2:0 Michał Gryc #19 ( Marcin Frączek #27 ) +/-
(+) Frączek #27, Gryc #19, Klemientjew #52, Kogut #68, Vrána #53
5/5 19:32
3:0 Michał Gryc #19 ( Patryk Kogut #68, Anton Klemientjew #52 ) +/-
5/5 22:24
3:1 Maciej Rompkowski #15 ( Stanisław Wirołajnen #68, Joseph Harcharik #12 ) +/-
(+) Bychawski #91, Harcharik #12, Rompkowski #15, Semiannikow #22, Wirołajnen #68
56:05 10 min. Wojciech Stachura #51 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59 min - Szansa Gryca na zdobycie hat-tricka, jednak minimalnie przestrzelił.
59 min - Sznotala z wysokości bulika, niepewnie Ela.
58 min - Okres wizualnej przewagi Opola, jednak żaden z oddanych strzałów nie zagroził bramce strzeżonej przez Elżbieciaka.
55 min - Klementiew próbowała zagrać przez całe lodowisko do niepilnowanego Koguta, krążek jednak ląduje prosto w łapacze bramkarza przyjezdnych.
53 min - Dwie groźne sytuacje gospodarzy. Najpierw Frączek przejmuje podanie od Koguta jednak górą w tym starciu bramkarz gości. Kolejną szansę miał Klementiew, który strzela mocno z niebieskiej prosto w raka Murreja.
51 min - GOOL 3-1! Rompkowski wykorzystuje idealne podanie od Virolajnena i strzela między parkanami Elżbieciaka.
51 min - Błąd Pipera, podał krążek idealnie na kij Korzeniowskiego, ten jednak strzela niegroźnie.
50 min - Gospodarza przetrzymali grę w osłabieniu.
49 min - Kogut z niebieskiej, odbija Murrej.
48 min - Vrana zjeżdża do środka, gdzie przejmuje podanie od Frączka, jednak strzela zbyt lekko aby pokonać bramkarza Orlika.
48 min - Virolajnen mocno, ale pewnie w bramce spisuje się Ela.
47 min - Strzał Kostka łyżwą broni Sarna.
46 min - Klementjew do Jakubika ten z ostrego kąta próbuje zaskoczyć golkipera gości.
44 min - Kolejny pięściarski pojedynek. Tym razem Kurz zaatakował Stopińskiego, który w tym starciu doznał kontuzji. Dla Kurza były to ostatnie minuty spędzone na lodzie w dniu dzisiejszym.
43 min - Indywidualna akcja Frączka, który popisał się rajdem przez całe lodowisko jednak nie zdołał umieścić krążka w bramce.
42 min - Sznotala z niebieskiej odbija Ela.
41 min - Ładna wymiana krążka między Jakubikiem a Stachurą, jednak ten drugi finalnie nie trafia w krążek.

KONIEC II TERCJI.

40 min - Piper wycofuje krążek do Kosakowskiego ten popisuje się bardzo niecelnym strzałem.
39 min - Kogut z środka jakimś cudem odbija Murrej.
38 min - Virolajnen z najbliższej odległości - odbija golkiper gospodarzy.
38 min - Kozub objeżdża bramkę gospodarzy i oddaje strzał. Barkiem broni Elżbieciak.
37 min - Kąśliwy strzał Szczurka minimalnie niecelny.
36 min - Frączek leży na lodzie po ataku wysokim kijem - bez kary dla gości.
36 min - Jakubik sam wjechał do tercji ataku, żaden z kolegów nie podążył za nim i niestety akcja zakończyła się niepowodzeniem.
34 min - Kuriozalna sytuacja, sędzia najpierw podyktował 2 minuty kary dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie (przerywając tym samym akcje gospodarzy) po czym po konsultacji z arbitrem głównym zmienił swoją decyzję..
33 min - Kolejny okres gry w przewadze zmarnowany przez drużynę gospodarzy.
32 min - Jakubik wzdłuż bramki do Stachury ten jednak mija się minimalnie z krążkiem.
31 min - Gryc z bekhendu obok bramki.
30 min - Kolejna szansa Elżbieciaka, krążek do rogu odbija golkiper gości ale gospodarze utrzymują się przy krążku i przed szansą zdobycia bramki Piper.
28 min - Ładna akcja Klementjewa i Koguta zakończona niepowodzeniem z powodu utraty krążka przez napastnika gospodarzy.
27 min - Szarpana gra obu drużyn, bez pomysłu i polotu.
25 min - Bychawski z dystansu łapie Ela.
24 min - Niecelny strzał Bernata nie był w stanie zagrozić bramce gości.
23 min - GOOL 3-0! Kogut idealnie wyłożył krążek Grycowki, który wpakował go do pustej bramki.
22 min - Kolejną idealną okazję zmarnował Elżbieciak będąc w sytuacji sam na sam oddaje strzał prosto w bramkarza.
21 min - Stachura z ostrego kąta, odbija Murrej.

