2:8 Patryk Wajda #8 ( Maciej Kruczek #26, Josef Fojtík #41 ) +/-
13:22 2 min. Filip Stoklasa #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:28 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Zahaczenie
28:22 2 min. Nikita Bucenko #77 Uderzanie kijem
40:25 2 min. Błażej Salamon #61 Uderzanie kijem
42:14 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Ostrość
46:49 2 min. Nikita Bucenko #77 Uderzanie kijem
48:33 2 min. Marcin Słodczyk #91 Zahaczenie
59:17 2 min. Jarosław Kłys #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
59 min. - GOL! 2:8! Wajda jeszcze podwyższa prowadzenie.
58 min. - Stoklasa płasko, odbija Zdanowiczem, po chwili strzał jednego z bytomian odbija poza taflę Kowalówka.
56 min. - Obie drużyn czekają już chyba na koniec meczu.
54 min. - Okazja prze Fojtikiem, ale Zdanowicz dobrze skrócił kąt i obronił strzał.
To Petr Dvorzak, który przy pomocy kolegów zjechał do szatni.
54 min. - Jeden z zawodników Cracovii upadł na lód z okrzykiem bólu, chyba coś z nogą, nie wygląda to dobrze.
51 min. - Zmiana bramkarza w Cracovii, Radziszewskiego zastępuje Robert Kowalówka.
50 min. - Banaszczak przejął krążek w tercji Cracovii, ale w dobrej sytuacji uderzył prosto w Radziszewskiego.
50 min. - Cracovia w ciągłym ataku.
46 min. - GOL! 2:7! Fojtik spokojnym strzałem w długi róg zdobywa kolejnego gola.
44 min. - GOL! 2:6! Drugi gol Cracovii zdobyty podczas gry w tym samym osłabieniu, tym razem na listę strzelców wpisuje się Dvorzak.
43 min. - GOL! 2:5! Fatalnie kończy się niefrasobliwość bytomian we własnej tercji, krążek przejmuje Valczak, wychodzi sam na sam ze Zdanowiczem i ze stoickim spokojem umieszcza krążek w bramce.
41 min. - Początek III tercji.

40 min. - GOL! 2:4! Fojtik przed bramkę do McCauleya, a ten dostawia kija i krążek wpada do bramki.
39 min. - Dvorzak strąca płaski strzał tuż przed bramką, ale krążek przechodzi tuż obok słupka.
37 min. - GOL! 2:3! Bucenko z najbliższej odległości wpycha krążek do bramki!
35 min. - McCauley po lodzie, odbija ponad bandy Zdanowicz.
33 min. - GOL! 1:3! Szybko zemściła się niewykorzystana sytuacja. Pasiut po indywidualnej akcji bardzo niepozornym strzałem pokonuje Zdanowicza.
33 min. - Powinno być 2:2, ale Radziszewski dwukrotnie świetnie interweniuje.
33 min. - Cracovia teoretycznie ma przewagę, jednak z wielkim trudem przychodzi jej stwarzanie sytuacji strzeleckich.
28 min. - Ładnie podanie do Kowalówki przed bramkę, ale ten w dogodnej sytuacji nie opanował krążka, był jednak faulowany.
25 min. - Płasko z dystansu uderzał Dąbkowski, końcówką parkana odbija Zdanowicz.
25 min. - Cracovia długo rozgrywała zamek, ostatecznie z dystansu uderzył Pasiut, ale prosto w Zdanowicza.
23 min. - Było groźnie pod bramką Polonii, Fojtik jechał sam na bramkę, ale zdecydował się na podanie do Valczaka, który był faulowany.
21 min. - Pasiut z ostrego kąta, odbija Zdanowicz.
21 min. - Początek II tercji.

20 min. - Pasiut mógł podwyższyć prowadzenie, ale Zdanowicz dobrze skrócił kąt i obronił strzał.
19 min. - Ładna akcja Fraszki, strzał łapie Zdanowicz.
18 min. - Groźnie pod bramką Radziszewskiego, ale krakowianie wychodzą z opresji.
17 min. - GOL! 1:2! Kalus objechał obronę Polonii i strzałem z backhandu pokonał Zdanowicza.
16 min. - Kilka strzałów na bramkę Polonii, ale bez efektu bramkowego.
15 min. - GOL! 1:1! Fraszko strzałem z bliska pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
14 min. - GOL! 1:0! Szybko wykorzystują przewagę bytomianie. Z niebieskiej uderza Fabry, krążek strąca Salamon, a ten wpada do bramki między parkanami Radziszewskiego.
13 min. - Zarysowuje się przewaga Cracovii, ale strzałów bardzo mało. Próbował z niebieskiej Dąbkowski, ale odbija Zdanowicz.
11 min. - McCauley ładnie na wolne pole do Fojtika, ale ten w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę.
10 min. - Kontra Polonii, uderza Przygodzki i Radziszewski łapie. Póki co dość wyrównane spotkanie.
9 min. - Płaskie uderzenie Słodczyka odbija parkanami Radziszewski. Kontra Cracovii i Zdanowicz mrozi krążek.
6 min. - McCauley zza bramki do Fojtika, ale jego strzał wpada prosto do raka Zdanowicza.
Na trybunach Jastoru pojawił się Kamil Kosowski, który jest łączony z klubem z Bytomia.
5 min. - Było groźnie pod bramką Cracovii, ale Słaboń nie trafił w krążek.
5 min. - Póki co słaby mecz, dużo niedokładności i żadnych sytuacji podbramkowych.
2 min. - Mocne uderzenie Demjaniuka przelatuje obok słupka.
1 min. - Początek meczu.

#35 Dawid Pabisiak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Tomasz Zdanowicz B 8 8.00 54 54 0 0 0 0 85.19 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#6 Witalij Andrejkiw LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Jo Araya LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Paweł Bajon ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Piotr Bajon LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Tobiasz Bigos PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Nikita Bucenko ŚR 1 0 0 0 1 -1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Dmytro Demjaniuk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Paweł Dorszewski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Łukasz Dybaś LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Branislav Fábry PS 0 2 2 0 2 -3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Dawid Pabisiak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Martin Przygodzki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon LS 1 1 0 1 2 -3 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Marcin Słodczyk ŚR 0 1 0 1 1 -3 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Tomáš Valečko LO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Karol Wąsiński ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Artur Wieczorek PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Tomasz Zdanowicz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0.00 7 7 0 0 0 0 100.00 9:13 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.36 24 24 0 0 0 0 91.67 50:47 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0