26 min. - GOL! 2-2! Co nie udało się za pierwszym razem, udało się za drugim! GOL! Kalinowski wykorzystuje podanie Kuchnickiego.
- 24 min. - Goście mają okres gry w przewadze, ale go nie wykorzystują.

- Koniec I tercji
- 18 min. - Drużyna z Janowa podczas gry w osłabieniu bombarduje bramkę Torunia.
- 16 min. - GOL 1-2! Szybka odpowiedź Torunia i Rodziewicz zdobywa kontaktowego gola.
- 16 min. - GOL! Pohl dostaje podanie od Kulika i w sytuacji sam na sam pokonuje Bojanowskiego.
- 15 min. - Poprzeczka ratuje drużynę z Janowa od utraty pierwszej bramki - strzelał Bomastek.
- 13 min. - 1-0 dla Janowa! Gryc, nie dając szans Bojanowskiemu trafia do pustej bramki.
- 12 min. - Groźna akcja drużyny z Janowa, Elżbieciak do niepilnowanego Pohla zza bramki jednak w tym starciu górą Bojanowski.
- 8 min. - Drużyna Naprzodu miała problem w przewadze z wjechaniem w tercje Torunia.
- 5 min. - Podczas przewagi drużyna z Torunia oddała jeden niegroźny strzał na bramkę Elżbieciaka
- 1 min. - Pierwszy krążek dla gości.
- Początek meczu poprzedziła minuta ciszy.