03:43 2 min. Peter Barinka #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:34 2 min. Marek Modrzejewski #77 Rzucenie na bandę
15:54 2 min. Krzysztof Kantor #76 Zahaczenie
34:46 2 min. Błażej Salamon #61 Zahaczenie
35:01 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
38:49 2 min. Bartłomiej Bychawski #28 Przeszkadzanie
41:24 2 min. Marek Wróbel #15 Atak kijem trzymanym oburącz
48:10 2 min. Branislav Fábry #32 Uderzanie kijem
59:06 10 min. Grzegorz Piekarski #61 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60 min. - Koniec meczu. Trzy punkty jadą do Oświęcimia.
60 min. - Kara dla Piekarskiego.
58 min. - Dwie minuty do końca meczu, ale już nic nie powinno się zmienić. Ostatnie tchnienie meduzy.
55 min. - Bepierszcz w sytuacji sam na sam z bytomskim golkiperem. Lepszy ten drugi.
53 min. - Czas dla Unii.
51 min. - GOOOL! 2:5! Błyskawiczna odpowiedź bytomian. Maciejewski i mamy gola dla gospodarzy.
51 min. - GOOOL! 1:5! Ponownie Stachura i oświęcimianie już raczej tego meczu nie przegrają.
49 min. - GOOOLE na 1:3 i 1:4! Adamus zmienia tor lotu krążka po strzale Jakesza i oświęcimianie po raz pierwszy dzisiaj wykorzystują okres gry w przewadze. Chwilę później sposób na Witkowskiego znajduje Stachura.
49 min. - Dwie minuty dla Fabriego.
47 min. - Jaros do Różańskiego, ale ten trafia w słupek.
45 min. - Polonia dąży do wyrównania, jak na razie Fikrt broni bardzo pewnie.
44 min. - Sorry, ale tak już Unia gra w przewagach. Kolejny okres niewykorzystany.
42 min. - Wróbel zagrał zbyt ostro i odpocznie przez dwie minuty.
41 min. - Koniec kary Bychawskiego.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40 min. - Koniec II tercji.
39 min. - Bychawski zarobił dwuminutowe wykluczenie i oświęcimianie do końca drugiej tercji będą grać w przewadze.
38 min. - Jaros, w swoim stylu, strzałem od zakrystii chciał umieścić gumę w bramce Witkowskiego.
37 min. - GOOOL! 1:2! Wojtarowicz zdobywa drugiego gola. Dobre dogranie Lipiny
36 min. - Niestety nie będzie przewagi. Faul Jarosa na Łucznikowie i obie drużyny przez najbliższe 100 sekund będą grały w czteroosobowych składach.
35 min. - Dwie minuty karne dla Salomona i będzie szansa dla oświęcimian.
33 min. - Dwie groźne akcje. Najpierw strzelał Różański, a w odpowiedzi Łucznikow.
31 min. - Wyrównała się nam gra. Będzie tylko ciekawiej.
29 min. - Unia powolutku łapie wiatr w żagle. Zaczyna grać lepiej, a to zwiastuje tylko emocje.
28 min. - Jest gol. 1:1! Sędzia wskazał na środek tafli. Bepierszcz
28 min. - Krążek w siatce Witkowskiego. Będzie analiza wideo.
27 min. - Akins! Ależ cudowna interwencja Fikrta. To zdecydowanie najmocniejszy punkt oświęcimskiego zespołu.
26 min. - Łucznikow ładnie się przedarł, ale jego uderzenie zablokowane.
25 min. - Akcja Maciejewski - Dołęga, ale nie ma bramki! Cóż to byłby za gol.
24 min. - Stachura. Oddał dobry strzał. Witkowski broni z problemami.
24 min. - Unia przypomina na razie porozrzucane puzzle. Bytomianie są z kolei układanką już rozpoczętą. To ocena po 24 minutach.
23 min. - Może to tylko moje spostrzeżenie, ale im bliżej do play-off, tym Unia prezentuje się coraz gorzej.
22 min. - Znów kotłuje się pod bramką Fikrta. Fabry miał przed sobą pustą bramkę, lecz trafił w... słupek.
21 min. - Druga odsłona rozpoczęta.

Tymczasem po I tercji Czesi wygrywają ze Słowakami 3:0.

20 min. - Fabry i znów było groźnie. Polonia jest w pierwszej tercji zespołem zdecydowanie lepszym.
19 min. - Akins! Strzelał z bekhendu, ale broni Fikrt.
18 min. - Uderzenie Jarosa z pierwszego krążka. Instynktowna obrona Witkowskiego.
17 min. - Słabo wygląda ten zamek w wykonaniu biało-niebieskich. Cóż, ich kibice są do tego już przyzwyczajeni.
16 min. - Teraz Unia ma szansę na doprowadzenie do wyrównania.
15 min. - Unia coś próbuje, ale są to próby...
14 min. - GOOOL! 1:0! Dołęga z najbliższej odległości pokonuje Fikrta
13 min. - Kłaczyński! Był o krok od pokonania golkipera gości.
11 min. - Polonia atakuje, potworne zamieszanie pod bramką Fikrta, który zwija się jak w ukropie.
10 min. - Valeczko! Huknął spod niebieskiej. Zmiany wyniku nie ma, przynajmniej na razie.
9 min. - Gospodarze ponownie zagrają w przewadze. Tym razem na dwuminutową odsiadkę odesłany Modrzejewski.
8 min. - I jakby na potwierdzenie moich słów. Fabry kąśliwe uderzenie, szczęście było blisko.
8 min. - Na razie więcej z gry mają bytomianie.
7 min. - Kontra oświęcimian, strzał Modrzejewskiej, ale broni Witkowski.
6 min. - Samalon! Ależ miał sytuację. Położył już na lodzie Michala Fikrta, ale nie zdołał trafić do pustej bramki.
6 min. - Barinka już na lodzie. Unia w komplecie.
6 min. - Zakotłowało się pod oświęcimską bramką, ale podopieczni Petra Mikuli wybijają krążek.
5 min. - Kolejna próba Banaszczaka, Fikrt skutecznie interweniuje.
4 min. - Szansa dla bytomian, bo Barinka przewinił i będzie przebywał na ławce kar przez najbliższe dwie minuty.
3 min. - Banaszczak próbował uderzać z niebieskiej, ale broni Fikrt.
2 min. - Bepierszcz! Niezła próba, ale Witkowski jest na posterunku.
1 min. - Zaczynamy spotkanie. Krążek dla Polonii.
#29 Dávid Okoličány B 0 0.00 3 3 0 0 0 0 100.00 9:50 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 5 5.98 37 37 0 0 0 0 86.49 50:10 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#20 Drew Akins ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Bartłomiej Bychawski LO 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Jarosław Dołęga PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Branislav Fábry LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Krzysztof Kantor PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Gleb Łucznikow LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Dawid Maciejewski LO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Radek Meidl PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Dávid Okoličány B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon ŚR 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0