08:47 2 min. Michal Plichta #15 Zahaczenie
10:02 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:47 2 min. Michał Szczurek #6 Uderzanie kijem
17:20 2 min. Maciej Rompkowski #15 Zahaczenie
17:34 2 min. Filip Drzewiecki #84 Uderzanie kijem
19:06 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Zahaczenie
23:03 2 min. Tomáš Protivný #23 Uderzanie kijem
25:16 2 min. Maciej Gawlik #44 Zahaczenie
29:29 2 min. Sebastian Szydło #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:21 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:53 2 min. Kamil Górny #17 Przeszkadzanie
59 min. - Wrzutka pod bramkę JKH, krążek mrozi Zabolotny.
58 min. - Z bliska pudłuje Plichta.
57 min. - GOL! 4:3! Fatalna strata Aleksjuka, krążek przejmuje jeden z opolan, zagrywa do Rompkowskiego, a ten pokonuje Zabolotnego.
57 min. - Gol dla Opola, ale sędzia decyduje się na analizę wideo.
55 min. - GOL! 4:2! Spod linii niebieskiej mocno uderza Kostek, a krążek wpada do bramki pod poprzeczką.
55 min. - Ładna solowa akcja Bondariewa, zabrakło jednak skuteczności.
54 min. - Tempo meczu nieco siadło, JKH nie atakuje już tak zawzięcie.
50 min. - Sordon w słupek.
49 min. - Gra się trochę wyrównała.
46 min. - Protivny mocno, ale w środek i łapie Murray.
45 min. - Błąd Nemeczka, krążek przejmuje Tichomirow i popędził na bramkę, uderzył jednak nad poprzeczką.
42 min. - GOL! 4:1! Plichta uderza z zerowego kąta, a krążek odbija się od łyżwy Murraya i wpada do bramki!
Początek III tercji.

39 min. - Protivny zza bramki do Bordowskiego, ten niepilnowany przed bramką, ale broni Murray. Co chwile kotłuje się pod bramką Murraya.
38 min. - JKH rozgrywa kolejne akcje w tercji Orlika, wydaje się, że kolejne bramki są kwestią czasu.
35 min. - Bezdyskusyjna przewaga JKH w ostatnich kilku minutach.
34 min. - GOL! 3:1! Strzał z dystansu odbija Murray, ale tak niefortunnie, że krążek zatrzymał się przed linią, a najszybciej dopadł do niego Laszkiewicz i umieścił go w bramce.
33 min. - Zabolotny nie dał sobie wcisnąć krążka przy słupku.
31 min. - Murray broni kolejne uderzenia jastrzębian.
30 min. - Fatalny błąd Bryka we własnej tercji, uderzenie jednego z opolan broni Zabolotny.
30 min. - Kara dla Szydły.
30 min. - Uderza Polodna, Murray odbija do boku, dobija Bordowski, ale Murray jakimś cudem broni również i to uderzenie.
30 min. - Z niebieskiej Protivny, odbija Murray.
29 min. - Dynamiczna akcja Drzewieckiego. Napastnik JKH zatrzymał się dopiero na szkielecie bramki Orlika.
28 min. - Murray przez chwilę zwijał się jak w ukropie, ale nie dał się zaskoczyć.
27 min. - Murray interweniuje poza bramką, krążek trafia do Aleksjuka, który od razu udeerza, ale Murray zdążył wrócić do bramki i odbić parkanem.
26 min. - GOL! 2:1! Laszkiewicz sam przed Murrayem, który odbija jego strzał parkanem, ale do pustej bramki dobija Polodna!
26 min. - JKH w komplecie.
24 min. - Mocen uderzenie spod niebieskiej Semiannikowa broni Zabolotny.
23 min. - Protivny po rykoszecie minimalnie niecelnie. Po chwili kara dla Protivnego za idiotyczne uderzanie kijem zawodnika Orlika.
21 min. - Korzeniowski łądnie wjechał w tercję JKH, mocny strzał, ale broni Zabolotny.
21 min. - Początek drugiej tercji, jastrzębianie jeszcze 65 sekund w osłabieniu.

20 min. - Kara dla Łukasza Nalewajki. Orlik w komplecie.
18 min. - Fatalny błąd Zabolotnego, który źle podawał, jednak bez konsekwencji. Po chwili kara dla Drzewieckiego.
18 min. - Kolejna kara dla gości, tym razem Rompkowski.
17 min. - JKH zakłada zamek, ale Murray nie daje się zaskoczyć kilku strzałom gospodarzy. Orlik w komplecie.
15 min. - Steber przed bramkę do Kulasa, ale ten z najbliższej odległości uderza obok słupka. Kara dla Szczurka.
13 min. - GOL! 1:1! Aleksjuk mocno uderza, a leżący po poprzedniej interwencji Murray odbija krążek, który jednak wtacza się do bramki!
12 min. - JKH w komplecie.
12 min. - Harcharik objechał jastrzębską defensywę, ale zabrakło skuteczności.
11 min. - Kara dla Marca.
10 min. - GOL! 0:1 Uderzenie z dystansu, broni Zabolotny, ale dobitka Rompkowskiego ląduje w siatce.
9 min. - Kara dla Plichty.
9 min. - Jastrzębianie kontrolują mecz, ale nie stwarzają sobie zbyt klarownych okazji strzeleckich. Przed chwilą Murray łapie strzał Drzewieckiego.
5 min. - Plichta z bliska, odbija Murray.
4 min. - Laszkiewicz sam przed bramką Orlika, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i został powstrzymany przez obrońcę. Powinno być 1:0.
3 min. - Strzał Marca po wznowieniu w tercji Opola broni Murray.
1 min. - Początek meczu.

#23 Tomáš Protivný LO 0 0 0 0 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Jan Steber ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#98 Kamil Świerski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MUKS Orlik
#31 John Murray B 4 4.03 53 53 0 0 0 0 92.45 59:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#33 Jarosław Nobis B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Maciej Rompkowski PS 2 0 0 0 2 -1 2 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Nikita Semiannikow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Paweł Trawczyński LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Stanisław Wirołajnen LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Mariusz Zwierz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0