4:1 Adam Jaskólski #23 ( Pawieł Kostromitin #8, Kacper Różycki #93 ) +/-
00:21 2 min. Marcin Frączek #27 Uderzanie kijem
10:43 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:35 2 min. Michał Krokosz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:48 2 min. Marek Zukal #21 Opóźnianie gry
23:33 2 min. Mateusz Adamus #38 Uderzanie kijem
45:00 2 min. Marek Zukal #21 Atak kijem trzymanym oburącz
48:32 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Uderzanie kijem
59:42 2 min. Ladislav Gábriš #18 Zahaczenie
55 min. - GOL! 4:1! Kostromitin strzela, Fikrt broni, ale Jaskólski umieszcza krążek w pustej bramce.
50 min. - Ponownie po strzale Drzewieckiego krążek ląduje poza lodowiskiem. Minuta do końca wykluczenia Wojtarowicza.
47 min. - 7 sekund do końca kary Zukala.
45 min. - Barinka otrzymał otwierające podanie z tercji Unii i znalazł się sam przed bramką Raszki. Ten jednak nie dał się oszukać i nadal utrzymuje się rezultat z pierwszej tercji.
44 min. - Strzał Drzewieckiego, ląduje poza taflą lodową. Nic godnego uwagi jak na razie nie dzieje się w tej tercji.

40 min. - Wojtarowicz zmarnował dwie doskonałe okazje.
39 min. - Kolejna już sytuacja Katowic sam na sam. Tym razem Drzewiecki, który pogubił się w swym dryblingu i Fikrt wybił mu krążek spod nóg.
36 min. - Jaros indywidualnie, mija jednego obrońce, drugiego, bramkarza, lecz jego strzał zatrzymuje się na Raszce.
32 min. - Unia w sytuacji 3 na 1. Bepierszcz do Jarosa, a ten oddaje dosyć nonszalancki strzał i Raszka broni bez problemu.
30 min. - Słodczyk minął Fikrta, lecz krążek za bardzo mu uciekł i nie zdołał oddać strzału.
28 min. - Połącarz źle przyjmuje krążek i Katowice wyprowadzają kontrę. Frączek nie wykorzystuje sytuacji na sam na sam i dalej GieKSa w tym meczu pozostaje z zerowym dorobkiem bramkowym.
26 min. - Gospodarze w pełnym składzie.
23 min. - Katowice w pełnym zestawieniu.
21 min. - Pierwszy bulik w tej tercji dla gospodarzy.

Jak na razie pełna kontrola nad wydarzeniami na tafli w wykonaniu oświęcimian.
20 min. - Różycki strzela potężnie z prawego skrzydła, Fikrt odbijaką wybija krążek poza lodowisko.
18 min. - GOL! 4:0! Piotrowicz wykorzystuje sytuacje sam na sam. HC GKS nie istnieje w tej tercji.
17 min. - GOL! 3:0! Kalinowski po błędzie obrońcy przejmuje krążek, odgrywa go do Bepierszcza, ten oddaje krążek do Kalinowskiego i zdobywa trzeciego gola dla Unii. Raszka z wściekłości, aż złamał kija.
13 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
12 min. - 1:07 do końca kary Adamusa. Na razie bez zagrożenia pod bramką Fikrta.
8 min. - GOL! 2:0! Unia podwyższa prowadzenie. Czas dla HC GKS Katowice.
7 min. - GOL! 1:0! Gabrisz strzela z okolic linii niebieskiej, Bepierszcz zmienia tor lotu krążek i Unia wychodzi na prowadzenie.
7 min. - Fiedor w sytuacji sam na sam. Raszka jednak spokojnie wyczekał napastnika Unii i złapał krążek do raka.
5 min. - Kontra Unii. Tabaczek mógł podać do jednego z partnerów, lecz zdecydował się na strzał, który wylądował obok bramki.
3 min. - Różański przed dobra okazją, objechał Raszkę, ale w ostatniej chwili czeski bramkarz uchronił GieKSę przed stratą gola. Katowice w pełnym składzie.