17:05 2 min. Michał Krokosz #11 Uderzanie kijem
17:05 2 min. Gleb Łucznikow #25 Uderzanie kijem
21:30 2 min. Michal Danko #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:53 2 min. Patrik Vrána #32 Zahaczenie
28:09 2 min. Patrik Flašar #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:59 2 min. Patrik Vrána #32 Opóźnianie gry
35:12 2 min. Marcin Frączek #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:27 2 min. Pawieł Kostromitin #8 Wysoko uniesiony kij
47:50 2 min. Jakub Stasiewicz #18 Przeszkadzanie
48:42 2 min. Filip Drzewiecki #84 Zahaczenie
52:28 2 min. Michal Danko #5 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min - KONIEC MECZU! GKS zdobywa kolejne 3 pkt.

58 min - Wróbel wyjechał sam na sam, jego najazd wybronił Raszka

55 min - GKS stara się kontrolować ostatnie minuty spotkania

51 min - Salamon mocno z klepy, broni ponownie Raszka. W odpowiedzi Bepierszcz obok słupka

49 min - Vrana z bulika, broni bramkarz HC GKS

47 min - Okres gry, gdy żadna z drużyn nie była w stanie oddać celnego strzału w światło bramki

45 min - Mikes huknął z całych sił, guma po poprzeczce wyleciała nad pleksi

43 min - Bepierszcz w indywidualnym rajdzie, broni Witkowski

41 min - Stasiewicz uderzył z najazdu krążek maską!! odbił Raszka

40 min - Nic nie wynikło z przewagi bytomian. KONIEC II TERCJI

37 min - Polonia przez 45 sekund zagra 5 na 3. Wróbel strzelił stojąc tyłem do bramki, krążek zdołał do boku zbić Raszka

36 min - Salamon położył Raszkę i strzelił nad poprzeczką

35 min - Kapitalna szansa na zdobycie kontaktowej bramki zmarnowana przez zawodników Polonii. Najpierw strzał Łucznikowa wybronił Raszka, a dobitka Salamona trafiła wprost w bramkarza miejscowych

32 min - GOOL! Druga bramka dla miejscowych. Zamieszanie wykorzystuje Drzewiecki, który z bliska kieruje krążek do siatki

29 min - GKS ponownie zagra 5 na 3. Słupek po strzale Bepierszcza. Chwilę później kapitalna parada bramkarza Polonii.

27 min - Przygodzki wgnieciony w bandę. Po chwili zawodnik o własnych siłach zjechał do boksu. Bez kar!

26 min - W odpowiedzi Łucznikow wyjechał przed bramkę i strzałem ze ściąganej uderzył na bramkę GKS. Krążek do ciała mocno przycisnął Raszka

25 min - Drzewiecki próbował zaskoczyć Witkowskiego strzałem z bulika, bramkarz gości na posterunku

23 min - Pudło Stoklasy, krążek uderzony z metra mija słupek

22 min - Grając w osłabieniu groźna kontra GKS. Strzał nad lodem Podsiadło, krążek mrozi Witkowski

21 min - Gramy, krążek dla Polonii

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - Bepierszcz minął dwóch zawodników Polonii i wystrzelił w stronę Witkowskiego, ten pewnym ruchem zagarnął gumę do łapaczki

17 min - Polonia skutecznie wybroniła dwuosobowe osłabienie. Strzał po lodzie Łucznikowa, krążek parkanem przykrył Raszka

15 min - GKS gra 5 na 3. Szewczyk w poprzeczkę, druga bramka wisi w powietrzu

13 min - W odpowiedzi Flaszar huknął z niebieskiej, ponownie górą Raszka

12 min - Słodczyk z bulika, z problemami broni bramkarz Polonii

10 min - Przygodzki wyjechał sam na sam i swój rajd zakończył uderzeniem w słupek

8 min - Napór Polonii, kilka groźnych strzałów - wynik bez zmian

6 min - GOOL! Danko z niebieskiej strzałem przy słupku otwiera wynik pojedynku

5 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu. Flaszar na ławce kar, GKS w przewadze

4 min - Po strzale Łucznikowa krążek poturlał się w stronę bramki wprost w łapaczkę Raszki

3 min - Zukal z niebieskiej, chwilę później Bepierszcz z bliska wprost w Witkowskiego

2 min - Dwójkowa akcja Polonii. Flasar strzelił przy słupku, lecz gumę odbił Raszka

1 min - Pierwsza składna akcja GKS, Drzewiecki nad lodem, krążek łapie Witkowski

0 min - Przed meczem minutą ciszy uczczono Tomasza Stasiowskiego

0 min - Witamy z "Satelity". Już za około pięć minut HC GKS Katowice i TMH Polonia Bytom rozpoczną walkę o kolejne punkty HL
#29 Zbigniew Szydłowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Tomasz Witkowski B 2 2.00 44 44 0 0 0 0 95.45 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#19 Paweł Bajon ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patrik Flašar LO 0 0 0 0 0 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Krzysztof Kantor PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Gleb Łucznikow LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Dawid Maciejewski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0