3:4 Milan Kostourek #88 ( Petr Dvořák #24 ) +/-
01:12 2 min. Kamil Kalinowski #10 Rzucenie na bandę
12:20 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:45 2 min. Adrian Kowalówka #27 Opóźnianie gry
49:43 2 min. Adrian Kowalówka #27 Przeszkadzanie
53:25 2 min. Tomasz Połącarz #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:16 2 min. Daniel Galant #7 Trzymanie kija przeciwnika
60 min. - 35 sekund do końca. Czy Unia zdoła wyrównać? Fikrt zjechał do boksu. Kostourek nie trafia na pustą bramkę.
59 min. - Ostatnie dwie minuty trzeciej tercji.
56 min. - Modrzejewski jakimś cudem.. Nie trafia w bramkę! Zmarnowana znakomita okazja.
56 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
55 min. - Dobra interwencja Fikrta po strzale Noworyty.
54 min. - Wydaje się, że Cracovia przejęła już kontrolę nad tym spotkaniem. W dodatku Unia zagra teraz w osłabieniu.
52 min. - GOL! 3:4! Jaros fatalnie traci krążek i Cracovia zdobywa gola w osłabieniu. Kapitan Unii tą stratą zmazał dobre wrażenie jakie wywarł do tej pory w czasie tego meczu.
51 min. - Jak na razie Unia nieporadnie rozgrywa ten okres przewagi liczebnej. Dość powiedzieć, że "Pasy" miały 2 dobre szanse.
50 min. - Gospodarze w przewadze. A.Kowalówka ponownie na ławce kar.
Czas dla Unii.
49 min. - GOL! 3:2 i 3:3! Indywidualna akcja Kowalówki i 3:2! Chwilę poźniej Dvorzak wyrównuje stan rywalizacji.
48 min. - Analiza wideo. Czy będzie gol dla "Pasów"? Nie ma bramki.
48 min. - Strzał Połącarza zbity przez zawodników przed bramką Cracovii i to była bardzo groźna sytuacja.
47 min. - Różański przed szansą. Parkanem broni Radziszewski.
45 min. - Cracovia w pełnym składzie.
44 min. - Połącarz potężnie w klepy strzela ponad bramką.
43 min. - Unia w przewadze po wystrzeleniu krążka poza taflę z własnej tercji przez A.Kowalówkę.
42 min. - Prosty błąd Jakesza, ale bez przykrych konsekwencji dla gospodarzy.

Koniec 2.tercji spotkania. Oświęcimianie osiągnęli w tej części gry ogromną przewagę i, aż dziw, że skończyło się tylko na jednej bramce.

39 min. - "Pasy" zamknęły Unitów w ich tercji, ale nic konkretnego z tego nie wyniknęło.
37 min. - Cracovia chyba śpi w tej tercji! Unia ciągle naciera, a krakowanie nie potrafią się obudzić z letargu.
35 min. - Oświęcimska Unia w ciągu ostatnich 2-3 minut miała kilka znakomitych okazji na zdobycie gola. Tym razem dwójkowa akcja Komorski-Adamus, ale Radziszewskiemu wyraźnie dopisuje dziś szczęście.
34 min. - Jaros objechał prawie całą tercje Cracovii, a następnie kapitalnie wypatrzył Wojtarowicza, lecz jego strzał ląduje ponad bramką. Marcin Jaros gra dziś bardzo dobre spotkanie.
33 min. - Sędzia Radzik wywołuje dziś duże kontrowersje wśród miejscowej publiki.
32 min. - Adamus z nadgarstka ponad bramką.
30 min. - W okresie tych kilku minut dużo okazji z obu stron w dalszym ciągu dobry mecz na lodowisku w Oświęcimiu.
Chwilowa przerwa w relacji spowodowana przeciążeniem serwera.
24 min. - Kozłowski do Dvorzaka, ten sam przed bramką, ale Fikrt instynktownie broni strzał zawodnika Cracovii.
23 min. - Strzał młodszego z braci Kowalówków po rykoszecie ląduje poza taflą lodowiska.
22 min. - Aksam Unia od początku tercji gra z pełną werwą. Tym razem strzał Malickiego.
21 min. - GOL! 3:1! Piekarski bez przyjęcia strzela piekną bramkę pod poprzeczkę i Unia powiększa prowadzenie!

Koniec pierwszej, emocjonującej tercji, która była prowadzona w dobrym tempie.

20 min. - Potężny strzał Jarosa ląduje na siatce znajdującej się nad pleksi.
20 min. - Ostatnia minuta pierwszej tercji.
19 min. - Dwójkowa akcja Cracovii. Kontra, która prawie zakończona sukcesem, lecz w tej akcji było o jedno podanie za dużo.
17 min. - GOL! 2:1! Połącarz idealnie dostaje krążęk od Jarosa i z klepy pokonuje Radziszewskiego!
15 min. - Wojtarowicz wychodząc z ławki kar stanął przed znakomitą szansą na pokonanie Radziszewskiego, lecz ten wyratował Cracovię i to dwukrotnie, gdyż chwilę poźniej Stachura, także w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza "Pasów".
14 min. - Trzeba przyznać, że Peter Mikula bardzo żywiołowo reaguje na poczynania swych podopiecznych.
12 min. - GOL! 1:1! Kowalówka położył Fikrta na lodzie, wykonał zwód i pewnie doprowadził do wyrównania.
11 min. - S.Kowalówka trafia w słupek.
11 min. - Tabaczek ofiarnie blokuje strzał Galanta.
9 min. - Sebastian Kowalówka sam przed Fikrtem, ale czeski bramkarz Unii pewnie wyłapuje jego strzał.
8 min. - GOL! 1:0! Unia wyprowadziła wspaniałą kontrę. Tabaczek do Jarosa i niespodziewanie Unia prowadzi. Dodatkowo to pierwszy strzał celny gospodarzy w meczu.
6 min. - Jak na razie Unia nie wyprowadziła ani jednej ofensywnej akcji. Warto odnotować powrót Marka Modrzejewskiego po kontuzji.
5 min. - Sędzia od dobrych 15 sekund sygnalizował spalonego, a mimo to napastnicy Unii nie wyjechali z tercji Cracovii i gra zostaje wycofana do tercji Unii.
4 min. - Witowski z okolic linii niebieskiej. Fikrt zasłonięty, lecz daje radę i w dalszym ciągu wynik bezbramkowy.
3 min. - Laszkiewicz z nadgarstka, ale Fikrt odbijaką broni. Unia w pełnym składzie.
2 min. - Cracovia w przewadze.
1 min. - Pierwszy bulik wygrany przez Cracovię.

Za 10 minut początek starcia pomiędzy Aksam Unią a Comarch Cracovią.
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Adam Żogała PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 25 25 0 0 0 0 88.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#8 Aron Chmielewski LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0