07:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:08 2 min. Łukasz Elżbieciak #69 Zahaczenie
25:02 2 min. Łukasz Kulik #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:15 2 min. Adrian Kowalówka #27 Przeszkadzanie
39:53 2 min. Jarosław Kłys #21 Uderzanie kijem
46:04 2 min. Damian Słaboń #9 Zahaczenie
54:03 2 min. Adrian Kowalówka #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:36 2 min. Louis Liotti #28 Opóźnianie gry
59:15 2 min. Josef Fojtík #41 Zahaczenie
UWAGA: Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy.

Koniec meczu. Comarch Cracovia pewnie pokonuje MUKS Naprzód Janów 5:2.
60. mim - GOL! - Goście wykorzystują grę w przewadze i ŁUKASZ PODSIADŁO ustala wynik starcia na 5:3.
60. min - Fojtik z karą mniejszą za zahaczanie i Janów gra w podwójnej przewadze...
59. min - Janów jeszcze zagra w przewadze.
59. min - Ostatnie dwie minuty spotkania rozpoczęte.
58. min - Nieuchronnie zbliżamy się do końca dzisiejszego spotkania. Cracovia jeszcze próbuje zdobyć szóstą bramkę.
57. min - Pasy w pełnym zestawieniu.
56. min - Nie mogą nic ugrać z krążkiem goście. Mizerna gra w przewadze.
55. min - Adrian Kowalówka na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika.
53. min - Gospodarze na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.
52. min - Słaba gra Pasów w przewadze. Janowianie w pełnym zestawieniu.
50. min - Pohl z karą mniejszą za zahaczanie. Pasy w przewadze.
49. min - Gospodarze na lodzie w pełnym zestawieniu.
48. min - GOOOL! - Kontratak Pasów, precyzyjne uderzenie GRZEGORZA PASIUTA i piąta bramka dla gospodarzy zdobywa w osłabieniu. Chyba znamy już zwycięzcę tego spotkania. 5:2.
48. min - Nieźle rozgrywają ten zamek goście, ale jak na razie świetnie broni Radziszewski.
47. min - Słaboń z karą mniejszą za zahaczanie. Janów w przewadze.
46. min - Zamieszanie pod bramką Janowa. Elżbieciak zdołał ostatecznie zamrozić gumę.
44. min - Mocne uderzenie Stoklasy, broni dobrze Elżbieciak.
43. min - Janów wyraźnie chce jeszcze powalczyć w tym spotkaniu. Aktywna gra gości na początku tej tercji.
42. min - Pasy powracają do gry w pełnym zestawieniu.
42. min - Spalony na linii bramkowej podczas akcji gości. Wznowienie w tercji neutralnej.
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej odsłony dla Cracovii. Przypomnijmy, że trzecią tercję rozpoczynamy od gry Janowa w przewadze.

Ostatnia odsłona rozpocznie się ok. 20:00.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Kłys na ławce kar za uderzanie kijem. Ponownie Naprzód w przewadze.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji już rozpoczęta, a Cracovia gra w pełnym zestawieniu.
39. min - Jak na razie Janów nie może sobie poradzić z rozegraniem krążka w tercji ataku.
38. min - McCauley przegrywa pojedynek sam na sam z Elżbieciakiem!
38. min - Kara dla Adriana Kowalówki za przeszkadzanie. Janów zagra w przewadze.
36. min - GOOOL! - JOSEF FOJTIK na raty pokonuje Elżbieciaka i Cracovia wychodzi na dwubramkowe prowadzenie!
35. min - Ostre starcie Dvoraka z Piperem przy bandzie.
33. min - Naprzód nie zniechęca się do dalszej gry i rusza do ofensywy.
32. min - GOOOOL! - Fojtik podał do PATRIKA VALČÁKA, a ten ładnym uderzeniem pokonuje Elżbieciaka. 3:2 dla Pasów!
32. min - Dwójkowa kontra Naprzodu zakończona strzałem Łukasza Elżbieciaka. Broni dobrze Radziszewski.
31. min - Ponownie groźna akcja skonstruowana przez Pasy. Raz jeszcze świetnie broni Elżbieciak.
30. min - Pasiut przymierzył z nadgarstka, ale trafił wprost w dobrze ustawionego golkipera gości.
29. min - Ładne uderzenie Łukasza Elżbieciaka spod niebieskiej, równie dobra interwencja Radziszewskiego.
28. min - Rozgrywali gospodarze zamek, ale przewagi wykorzystać nie zdołali. Janów w piątkę na lodzie.
27. min - Minimalnie poruszona bramka Naprzodu. Sędziowie przerywają grę.
26. min - Kulik na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Gospodarze w przewadze.
25. min - GOOOL! - Świetny kontratak Pasów! Valčák podał do JOSEFA FOJTIKA, który świetnym strzałem pokonuje Elżbieciala. 2:2!
24. min - Szybkie tempo tej drugiej odsłony. Gramy akcja za akcję.
23. min - Słaboń próbował nagrać gumę na kij Kowalówki, ale czujnym zagraniem popisał się jeden z defensorów Janowa.
22. min - Dobra interwencja Radziszewskiego po strzale Pohla.
21. min - GOOL! - Ponownie Pasy rozpoczynają tercję od straconej bramki! MARIUSZ JAKUBIK z najbliższej odległości pokonuje Radziszewskiego i daje prowadzenie Naprzodowi! 1:2!
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla zawodników z Krakowa.

Kolejna tercja rozpocznie się ok. 19:13.

Koniec 1. tercji spotkania.
19. min - Rozpoczynamy ostatnią minutę pierwszej tercji spotkania.
18. min - Niecelne uderzenie Fraszki na bramkę Elżbieciaka.
17. min - Naprzód na lodzie już w piątkę. Wybronili tą grę w osłabieniu przyjezdni.
16. min - Naprzód wybija gumę pod bramkę Radziszewskiego. Jak na razie dosyć przeciętna gra gospodarzy w tej przewadze.
15. min - Łukasz Elżbieciak na ławce kar za zahaczanie. Pasy zagrają w przewadze.
14. min - Świetnie odpalił teraz Dvorak na bramkę Elżbieciaka. Ten jednak popisał się świetną interwencją parkanami.
13. min - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego! Dobra akcja w wykonaniu Janowa.
12. min - Zawodnicy Cracovii ponownie w ofensywie.
11. min - Niewiele brakło a byłoby już 2:1 dla Cracovii! Jeden z zawodników krakowskiej drużyny obił słupek bramki Naprzodu.
10. min - GOL! - Mamy wyrównanie Pasów! W momencie gdy goście powracali do gry w pełnym zestawieniu FILIP STOKLASA trafia do bramki Elżbieciaka. 1:1!
1. min - Spotkanie rozpoczęte.
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 34 34 0 0 0 0 91.18 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MUKS Naprzód
#1 Michał Elżbieciak B 5 5.00 54 54 0 0 0 0 90.74 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#2 Jewhen Napnenko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Tobiasz Bernat PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Rafał Bibrzycki LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0