5:4 Aron Chmielewski #8 ( Petr Dvořák #24 ) +/-
15:23 2 min. Michał Piotrowski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:23 2 min. Radek Procházka #48 Przeszkadzanie
41:35 2 min. Jiří Zdeněk #24 Zahaczenie
45:34 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
- 62min Dvorak trafił w słupek, ale po chwili poprawił Chmielewski!!!!!! 5:4 dla Cracovii!!!
- 61min Rehak huknął z 8 metrów..niecelnie!
- Koniec trzeciej tercji - będzie dogrywka
- 60 min Coś niebywałego... na 9 sekund przed końcem trzeciej tercji Kapica pokonuje Radziszewskiego!
- 60min Odrobny w boksie..JKH gra 6 na 5!
- 59min Klasyczna kontra Pasów, dogranie S. Kowalówki do Chmielewskiego, strzał z klepy z 5 metrów i 4:3!!!!
- 53min Chmielewski! Efektownie przedarł się pod bramkę JKH, uderzył w trudnej sytuacji, ale minimalnie obok bramki!
- 51min Aaaach!!! Piotrowski pojechał sam na sam z Odrobnym, ale naciskany przez obrońców nie zdołał oddać strzału!
- 50min Pasiut dostał krążek na 6. metrze (po niezłej akcji gości) i pewnie pokonał Radziszewskiego
- 45min - Goście zdobyli gola, ale strzał został oddany już po gwizdku sędziego! Bramka nie została uznana, choć hokeiści z Jastrzębia jeszcze protestują
- 42min - GOL!!! 3-2! Chmielewski zagrał do Słabonia, ten uderzył z bliska i Odrobny był bez szans!
- 42min - 2 minuty kary dla Zdenka

- 38 min. - GOL! 2-2! Cracovia doprowadziła do wyrównania!!! Odrobnego ponownie pokonał Rehak, któremu dogrywał Zvatora!
- 37min - Niewiele brakowało, a JKH zdobyłoby kolejną bramkę. Tym razem jednak świetnie spisał się Radziszewski!
33min - GOL!!! 1-2! Ale pada bramka dla gości! Urbanowicz znalazł się na 3. metrze, uderzył między parkanami Radziszewskiego i krążek wylądował w sieci
- 32min - Cracovia napiera..tym razem bliski szczęścia był Piotrowski, ale po jego strzale krążek minimalnie minął światło bramki!
- 32min - W odpowiedzi szybka szarża Kostourka! Uderzył..minimalne pudło!
- 30min - Po błędzie obrony Pasów Danieluk stanął oko w oko z Radziszewskim, ale minimalnie spudłował!
- 29min - Rehak dostał niezłe podanie, uderzył z ostrego kąta, ale Odrobny nie dał się pokonać
- 28min - Już gramy. Dalej 1:1!
- 28min - Mamy przerwę w grze. Sędzia analizuje nagranie z kamery ustawionej nad bramką Cracovii
- 27min. - GOL!!! 1-1! Laszkiewicz wystawił gumę Rehakowi, a pewnie z kilku metrów pokonał Odrobnego!
- 24min - Jastrzębie gra już w pełnym zestawieniu
- 22 min. - 2 minuty kary dla Prochazki. Szansa przed Pasami.

- 20 min. - Koniec I tercji
- 18 min. - Urbanowicz wypracował sobie pozycję do oddania strzału, uderzył z 8 metrów, ale Radziszewski był na posterunku!
- 16 min. - 2 min. kary dla Michała Piotrowskiego.
- 13 min. - Wajda spod niebieskiej! Odrobny broni!
- 11 min. - GOL! 0-1! Jest bramka dla JKH. Pasiut wykorzystał podanie od Bryka
- 9 min. - Świetna akcja Pasów, po której Laszkiewicz stanął oko w oko z Odrobnym! Kapitan Pasów uderzył nieźle, ale bramkarz JKH zatrzymał go w genialny sposób!
- 8 min. - Zamieszanie przed bramką JKH...blisko krążka był Słaboń, jednak nie zdołał wpakować go do siatki! Refleksem w tej akcji wykazał się Odrobny
- 5 min. - Rompkowski huknął spod niebieskiej, ale minimalnie nad poprzeczką.
- 2 min. - Ładna akcja Cracovii, Laszkiewicz wjechał w tercję gości, dograł na 8. metr, ale Kostourek trafił w bramkarza

#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 3.91 26 26 0 0 0 0 84.62 61:19 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Michal Žvátora LO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 5 4.93 31 31 0 0 0 0 83.87 60:54 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#48 Radek Procházka ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Filip Stoklasa PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0