1:4 Aron Chmielewski #8 ( Damian Słaboń #9, Sebastian Kowalówka #12 ) +/-
15:41 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Uderzanie kijem
20:07 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
24:11 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Zahaczenie
29:24 2 min. Ladislav Gábriš #18 Zahaczenie
47:35 2 min. Jarosław Kłys #21 Przeszkadzanie
57:45 2 min. Kamil Kalinowski #10 Natarcie
58:49 2 min. Roman Tvrdoň #87 Ostrość
59 min. - GOL! 1:4! Chmielewski błyskawicznie wykorzystał grę w przewadze. Jutro kolejny mecz w Oświęcimiu.
58 min. - Kontrowersyjna decyzja sędziego Radzika, kara dla Kalinowskiego mocno... zaskakująca.
58 min. - 2:47 do końca.
56 min. - Unia walczy do końca, ale nic z tego na razie nie wynika.
51 min. - GOL! 1:3! Wojtarowicz strzela pierwszego gola dla Unii.
51 min. - GOL! 0:3! Wzorcowa kontra wykończona przez S.Kowalówkę, "Pasy" tego meczu już chyba nie przegrają.
50 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu, bramka Radziszewskiego jak zaczarowana.
48 min. - Kłys na ławce kar.
46 min. - Lipina otrzymał podanie przez dwie linie, był sam przed bramką rywala, próbował zwieść Radziszewskiego i po raz kolejny bramkarz Cracovii na posterunku.
43 min. - Słowacki napastnik ponownie strzelał, tym razem zza zasłony i znowu Radziszewski nie daje się zaskoczyć.
42 min. - Tvrdoń sam przed bramką i... Radzik znowu broni. Dobrze jest dziś dysponowany bramkarz krakowski.
41 min. - Krążek dla Cracovii.

39 min. - Bardzo groźna kontra Cracovii, mało brakowało a "Pasy" mogłyby już być bardzo blisko zwycięstwa.
37 min. - Jakesz minął obrońcę, który położył się na lodzie, zagrał do Tabaczka, ale w ostatniej chwili obrońca zablokował strzał i napastnik Unii nie trafił do praktycznie pustej bramki.
36 min. - Unia zaczęła grać bez pomysłu.
34 min. - Kalus niebezpiecznie z lewego skrzydła, centymetry od słupka bramki Fikrta.
32 min. - GOL! 0:2! Kostourek zdobywcą bramki, Fikrt totalnie zaskoczony.
30 min. - Rafał Radziszewski!!! W sobie tylko znany sposób wyłapał strzał Kalinowskiego w sytuacji sam na sam... Wow!
30 min. - Gabrisz ląduje na ławkę kar.
28 min. - Adamus przejechał całą tafle i zakończył akcję strzałem, to mogło się podobać.
27 min. - Kalinowski sam na sam, w ostatniej chwili obrońca Cracovii podbija mu krążek.
27 min. - Dosyć senny ten początek tercji, nic się nie poprawiła gra w przewagach obu drużyn.
26 min. - Gabryś groźnie, Radzik odbija parkanem.
25 min. - Kalinowski faulowany, Dąbkowski otrzymuje 2 karne minuty.
23 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
22 min. - 38 sekund do końca kary Jarosa, wznowienie w tercji Unii.
21 min. - Tym razem to "Pasy" zagrają w przewadze, Jaros na ławce kar.
21 min. - Pierwszy bulik w tej tercji dla Cracovii.

19 min. - Indywidualnie Bepierszcz, minął obrońców, ale ostatnia instancja w postaci bramkarza Cracovii go powstrzymała.
18 min. - 38 sekund do końca kary zawodnika Cracovii.
16 min. - Rutkowski na ławce kar.
15 min. - Chmielewski blisko drugiego gola, strzał w spojenie słupka z poprzeczką.
14 min. - Adamus wypatrzył Połącarza ten strzela obok bramki, chwilę później Barinka wprost w Radziszewskiego.
13 min. - Okres szarpanej gry z obu stron.
9 min. - Unia robi dosyć proste błędy w obronie. Niepilnowany Piotrowski strzela obok bramki.
7 min. - GOL! 0:1! Chmielewski kropnął z prawego skrzydła, Fikrt niezbyt szczęśliwie interweniował i mamy pierwszego gola w meczu.
5 min. - Akcja Tvrdoń - Lipina, ten drugi pociągnął z nadgarstka, "Radzik" świetnie interweniuje.
5 min. - Zosiak z okolic linii niebieskiej, zbyt lekko by zaskoczyć Radziszewskiego.
4 min. - W miarę wyrównany początek spotkania, trochę więcej klarownych sytuacji miała Cracovia.
2 min. - Zaskakujący strzał Kalusa, "Fiki" nie dał się zaskoczyć.
1 min. - Chmielewski z okolic środkowej części tafli, broni Fikrt.
1 min. - Krążek dla Unii.

Zawodnicy już na tafli.

Mecz się opóźni o jakieś 5-10 minut.

Rozpoczyna się prezentacja Mistrzyń Polski w hokeju na lodzie, zawodniczek UKHK Unia Oświęcim.

Witamy z lodowiska w Oświęcimiu, za ok. 15 minut początek trzeciego ćwierćfinału play-off pomiędzy Aksam Unią a Comarch Cracovią. W trakcie rozgrzewki jeden z graczy Unii rozbił pleksi swoim strzałem, obecnie trwają prace nad wymianą pleksi.

#7 Petr Lipina ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Roman Tvrdoň LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Ondrej Zošiak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 32 32 0 0 0 0 96.88 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0