1:2 Adrian Kowalówka #27 ( Sebastian Kowalówka #12, Jarosław Kłys #21 ) +/-
25:59 2 min. Tomasz Kozłowski #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:08 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Uderzanie kijem
39:01 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Zahaczenie
41:27 2 min. Roman Tvrdoň #87 Zahaczenie
41:43 2 min. Bartosz Ciura #6 Opóźnianie gry
59:52 2 min. Roman Tvrdoň #87 Rzucenie na bandę
62 min. - GOOOL! Mamy złotego gola dla Cracovii, a jego strzelcem Adrian Kowalówka.
61 min. - Zaczynamy w dogrywkę. Unia przez 1 min i 52 sekundy w trójkę przeciwko czwórce krakowian.

Koniec III tercji, będzie dogrywka.
60 min. - Tvrdoń zarobił dwuminutową karę.
60 min. - Tabaczek objeżdża bramkę, strzela z backhandu, ale nic z tego w postaci bramki.
60 min. - Ależ szansa dla Unii... Kalinowski sam ponownie przed bramką i znowu jakimś cudem Radzik broni. 47 sekund do końca trzeciej tercji.
58 min. - 2:56 do końca trzeciej tercji.
54 min. - Bepierszcz świetnie wypatrzył Kalinowskiego, ten drugi strzela stojąc sam przed bramką wprost w Radzika.
51 min. - Fikrt słusznie krzyczy na swych obrońców, Rutkowski ze sporą swobodą oddaje strzał stojąc 2 metry przed bramką.
50 min. - Bramkarz Cracovii zasłonięty, Zosiak oddaje strzał jednak gola nie ma.
48 min. - Było bardzo blisko podobnej bramki jaką strzelił S.Kowalówka w sezonie zasadniczym w piątym meczu tych drużyn, zawodnik gości jednak za poźno oddał próbę.
46 min. - Pasy przejęły inicjatywę.
44 min. - Unia w pięciu na lodzie, mądrze bronili się przez te dwie minuty w osłabieniu.
43 min. - 7 sekund do końca kary Tvrdonia.
42 min. - Tvrdoń ląduje na ławce kar. No i Cracovia przez 1:43 w podwójnej przewadze.
42 min. - Cracovia w pełnym składzie.
41 min. - Wznowienie w trzeciej tercji dla Unii.

Koniec II tercji
40 min. - Unia w przewadze.
38 min. - Kłys strzela, Fikrt odbija krążek przed siebie, już kotłowało się przed bramką, ale bramki nie ma, nadal remis.
36 min. - Kostourek ponownie przed znakomitą okazją, minął defensora Unii, ale jakoś ten krążek nie wpadł do siatki.
36 min. - Unia przetrwała osłabienie.
35 min. - Kąśliwe uderzenie Kostourka, to mogło zaskoczyć.
34 min. - Pasy zagrają w liczebnej przewadze.
32 min. - Aron Chmielewski poradził sobie z Połącarzem, oddał strzał z backhandu, Fikrt daje radę.
31 min. - Unia ponownie przed szansą, tym razem Jaros, ale i tym razem nie ma gola.
29 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu.
28 min. - Noworyta blokuje strzał Połącarza.
27 min. - Analiza wideo tym razem dla Unii. Gola nie ma!
27 min. - Pierwsza kara w meczu, Kozłowski na ławce kar.
26 min. - Krążek w bramce Cracovii, ale jest spalony w polu bramkowym.
25 min. - Chmielewski z lewego skrzydła, broni Fikrt.
23 min. - Lipina wprost w Radziszewskiego.
21 min. - Obrońcy Cracovii popełnili błąd, pozwolili swobodnie wjechać Jarosowi w tercję, Radzik na posterunku.
21 min. - Pierwsze wznowienie w tej tercji dla Unii.

Koniec I tercji
20 min. - GOL! 1:1! Tabaczek objechał bramkę i zdążył wpakować krążek do siatki!
19 min. - Lipina zza bramki do Piotrowicza, Radzik broni ale i tak jest spalony w polu bramkowym.
19 min. - 1:03 do końca tercji.
17 min. - Unia nie może się przebić przez dobrze zorganizowaną formację defensywną gości, w dodatku Cracovia wyprowadza groźne kontry.
13 min. - Okres chaotycznej gry w wykonaniu gospodarzy.
12 min. - GOL! 0:1! S.Kowalówka miał przed sobą całkowicie odsłoniętą bramkę i nie mógł spudłować.
11 min. - Noworyta z niebieskiej, ale bardzo leciutko w dodatku Fikrt niezasłonięty.
9 min. - Wydawało się, że Wojtarowicz będzie przed dobrą okazją na bramkę, ale w porę przybyli obrońcy gości.
8 min. - Analiza wideo, czy gol dla Cracovii? Nie ma gola!
8 min. - Cracovia bez celnego strzału w meczu do tej pory.
7 min. - Ależ w dziecinny sposób Bepierszcz wymanewrował obrońców, ale strzelił ponad bramką.
6 min. - Mamy pierwszy celny strzał w meczu autorstwa Jarosa.
6 min. - Hokejowe szachy wciąż trwają.
3 min. - Bepierszcz podaje zza bramki, jednak nikt nie przejmuje krążka. Początek meczu bez klarownych sytuacji, strzałów wręcz.
1 min. - Krążek dla Pasów.

Witamy z lodowiska w Oświęcimiu, za kilka chwil początek spotkania.

#33 Przemysław Witek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Ondrej Zošiak PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 0.98 30 30 0 0 0 0 96.67 61:32 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0