(+) Bychawski #91, Harcharik #12, Nikiforov #66, Semiannikow #22, Wirołajnen #68
06:41 2 min. Paweł Trawczyński #18 Zahaczenie
13:46 2 min. Maciej Rompkowski #15 Przeszkadzanie
37:31 2 min. Łukasz Sznotala #93 Natarcie
47:29 2 min. Sebastian Szydło #16 Uderzanie kijem
60 min. - Na dwie sekundy przed końcem w dobrej sytuacji jeden z jastrzębian uderzył prosto w Murraya.
60 min. - Dużo szczęścia teraz miał Murray przy interwencji, ostatecznie bramka poruszona i gra przerwana.
60 min. - Zabolotny zjechał do boksu, JKH przycisnęło, ale Murray jest dzisiaj bezbłędny.
59 min. - Nalewajka zjeżdża z lodu przy pomocy kolegów, nie wygląda to dobrze, coś z nogą.
59 min. - Przerwa w grze, na lodzie leży Radek Nalewajka.
57 min. - Kolejne beznadziejne zagranie jastrzębskiej defensywy i tym razem Szczurek sam na sam z Zabolotnym, ale trafia w poprzeczkę.
55 min. - GOL! 1:2! Po raz kolejny zaspali jastrzębscy obrońcy, krążek przejmuje Stopiński i wyjeżdża sam przed Zabolotnego, nie mając problemu z umieszczeniem krążka w bramce.
54 min. - Laszkiewicz mocno, ale w środek bramki.
52 min. - Danieluk technicznie, łapie Murray.
Czas dla JKH.
52 min. - GOL! 1:1! Fatalny błąd jednego z obrońców JKH, który wystawił prosto do Nikiforova, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Zabolotnego. To się musiało tak skończyć.
50 min. - Kontra Orlika i Szczurek bliski pokonania Zabolotnego, ale ten zdołał obronić uderzenie.
49 min. - Dużo szczęścia miał teraz Orlik w dwóch akcjach, ale wynik bez zmian.
47 min. - Bryk zagrywa wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.
46 min. - Rompkowski z półdystansu, ale zbyt słabo i prosto w Murraya.
44 min. - Prosty błąd techniczny Zabolotnego i pod bramką było gorąco, ale wszystko wyjaśnili obrońcy.
42 min. - Po lodzie strzela Nikiforov, łapie Zabolotny.
41 min. - Krążek po rykoszecie prawie przelobował Murraya, ale ten w ostatniej chwili złapał gumę.
41 min. - Początek III tercji.

40 min. - Bezproduktywna gra w przewadze jastrzębian.
36 min. - Kolejny strzał Wirolajnena, który był na bardzo dobre pozycji, ale uderzył prosto w Zabolotnego. Orlik coraz częściej atakuje.
34 min. - Sędzia liniowy błędnie odgwizdał uwolnienie, po czym przyznał się do błędu i gra przeniesiona do tercji neutralnej.
32 min. - Zabolotny ramieniem odbija strzał Bychawskiego, a po chwili parkanem strzał Wirolajnena.
30 min. - Mamy połowę meczu, a Orlik na celnie na bramkę Zabolotnego uderzył może ze cztery razy...
30 min. - Strzał Nemeczka na raty łapie Murray.
28 min. - Strzał Marca odbija Murray.
27 min. - Niby oba zespoły grają, starają się, ale pożytku z tego niewiele...
23 min. - Kolejne strzały jastrzębian, ale nie robią one większego wrażenia na Murrayu.
22 min. - Steber nad bramką, po chwili Murray odbija strzał Danieluka.
21 min. - Początek II tercji.

20 min. - Ładnie przed bramką poczarował Kulas, ale uderzył nad bramką.
18 min. - GOL! 1:0! Uderzenie Nalewajki do boku odbija Murray, a tam czekał już Marzec, który umieszcza krążek w pustej bramce. Swoją pierwszą asystę w drużynie seniorów zanotował także Kamil Świerski.
15 min. - Dwa strzały Rompkowskiego odbija Murray.
13 min. - Dłuższy czas krążek utrzymuje się w tercji JKH, ale bez zagrożenia dla Zabolotnego.
10 min. - Z ostrego kąta Polodna, Murray bez zarzutu.
9 min. - Dwukrotnie uderzał Kulas, za drugim razem krążek trafia w słupek, po chwili zamieszanie pod bramką Murraya, który odbija kolejne strzały.
8 min. - Powinno być 1:0 dla JKH. Uderzenie Danieluka do boku odbił Murray, zdążył także się podnieść i odbić dobitkę Urbanowicza.
6 min. - Strzela Drzewiecki, Murray łapie na raty.
4 min. - Tym razem Murray łapie uderzenie Nalewajki.
4 min. - Murray łapie strzał Marca.
2 min. - Strzał Urbanowicza odbija Murray.
1 min. - Początek meczu, w ataku JKH.