Rozgrywki: 2013/14 - Ekstraliga: Regularny
0:1 Richard Král #91 ( Mateusz Danieluk #29, Kamil Górny #17 ) +/-
5/5 08:33
09:21 2 min. Tomáš Valečko #44 Zahaczenie
17:21 2 min. Patrik Flašar #13 Atak kijem trzymanym oburącz
40:47 2 min. Przemysław Odrobny #90 Opóźnianie gry
60 min. - Polonia bez bramkarza. Świetna okazja Valeczki, ale uderzył w Odrobnego. Czas dla Polonii.
59 min. - Sędzia po analizie wideo uznał, że bramki nie było. 60 sekund do końca.
59 min. - Ponownie zamieszanie przed bramką Odrobnego. Bytomianie znowu cieszyli się już ze zdobytego gola, ale sędzia główny skorzysta z analizy wideo.
58 min. - Stoklasa cieszy się ze zdobytej bramki, ale sędziowie zdecydowali, że gola nie ma i będzie wznowienie przed bramką Odrobnego.
57 min. - Dryblował Laszkiewicz, ale przed bramką został zatrzymany przez bytomian.
53 min. - Rajd Kłaczyńskiego zakończony strzałem, który łapie Odrobny.
50 min. - Dobra okazja Danieluka, broni Okoliczany.
49 min. - Z ostrego kąta uderzał Urbanowicz, ale dobrze ustawiony Okoliczany.
48 min. - Koszmarny błąd Górnego, który wystawił krążek przed bramkę Stasiewiczowi, ale tez przegrywa pojedynek z Odrobnym.
47 min. - Wynik na styku i obu ekipom zaczyna się spieszyć do zdobycia bramki.
46 min. - Kontra JKH 2 na 1, Łukasz Nalewajka uderzył jednak wprost w Okoliczanego. Okres dominacji JKH.
43 min. - Bytomianie zamknęli dwa razy gości w zamku, ale nie stworzyli większego zagrożenia.
41 min. - Okazja dla Polonii, która przez 2 minuty zagra w przewadze.

Początek III tercji.

40 min. - Polonia przycisnęła w końcówce, ale póki co goście dobrze się bronią.
39 min. - Dwukrotnie bardzo bliski wyrównania był Łucznikow, krążek ostatecznie mrozi tuż przed linią Odrobny
37 min. - Kontra JKH 2 na 1, Laszkiewicz zdecydował się na strzał, ale obok bramki.
36 min. - Pasiut z półdystansu, broni Okoliczany.
33 min. - Z dystansu Labryga, kolejny raz dobrze Okoliczany.
32 min. - Okazja Danieluka, ale dobrze interweniuje Okoliczany.
31 min. - Akcja Salamona, który objechał bramkę Odrobnego, ale nie udało mu się zmieścić krążka w bramce, który wylądował przed bramką JKH, ale bramka została poruszona.
31 min. - Kilka niegroźnych strzałów oddali goście, ale bez większego efektu.
26 min. - Jastrzębianie przez dłuższy czas nie potrafili wyjść z własnej tercji.
25 min. - Strzał Bychawskiego z linii niebieskiej broni Odrobny.
25 min. - Gra przerwana po zderzeniu Akinsa i Bordowskiego, ale obaj zawodnicy wstali o własnych siłach.
23 min. - Niefrasobliwość jastrzębskiej defensywy mógł wykorzystać Wróbel, ale wynik dalej bez zmian.
23 min. - Polonia od początku drugiej tercji w natarciu.
21 min. - Dwie okazje Polonii, ale bez efektu bramkowego.

#20 Drew Akins ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jarosław Dołęga PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Krzysztof Kantor PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Kamil Feć B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0.00 26 26 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0