2:3 Milan Kostourek #88 ( Petr Dvořák #24, Marek Kalus #74 ) +/-
00:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
03:38 2 min. Peter Tabaček #55 Uderzanie kijem
26:21 2 min. Michal Fikrt #37 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:46 2 min. Rafał Radziszewski #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59 2 min. Jarosław Kłys #21 Zahaczenie
43:58 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Zahaczenie
48:47 2 min. Ladislav Gábriš #18 Opóźnianie gry
53:11 2 min. Milan Kostourek #88 -
Koniec! Stan rywalizacji 1:0 dla Unii. Rewanż jutro o tej samej porze.
60 min. - Oświęcimianie mądrze się bronią.
60 min. - Unia kradnie każdą sekundę. Jest o krok od pierwszego zwycięstwa.
59 min. - Wojtarowicz nie trafia do pustej bramki!
59 min. - Pusta bramka Cracovii.
83 sekundy do końca. Czas bierze Peter Mikula.
58 min. - Tvrdoń uderzył, ale "Radzik" bez większych problemów łapie gumę.
58 min. - Kibice obserwują już to spotkanie na stojąco. - Pasy GOL - roznosi się po hali.
57 min. - GOOOL! 2:3! Szybki atak Pasów i mamy kontaktowego gola. Kalus do Dvorzaka, ten uderza, ale broni Fikrt. Dobitka Kostourka już skuteczna
203 sekundy do końca i czas dla Cracovii.
56 min. - Adrian Kowalówka soczyście z niebieskiej, broni Fikrt.
56 min. - Zosziak strzelał z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił jeszcze Wojtarowicz. Radziszewski na posterunku.
55 min. - Teraz Jaros próbował strzału od zakrystii. Radziszewski
55 min. - Goście nie zachwycają podczas gry w przewadze.
54 min. - Kolejna kara dla Cracovii.
52 min. - Wydaje się, że trafienie Kalinowskiego ustawiło już mecz. Podopieczni Rudolfa Rohaczka mocno podłamani.
50 min. - GOOOL! 1:3! Ależ szybka odpowiedź oświęcimian. Kalinowski rozciągnął w bramce Radziszewskiego i mamy 1:3.
49 min. - GOOOL! 1:2! Zamieszanie podbramkowe. Krążek znalazł się w siatce. Mamy kontaktowego gola, którego strzelcem jest Rutkowski.
49 min. - Dwie minuty dla Gabrisza i Pasy zagrają w przewadze. Bardzo ważny moment.
46 min. - Problemy z serwerem, ale już jesteśmy z Wami.
44 min. - Unia gra coraz spokojniej, nie widać w ich poczynaniach nerwowości. Jakesz minął krakowskich defensorów jak slalomowe tyczki. Oddał strzał, ale był zahaczany przez Rutkowskiego.
43 min. - Cracovia w komplecie.
42 min. - Nieporozumienie Tvrdonia i Gabrisza. Bez konsekwencji.
41 min. - Biało-niebiescy w przewadze, ale na razie Pasy raz po raz wystrzeliwują krążek.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40 min. - Koniec II tercji.
40 min. - Dobre podanie Lipiny i krążek po uderzeniu Tvrdonia zatańczył na linii bramkowej i odbił się od słupka. Znów na sekundy przed końcem terji! Słowacki skrzydłowy był jednak faulowany przez Kłysa.
37 min. - Pasy w opałach. Nie mogą sobie poradzić z dobrze poukładanymi oświęcimianami.
36 min. - Może się podobać gra oświęcimian. Odważny forechecking, intensywne krycie.
34 min. - Cracovia w komplecie.
32 min. - Unia w przewadze. Szansa Tabaczka. Próbował uderzać po krótkim rogu.
32 min. - Dwie minuty karne dla Radziszewskiego.
31 min. - Świetny rajd Modrzejewskiego, ale bez strzału.
31 min. - Dobrze w defensywie grają biało-niebiescy.
30 min. - Wojtarowicz! Słupek.
30 min - GOOOL! 0:2! Barinka wzdłuż bramki do Piotrowicza, a ten pakuje krążek do siatki.
28 min. - Zosziak zgubił kask i musiał zjechać do boksu. Cracovia przez moment 5 na 3. Chmielewski przed pustą bramką! Boczna siatka
27 min. - Dwie minuty kary dla Fikrta.
24 min. - Tabaczek! Mógł dogrywać do Barinki, ale zdecydował się na strzał.
24 min. - Adamus próbował dogrywać do Komorskiego.
23 min. - Teraz żwawiej grają oba zespoły. A to może tylko cieszyć.
22 min. - Ależ zakotłowało się pod bramką Fikrta. Bliski szczęścia był Słaboń.
21 min. - Szybka akcja Craovii. Rzehak zostawił krążek Kostourkowi, ale uderzenie Czecha fatalne.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

20 min. - GOOOL! 0:1! Kapitalne podanie Wojciecha Wojtarowicza, który był przyciskany przez krakowskiego obrońcę. Krążek trafił przed bramkę do Romana Tvrdonia, a słowacki skrzydłowy nie zwykł marnować takich okazji.
19 min. - Gabrisz potężnie uderzył z niebieskiej, guma podbita przez jednego z graczy Cracovii, ale instynktowną interwencją popisuje się "Radzik".
17 min. - Rzehak próbował wjechać do tercji, ale został zatrzymany przez Ondreja Zosziaka.
16 min. - Jakesz z linii czerwonej, ale Radziszewski łapie krążek jak Muchę.
15 min. - Teraz dwie dogodne okazje Pasów. Najpierw Sebastian Kowalówka uderzał bez przyjęcia, a później dobitki szukał Słaboń.
12 min. - Hokejowe szachy w wykonaniu obu ekip. Bramkowych okazji jak na lekarstwo.
11 min. - Teraz zatrzeszczały bandy. Kilka mocniejszych ataków ciałem zawodników Cracovii.
9 min. - Pełno błędów po obu stronach. Gra na razie mocno szarpana.
8 min. - Błąd Cracovii przy zmianie. Adamus w sytuacji sam na sam i skuteczna interwencja Radziszewskiego.
7 min. - Witowski! Ależ miał sytuację. Strzał i dobitka, ale górą Fikrt.
6 min. - Unia w komplecie.
5 min. - Kłys zostawił gumę Rzehakowi. Ten uderzył, ale minimalnie niecelnie.
4 min. - Teraz dwie minuty dla Tabaczka. Powalił szarżującego Cchmielewskiego.
3 min. - Pasy w komplecie.
2 min. - Unia na razie nie wykorzystuje okresu gry w przewadze.
1 min. - Zaczynamy spotkanie.

Cracovia dopiero teraz wyszła na taflę. Kapitan Pasów rozmawia z sędzią Pawłem Meszyńskim. Chyba będzie kara za opóźnianie gry.

Trener Peter Mikula nie zmienił zwycięskiego składu. Rudolf Rohaczek zdecydował się na kilka zmian.

Teraz pora na hymn Cracovii.

Witamy z Krakowa. Za niespełna pięć minut początek meczu. Na taflę z flagami wyjechały hokeistki w towarzystwie najmłodszych graczy.

#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.05 23 23 0 0 0 0 86.96 59:04 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Tomasz Kozłowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Daniel Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Patryk Wajda LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Sebastian Witowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#70 Artur Zieliński PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Michal Žvátora LO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0