18:07 2 min. Lubomir Vosatko #22 Atak łokciem
18:29 2 min. Damian Tomasik #15 Atak kijem trzymanym oburącz
30:27 2 min. Daniel Kapica #16 Zahaczenie
39:49 2 min. Mateusz Michalski #88 Ostrość
54:37 2 min. Damian Tomasik #15 Ostrość
55:40 2 min. Jegor Omieljanienko #69 Zahaczenie
57:24 10 min. Mateusz Adamus #38 Kara za niesportowe zachowanie 10min
Przed nami rzuty karne.
63 min. - Gruszka zagrał w zaskakujący sposób do współpartnera tak, że on sam był tym zaskoczony i nie zdołał opanować krążka.
61 min. - Rozpoczynamy dogrywkę.

Koniec III tercji.
58 min. - 10 minut karnych dla Adamusa za niesportowe zachowanie, Podhale gra w pełnym zestawieniu.
56 min. - Unia zagra w podwójnej przewadze.
55 min. - GOOOL! 3:3! Podhale wyrównuje stan meczu, zaskakujący strzał Gruszki okazał się zbyt trudny dla Fikrta. Tomasik z impetem wpadł na bramkarza i przy okazji został ukarany dwoma minutami.
51 min. - GOOOL! 3:2! W ładnym stylu Tomasik pokonał Fikrta.
51 min. - Rajd Piotrowicza z lewego skrzydła, zjazd do środka, krążek minimalnie ląduje obok słupka.
50 min. - Mocny strzał Imricha spod niebieskiej, ale nie trafia w bramkę.
48 min. - I kolejna znakomita okazja, tym razem Wojtarowicz nie trafia czysto w krążek, zagrywał do niego Jaros.
48 min. - Ależ szansa Szindelara! Partner z drużyny przyblokował obrońcę, Szindelar z najbliższej odległości strzelił obok bramki.
46 min. - Bryniczka pod bramkę, krążek przejmuje Damian Kapica, obrócił się, ale "guma" mu odskoczyła.
42 min. - Tomasik miał dużo wolnego miejsca, oddał strzał z tzw. "klepy", lecz Fikrt odbija parkanem krążek.
41 min. - Trzecia tercja spotkania rozpoczęła się.

40 min. - Strzał Vosatko na 11 sekund przed końcem tercji, broni Raszka. Robi się gorąco, tym razem starcie między Vizvarym a Mateuszem Michalskim. Oni także zostali odesłani na ławkę kar.
39 min. - Spięcie między Sulką a Adamusem, obaj zesłani na ławkę kar za ostrość w grze.
37 min. - Trzeba pochwalić Daneczka, ładnie kontrolował krążek, sprawnie zwiódł obrońcę i zagrał do współpartnera, który strzelił na bramkę, ale nowotarski bramkarz broni.
35 min. - Zerwał Różański trochę swój strzał i był on zdecydowanie za lekki.
31 min. - GOOOL! 3:1! Błyskawicznie wykorzystana przewaga, Vosatko ładnym strzałem z linii niebieskiej pokonuje Raszkę.
30 min. - Filip Komorski stracił kij i na chwilę to wyglądało jakby zmienił dyscyplinę, w którą gra. Ładnym "wślizgiem" przyblokował krążek, a później ponownie wszedł w posiadanie swego kija.
29 min. - Kontra Unii 2 na 1, Zdenek jednak wybrał indywidualne rozwiązanie i przeniósł krążek nad bramką.
27 min. - Sulka trafia z dystansu w poprzeczkę.
25 min. - Na trybunach swą obecnością zaszczycił... Robert Krajci!
24 min. - Tabaczek przed trzecią już znakomitą szansą na gola, ale znów za długo zwlekał ze strzałem.
22 min. - GOOOL! 2:1! Gospodarze skontrowali, Zdenek zjechał do środka, oddał strzał zza obrońcy i upadając zdołał pokonać Ondreja Raszkę. Unia Oświęcim na prowadzeniu.
21 min. - Rozpoczęła się druga tercja, obie drużyny grają już w pełnych zestawieniach, zakończyły się kary Vosatko i Tomasika jeszcze z pierwszej tercji.

19 min. - GOOOL! 1:1! Unia wyrównuje stan meczu, Jaros huknął jak z armaty bez chwili zastanowienia, Raszka bez szans.
19 min. - Kary sypią się jak z rogu obfitości, najpierw Vosatko, a później Tomasik ukarani dwoma minutami.
18 min. - Daneczek do Tabaczka, ale słowacki napastnik z polskim paszportem zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i Raszka zdołał odbić krążek.
18 min. - Gospodarze w liczebnej przewadze, Daniel Kapica na ławce kar.
17 min. - Ciura zakończył odsiadywać karę.
15 min. - Damian Kapica z nadgarstka, odbija Fikrt, przy okazji jeszcze nowotarski napastnik był faulowany przez Ciurę i Podhale po raz drugi zagra w przewadze w tym meczu.
11 min. - Podhale w pełnym zestawieniu.
11 min. - Daneczek zza bramki do Bepierszcza, broni Raszka.
9 min. - Unia pierwszy raz w dzisiejszym meczu zagra w liczebnej przewadze.
6 min. - Kontra w wykonaniu nowotarżan, Damian Kapica popędził prawym skrzydłem, oddał strzał z bekhendu, lecz nie udało mu się podwyższyć prowadzenia swojej drużyny.
5 min. - GOOOL! 0:1! Fikrt broni strzał Omeljanienki, ale dobitka M. Michalskiego okazuje się skuteczna, krążek ląduje pod parkanami czeskiego bramkarza gospodarzy.
4 min. - Gruszka przed bramką, otrzymał krążek, ale... się machnął.
2 min. - Strzał Piekarskiego z okolic linii niebieskiej, tor lotu krążka zmienia Komorski, ale krążek ląduje minimalnie obok bramki.
2 min. - Pierwsza poważna szansa dla Unii, Komorski otrzymał podanie przed bramkę, ale trafił wprost w Raszkę.
1 min. - Początek spotkania.

#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Jiří Šindelář LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Maciej Szewczyk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0