W przerwie między pierwszą a drugą tercją nastąpiło wręczenie pamiątkowej koszulki dla lekarza klubowego Naprzodu Janów Tomasza Powroźniaka z okacji jego 50 urodzin. Cała redakcja przyłącza się do życzeń urodzinowych !

KONIEC I TERCJI.

20 min - GOOL 2-0! Kontra gospodarzy. Frączek oddaje strzał na bramkę, który odbija Murrej, jednak przytomnie w tej sytuacji zachowuje się Gryc i wpisuje się na listę strzelców.
20 min - Strzał Virolajnena broni Ela. Kontra Naprzodu.
19 min - Bernat do Elżbieciaka ten niestety nie trafia czysto w krążek.
18 min - Akcja 3 na 1 drużyny gości, czujnie w tej sytuacja zachował się Kogut.
17 min - Krążek w tercji ataku gubi Pohl, zostaje on przejęty przez Elżbieciaka jednak strzela on prosto w bramkarza.
16 min - Stachura do Kurza, gdyby krążek nie trafił w Jakubika wynik mógł by się zmienić.
16 min - Klementiew do Frączka ten z najbliższej odległości strzałem z bekhendu próbowała zdobyć bramkę.
15 min - Bernat zaatakowany kijem w twarz. Wykluczenie dla gości i szansa gospodarzy na kolejną bramkę.
13 min - Kogut do Klemetniewa, ten oddaje strzał i nie pewnie broni Murrej.
11 min - Rompkowski oddaje strzał po gwizdu sędziego co spowodowało pięściarski pojedynek pomiędzy nim a Vraną. Zdecydowanie zwycięzcą tego pojedynku obrońca gospodarzy.
11 min - Kolejna groźna akcja Koguta bez efektu bramkowego.
10 min - Naprzód ciągle w natarciu. Mocne strzały Podsiadły i Jakubika nie znajdują jednak drogi do bramki.
10 min - Potężny strzał Koguta broni Murrej.
8 min - Frączek przed szansą podwyższenia wyniku, górą golkiper przyjezdnych.
7 min - Bramkarz gospodarzy pod ostrzałem, jednak strzały Harcharika, Bychowskiego pewnie broni Ela.
6 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Krążek po gwizdku sędziego ląduje w bramce.
6 min - Wznowienie pod bramką gości. Podsiedlik wycofuje do Rasikonia. Pewnie broni Murrej.
5 min - Kontra Janowa - mocny strzał Jakubika odbija Murrej i krążek ląduje na siatce okalającej lodowisko.
5 min - Kozub z niebieskiej obok bramki.
4 min - Mimo liczebnej przewagi gości, krążek ciągle w posiadaniu gospodarzy.
3 min - Piper sam na sam, jednak jego strzał minimalnie niecelny.
2 min - GOOL 1-0! Piękna indywidualna akcja Koguta. Strzałem z krótki róg daje prowadzenie swojej drużynie.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.