Rozgrywki: 2014/15 - Ekstraliga: Regularny
2:1 k. (1:1, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1) Zakończony
1:0 Jan Daneček #7 ( Matúš Vizváry #16 ) +/-
(+) Daneček #7, Szewczyk #87, Vizváry #16, Vosatko #22, Zdeněk #23
(-) Korzeniowski #9, Obrał #10, Stopiński #23, Sznotala #93, Zwierz #95
5/5 09:59
1:1 Bartłomiej Bychawski #91 ( Joseph Harcharik #12, Vladimir Nikiforov #66 ) +/-
(+) Bychawski #91, Harcharik #12, Nikiforov #66, Semiannikow #22, Wirołajnen #68
No i mamy rzuty karne.
65 min. - To jest poprostu niemożliwe, Adamus zwiódł obrońcę, położył bramkarza, mimo to nie zdołał ulokować go w bramce.
64 min. - Coś niebywałego! Wojtarowicz trafia w słupek na pustą bramkę!
64 min. - Goście w pełnym składzie.
62 min. - Szydło fauluje Kalinowskiego, kara na zawodnika Orlika. Czas dla Unii.
62 min. - Strasznie dziś nonszalancko grają zawodnicy Unii a to niecelne podanie, a to nie trafią czysto w krążek.
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec III tercji
60 min. - Tabaczek przechwycił krążek i uderzył z lewego skrzydła wprost w Murraya.
59 min. - Wrzutka Nikiforova pod bramkę, blisko dobicia krążka był Harcharik, ale ostatecznie Unia zażegnuje niebezpieczeństwo.
58 min. - Instynktowna obrona Murraya, po strzale z nadgarstka w wykonaniu Komorskiego.
58 min. - Dogranie po przekątnej przez Vosatkę, strzela Jaros, ale obok bramki.
57 min. - Mocny strzał Siemiannikowa, odbija Fikrt.
55 min. - Kolejna świetna okazja dla Unii, strzał Vosatki, a dobitka Komorskiego trafia w obrońcę, to powinien być gol.
52 min. - Ależ gospodarze zmarnowali szansę, wyszli w trzech do kontry, ale Szewczyk nie przyjął krążka po podaniu Adamusa.
51 min. - Orlik w pełnym zestawieniu.
50 min. - Wrzutka Vizvarego, Bepierszcz zmienia tor lotu, ale broni Murray.
49 min. - Szydło odsiaduje karę mniejszą za trzymanie.
48 min. - Kolejne dobre podanie Nikiforova, tym razem do Bychawskiego, który nie trafił w bramkę.
47 min. - Niebezpieczna wrzutka Ciury, Murray zasłonięty, gdyby tylko to leciało w światło bramki.
45 min. - Wojtarowicz nie zdołał dobić do pustej bramki strzału Zdenka.
44 min. - Gabryś z klepy, broni Murray. Poza tym nie ma akcji godnych odnotowania w tej tercji.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec II tercji. W tej tercji 13-12 dla Unii w strzałach.
40 min. - Kalinowski "zza zakrystii" próbował zaskoczyć Murraya, ale ten na posterunku.
39 min. - Koniec wykluczenia Daneczka.
37 min. - Kontra oświęcimian, Wojtarowicz zostawia krążek Zdenkowi, ten strzela niecelnie.
37 min. - Daneczek na ławce kar.
36 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
35 min. - Oblężenie bramki Fikrta, Szydło z bliska nie trafia czysto w krążek, raz po raz lecą strzały z niebieskiej.
34 min. - Ładnie rozegrany zamek przez opolan, ostatecznie Bychawski strzela mocno, ale wprost w Murraya.
34 min. - Jaros fauluje, goście w przewadze.
31 min. - Piotrowicz zagrywa krążek Kalinowskiemu, ale ten trafia wprost w Murraya.
30 min. - Kostek na lodzie, Orlik w pełnym zestawieniu.
29 min. - Szansa na bramkę dla Orlika w osłabieniu, Nikiforov do Harcharika, ale Fikrt ratuje Unię.
28 min. - Bepierszcz wyjeżdża na "spotkanie" z Murrayem, ale zahacza go Kostek i mamy wykluczenie.
28 min. - Ponownie Kalinowski, strzał z ostrego kąta, Murray z trudem łapie.
27 min. - Aj, ależ szansa! Kalinowski odebrał obrońcy krążek, stanął sam przed Murrayem i trafił w poprzeczkę.
27 min. - Vosatko z okolic linii niebieskiej, broni Murray.
26 min. - Poziom meczu nie jest zbyt wysoki.
25 min. - Mocny strzał Siemiannikowa po lodzie, lecz niecelny.
24 min. - Piotrowicz z lewego skrzydła do środka, ale jego strzał parkanem obronił Murray.
22 min. - Wojtarowicz chybił z prawego skrzydła.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec I tercji. W strzałach 8-8.
19 min. - Okres lekkiej przewagi opolan.
16 min. - GOOL! 1:1! Obrońcy gospodarzy nie potrafili przez dość długi okres wyrzucić bądź wyprowadzić krążka z własnej tercji i to musiało się tak skończyć, Harcharik dobrze wypatrzył Bychawskiego, a ten bez wahania uderzył i ulokował krążek w bramce.
14 min. - Unia gra w pełnym zestawieniu.
12 min. - Kasperczyk wyrzucił krążek poza taflę, Orlik przez 2 minuty w przewadze.
10 min. - GOOL! 1:0! Vizvary wzdłuż bramki do Daneczka, a ten strzałem z pierwszego krążka sprawia, że Unia wychodzi na prowadzenie.
10 min. - M. Stopiński wprost w Fikrta.
9 min. - Kontra gości, Kostek podaje do Szydły, napastnik Orlika strzela obok słupka.
8 min. - Orlik w pełnym zestawieniu.
7 min. - Ciura strzela z nadgarstka, minimalnie niecelnie.
6 min. - Dwie karne minuty dla Szydły.
5 min. - Zakręcił obrońcami Nikiforov, zagrał na środek do Wirolajniena, ale ten strzelił zdecydowanie za lekko.
4 min. - F. Stopiński przed bardzo dobrą szansą, ale z lewego skrzydła nie trafił do bramki.
2 min. - Krążek dotarł przed bramkę Murraya, zgarnął go Bepierszcz, ale uderzył niecelnie.
1 min. - Początek spotkania, pierwszy bulik dla Orlika.
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jiří Zdeněk ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#21 Marek Zukal LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MUKS Orlik
#31 John Murray B 2 1.85 33 33 0 0 0 0 93.94 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1
#33 Jarosław Nobis B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Maciej Gawlik PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Joseph Harcharik ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Łukasz Korzeniowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0