14:37 2 min. Filip Stoklasa #10 Natarcie
28:44 2 min. Tomasz Kozłowski #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:08 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
37:40 2 min. Louis Liotti #28 Atak kijem trzymanym oburącz
38:33 2 min. Maciej Szewczyk #87 Zahaczenie
40:00 2 min. Patrik Valčák #40 Uderzanie kijem
40:00 10 min. Patrik Valčák #40 Kara za niesportowe zachowanie 10min
43:40 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Trzymanie przeciwnika
45:09 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:12 4 min. Marek Kalus #74 Wysoko uniesiony kij
Przepraszamy, ale padł serwer.
60 - GOOOL! 2:4! Słaboń trafia do pustej bramki, ustalając wynik spotkania.
59 min. - Unia bez bramkarza.
58 min. - Czas dla Unii.
58 min. - 2:50 do końca trzeciej tercji.
55 min. - Kolejna znakomita szansa dla Unii, Adamus do Bepierszcza, ale wychowanek warszawskiej Legii nie zdołał po raz kolejny pokonać Radziszewskiego, jeszcze przy okazji ucierpiał, chyba oberwał kijem.
54 min. - Nieprawdopodobne! Najpierw Adamus sam na sam, ale broni Radziszewski, a później zrobił się prawdziwy kocioł, bramkarz Cracovii już leżąc, wyciągnął dwie dobitki autorstwa Zukala i Komorskiego.
52 min. - Unia atakuje, ale nic z tego nie wynika.
51 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu.
49 min. - 1:19 do końca kary Kalusa.
48 min. - Kolejny raz masę szczęścia ma Radziszewski, jakimś sobie znanym sposobem wybronił strzał Wojtarowicza.
47 min. - 2+2 dla Kalusa za niebezpieczne zagranie wysoko uniesionym kijem.
46 min. - Piekarski na ławce kar, a tymczasem zszedł z niej już Wiśniewski.
46 min. - Ciura pod bramkę, tor lotu zmienia Bepierszcz, ale jednak krążek ląduje ponad bramką.
45 min. - Piotrowicz przechwytuje w zamieszaniu krążek, chciał go ulokować pod parkanami bramkarza "Pasów", ale ta sztuka jednak mu się nie udała.
44 min. - Wiśniewski ukarany dwoma minutami za trzymanie.
44 min. - Strata McCauleya, Filo przejmuje krążek i zagrywa do Komorskiego, który przesadził ze sztuczkami technicznymi i nie zagroził za bardzo bramce Radziszewskiego.
43 min. - Bepierszcz z lewego skrzydła wprost w Radziszewskiego.
43 min. - Zakończyła się kara Patrika Valcaka.
42 min. - Jaros zagrał do Gabrysia, a ten... się wywrócił.
41 min. - Krążek dla Cracovii.

Koniec II tercji. 16-16 w strzałach w tej części gry.
40 min. - 2+10 dla Valcaka za uderzanie i niesportowe zachowanie.
39 min. - Siły na tafli się wyrównują, tym razem karę łapie Szewczyk.
38 min. - Liotti na ławce kar.
38 min. - GOOOOOL! Słaboń obejrzał się za siebie, wypatrzył McCauleya, a ten pewnie ulokował krążek w siatce.
37 min. - Ponownie Jaros, dobrze wjechał w tercję, zwiódł obrońców i zagrał do Wojtarowicza, Radziszewski znowu na posterunku.
36 min. - Jaros niesygnalizowanie zagrał do Tabaczka, ten był sam przed bramkarzem Cracovii, uderzył z bekhendu, ale wprost w niego.
36 min. - Radziszewski broni strzał Zukala.
31 min. - GOOOOOL! Gol w osłabieniu dla gości, Stoklasa zwiódł Fikrta i ulokował krążek w bramce.
31 min. - GOOOOOL! Gabryś spod niebieskiej mocnym strzałem pokonuje bramkarza gości.
31 min. - Gospodarze przez 36 sekund w podwójnej przewadze.
30 min. - Unia w przewadze.
29 min. - GOOOOOL! Valcak zza bramki do Fraszki, a ten strzałem z pierwszego krążka pokonuje Fikrta.
29 min. - Kąśliwe uderzenie McCauleya ląduje ponad bramką.
28 min. - Aktywny dziś Jaros, jego strzał tym razem parkanem odbija bramkarz Cracovii.
27 min. - Tabaczek do Jarosa, znakomicie łapie Radziszewski! Bardzo dobry mecz dziś w Oświęcimiu.
26 min. - GOOOOOL! Fantastyczne podanie Adamusa przez całą długość tafli do Wojtarowicz,a ten strzelił pięknęgo gola strzałem z prawego skrzydła.
25 min. - Komorski centymetry obok słupka bramki Cracovii.
23 min. - Kalus dynamicznie wjechał w tercję gospodarzy, strzał ląduje jednak obok bramki, parę sekund później Fikrt odbija do boku strzał McCauleya.
21 min. - Wojtarowicz objechał bramkę, uderzył z bekhendu, ale Radziszewski na posterunku. Chwilę później, Piotrowicz marnuje doskonałą szansę, zamiast strzelać, to próbował podać do współpartnera.
21 min. - Pierwsze wznowienie dla Cracovii.

Koniec I tercji. W strzałach 8 do 6 dla Cracovii.
20 min. - Piotrowicz "sprasował" na bandzie Noworytę.
19 min. - Okres chaotycznej gry, ostatecznie tenże okres strzałem w Fikrta kończy Stoklasa.
17 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu.
16 min. - Kasperczyk pod bramkę do Piotrowicza, ale Radziszewski instynktownie wybija krążek.
15 min. - Stoklasa na ławce kar.
15 min. - Dąbkowski stosunkowo lekko w Fikrta, ale czeski bramkarz odbija krążek i zaistniało zagrożenie pod bramką Unii jednak nic więcej z tego nie wynikło.
14 min. - Piekarski ponad bramką.
13 min. - Dobry mecz oglądamy jak na razie w Oświęcimiu.
11 min. - Tabaczek objechał bramkę, ale wrzucił krążek wprost w Radziszewskiego.
9 min. - Kalinowski niepotrzebnie zagrywa krążek za siebie i Unia marnuje szansę na bramkę.
7 min. - Goście zakręcili obroną gospodarzy, strzał Dvoraka, ale świetną interwencją popisuje się Fikrt.
6 min. - Kontra Unii, Filo strzela obok bramki.
5 min. - Kalus strzela jednak Kasperczyk blokuje to uderzenie.
4 min. - Ładnie próbował Stoklasa zaskoczyć bramkarza Unii, ale trafia tylko w boczną siatkę.
3 min. - McCauley wprost w Fikrta.
3 min. - Kozłowski z nadgarstka obok bramki.
1 min. - Nie minęło 15 sekund meczu, a Wojtarowicz już zmarnował doskonałą sytuację na gola.
1 min. - Krążek dla gospodarzy.

#38 Mateusz Adamus PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Kamil Paszek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Maciej Szewczyk LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Matúš Vizváry LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Wojciech Wojtarowicz PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Marek Zukal LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 38 38 0 0 0 0 94.74 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0