00:47 2 min. Patryk Noworyta #55 Zahaczenie
11:26 2 min. Maciej Szewczyk #87 Opóźnianie gry
19:11 2 min. Louis Liotti #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:07 2 min. Peter Tabaček #55 Trzymanie przeciwnika
33:40 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Atak kolanem
34:39 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
36:20 2 min. Grzegorz Pasiut #19 Ostrość
38:26 2 min. Louis Liotti #28 Atak kijem trzymanym oburącz
43:46 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Zahaczenie
53:02 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec spotkania.
60. min - Czas dla Unii Oświęcim.
60. min - Rozpoczynamy ostatnia minutę regulaminowego czasu gry.
58. min - Nieco ponad dwie minuty do zakończenia regulaminowego czasu gry.
56. min - Unia na lodzie w pełnym zestawieniu.
55. min - Gospodarze nie mogą założyć zamka pod bramką Fikrta.
54. min - Dwie minuty kary dla Oświęcimia za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
52. min - Ależ teraz okazji na zdobycie bramki nie wykorzystał Fojtik.
51. min - Świetnie parkanami wybronił teraz Radziszewski gumę po strzale Danecka.
49. min - Fikrt łapie gumę po niezłym strzale Pasiuta.
47. min - Zamieszanie pod bramką oświęcimskiego zespołu. Niewiele brakowało, a Cracovia ponownie wyszłaby na dwubramkowe prowadzenie.
46. min - GOOOOL! - Mamy bramkę kontaktową Unii zdobytą w przewadze! Bepierszcz przełamuje Radziszewskiego i zdobywa pierwszego gola dla Oświęcimia. 2:1.
44. min - Dąbkowski na ławce kar za zahaczanie. Unia w przewadze.
44. min - Krążek poza lodowiskiem i wznowimy grę w tercji neutralnej.
43. min - Gospodarze od początku odsłony aktywnie w ofensywie. "Pasy" chcą jak najszybciej rozstrzygnąć losy tego spotkania.
41. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
41. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Unii.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 20:00.

Koniec drugiej tercji spotkania.
39. min - Długo nie pograli w piątkę gospodarze. Liotti na ławce kar za atak kijem trzymanym oburącz.
39. min - Powracamy już do gry 5 na 5. Unia nie wykorzystała kolejnego okresu gry w przewadze.
37. min - Kolejna kara dla zawodnika "Pasów". Tym razem karne minuty będzie musiał odsiedzieć Pasiut.
36. min - Gospodarze na lodzie w piątkę.
35. min - Siły na lodzie wyrównane. Dwie karne minuty dla Jarosa za zahaczanie.
35. min - Vizvary ładnie spod niebieskiej, Radziszewski łapie gumę do raka.
34. min - Dąbkowski na ławce kar za atak kolanem. Oświęcim w przewadze.
33. min - Huknął teraz spod niebieskiej Pasiut, ale guma odbiła się zaledwie od bandy za bramka Fikrta.
32. min - GOOOL! - McCauley wykorzystuje zamieszanie pod bramką oświęcimskiej Unii i zdobywa swoją drugą bramkę dzisiejszego wieczora. 2:0 dla Cracovii!
31. min - Uderzenie Sebastiana Kowalówki z ostrego kąta. Mrozi gumę Fikrt.
30. min - Guma po zagraniu jednego z zawodników Cracovii opuściła obszar lodowiska. Przerwa w grze.
29. min - GOOOL! - W końcu mamy otwarcie wyniku spotkania. "Pasy" wykorzystują grę w przewadze. McCauley z najbliższej odległości pokonuje Fikrta i wyprowadza Cracovie na prowadzenie. 1:0.
29. min - Rozgrywają hokejowy zamek gospodarze, oddają kolejne strzały, ale Fikrt wciąż zachowuje czyste konto.
28. min - Tabacek na ławce kar za trzymanie. Cracovia w przewadze po raz kolejny.
26. min - Kisielewski z nadgarstka niecelnie na bramkę oświęcimskiej Unii.
25. min - McCauley na środek do Valcaka, a ten trafia wprost w parkany Fikrta.
24. min - Teraz do ofensywy ruszają "Pasy". Goście zamknięci we własnej tercji.
23. min - Dobry początek tercji w wykonaniu przyjezdnych. Radziszewski na brak pracy narzekać nie może.
22. min - Wojtarowicz z okolic niebieskiej i guma ląduje w raku Radziszewskiego.
22. min - Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu.
21. min - Ładny strzał Ciury spod niebieskiej, Radziszewski ponownie świetnie broni.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej odsłony dla Unii.

Druga tercja rozpocznie się około 19:13.

Koniec 1. tercji spotkania.
19. min - Powracamy do akcji. Kara dla Liottiego za spowodowanie upadku przeciwnika.
13. min. - Mamy drobne problemy techniczne.
12. min - Szewczyk na ławce kar za opóźnianie gry. "Pasy" w przewadze.
10. min - Dobra interwencja Radziszewskiego po strzale Adamusa z najbliższej odległości.
9. min - Piekielnie mocny strzał Kozłowskiego ze środka. Pewnie broni Fikrt!
8. min - A teraz niezłym uderzeniem popisał się Danecek. Radziszewski broni na raty.
7. min - Niecelne uderzenie Valcaka na bramkę oświęcimskiego zespołu.
6. min - Coraz bardziej wyraźna przewaga "Pasów" na lodzie. Przez większość czasu gra toczy się w okolicach bramki Fikrta.
5. min - McCauley podjechał pod bramkę Fikrta, położył bramkarza gości na lód i był bardzo blisko otwarcia wyniku spotkania!
3. min - Krakowianie na lodzie już w pełnym zestawieniu.
2. min - Zamek Unii przerwany i guma wybita pod bramkę Fikrta.
1. min - Noworyta na ławce kar. Oświęcim zagra w przewadze.
1. min - Pierwsza dobra interwencja Fikrta po uderzeniu Sebastiana Kowalówki.
1. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Cracovii.
0. min - Zawodnicy pojawiają się na lodzie!
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 25 25 0 0 0 0 96.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0