4:1 Dariusz Gruszka #79 ( Damian Kapica #95 ) +/-
(-) Fojtík #41, Kowalówka #27, Noworyta #55, Pasiut #19, Stoklasa #10, Valčák #40
15:16 2 min. Filip Stoklasa #10 Zahaczenie
29:24 2 min. Patryk Wajda #8 Trzymanie kija przeciwnika
45:15 2 min. Sebastian Łabuz #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:54 2 min. Dennis McCauley #88 Ostrość
50:54 2 min. Maciej Sulka #76 Ostrość

Koniec meczu.
60. min - GOL! 4:1 - Gruszka strzałem do pustej bramki ustala wynik meczu!
59. min - Pusta bramka Cracovii.
58. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji Pasów. Podhale bardzo bliskie odniesienia zwycięstwa.
57. min - Raszka świetnie wyłapuje gumę po strzale Adriana Kowalówki z okolic niebieskiej.
56. min - Pasy mają teraz problem z przeprowadzeniem kolejnej akcji na bramkę Podhala.
54. min - Uwolnienie po stronie Podhala.
53. min - Oba zespoły na lodzie już w pełnym zestawieniu.
51. min - Sulka i McCauley z karami mniejszymi za nadmierną ostrość. Gramy 4 na 4.
51. min - Kolejna fantastyczna interwencja golkipera nowotarskiego Podhala. Valcak podał na drugą stronę do Fojtika, który trafia wprost w parkany Raszki.
50. min - Przepiękna interwencja Raszki po świetnym strzale Pasiuta! Trwa oblężenie bramki Szarotek.
49. min - Guma wpada do bramki Podhala, ale sędzia gola nie uznaje! Spalony w polu bramkowym.
49. min - Dwie dobre interwencje Radziszewskiego po dwóch strzałach Kmiecika.
48. min - Dobra gra Szarotek w osłabieniu. Gramy już 5 na 5.
46. min - Łabuz na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Cracovia po raz pierwszy zagra w przewadze.
46. min - McCauley celował w okienko bramki Podhala, Raszka jednak popisuje się dobrą interwencją.
45. min - Uwolnienie po stronie Podhala. Wycofanie gry pod bramkę Raszki.
44. min - Damian Kapica przegrywa pojedynek sam na sam z Radziszewskim!
42. min - Cracovia od początku tercji aktywnie w ofensywie. Dobra interwencja Raszki po strzale Kruczka spod niebieskiej.
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji wygrane przez Cracovię.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 20:00.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Rozpoczyna się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
38. min - Uwolnienie po stronie Cracovii. Wznowienie gry pod bramką Radziszewskiego.
37. min - Świetne podanie Kmiecika do Bryniczki, ten drugi jednak posłał gumę obok bramki Cracovii.
36. min - Ładny najazd Tomasika na bramkę krakowian. Radziszewski jednak zdołał zatrzymać gumę.
35. min - Ponownie ogromne zamieszanie pod bramką Cracovii! Różański nie zdołał wpakować gumy do niemal pustej bramki gości!
34. min - Czujna interwencja Radziszewskiego po strzale Różańskiego.
33. min - Pasy próbują wrócić do gry, ale jak na razie Podhale świetnie - zarówno w defensywie i jak i w ofensywie.
32. min - GOL! 3:1 - Dobrze rozegrany zamek przez Podhale i jest trzecia bramka! Wronka pięknie podał do Imricha, który ze stoickim spokojem pokonuje Radziszewskiego.
30. min - Kara dla Wajdy. Podhale zagra po raz drugi w przewadze.
28. min - GOL! 2:1 - Podhale obejmuje prowadzenie! Zarotyński podał na drugi słupek do Olchawskiego, który pakuje gumę do bramki Cracovii.
26. min - Guma po strzale Łabuza opuszcza obszar lodowiska. Kolejna przerwa w grze.
25. min - Kapitalne podanie McCauleya do Fojtika, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Raszką. Czeski napastnik Cracovii popisał się jednak fatalnym strzałem.
24. min - Spalony podczas akcji Cracovii. Wznowienie gry w tercji neutralnej.
23. min - Radziszewski wyłapuje gumę rakiem po strzale jednego z zawodników Podhala. Przerwa w grze.
22. min - Ah, świetną okazję miał teraz Damian Kapica. Zawodnik Podhala nie zdołał jednak posłać gumy w światło bramki.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Cracovii.

Druga tercja rozpocznie się ok. 19:17.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji rozpoczęta.
19. min - Wolniejsze tempo gry na lodzie pod koniec tej tercji spotkania.
18. min - Niezbyt udana gra hokeistów Podhala w przewadze. Gramy 5 na 5.
16. min - Podhale po raz pierwszy zagra w przewadze. Dwie minuty dla Stoklasy za zahaczanie.
15. min - Kolejna świetna interwencja Radziszewskiego. Tym razem strzelał Gruszka.
14. min - Ładną indywidualną akcją popisał się teraz D. Kapica. Zabrakło jednak precyzyjnego uderzenia.
13. min - Raszka łapie gumę po strzale Valcaka. Mamy przerwę w grze.
12. min - Kotłuje się pod bramką Cracovii! Dziubiński otrzymał świetne podanie od jednego ze swoich transferów, ale pomimo dwóch prób nie zdołał pokonać "Radzika".
11. min - Ładny kontratak Zarotyńskiego i Olchawskiego. Ten drugi oddał mocny strzał, Radziszewski odbija gumę.
9. min - GOL! 1:1 - Błyskawiczna odpowiedź Podhala! P. Kmiecik świetnie podał do Damiana Kapicy, który z najbliższej odległości pokonuje Radziszewskiego.
9. min - GOL! 0:1 - Ależ fatalna strata gumy we własnej tercji obronnej w wykonaniu Sulki, który dał gumę pod kij Noworyty. Szybkie podania i Raszka pokonany przez S. Kowalówkę!
8. min - Wiśniewski z najbliższej odległości próbował wsadzić krążek pod poprzeczkę, ale nic z tego.
7. min - Guma po fatalnym podaniu Maciejewskiego opuściła obszar lodowiska.
6. min - Zamieszanie pod bramką Cracovii. Świetna zmiana drugiej piątki Podhala.
5. min - Niezłe uderzenie ze strony Zarotyńskiego. Radziszewski nie dał się jednak zaskoczyć.
4. min - Sporo chaosu w grze Podhala. Szarotki nie wykorzystują dobrych okazji strzeleckich.
2. min - Fojtik strzela z nadgarstka, pewna interwencji Raszki rakiem.
1. min - Niecelne uderzenie Pasiuta na bramkę Raszki z prawego bulika.
1. min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Podhala.

Przed spotkaniem prezes PZHL wręczył statuetki "Hokejowych Orłów" za miasto żyjące hokejem w ręce burmistrza Nowego Targu, Grzegorza Watychy oraz dla najlepszego działacza hokejowego, którym została Agata Michalska - prezes MMKS Podhale Nowy Targ.

Witamy z lodowiska w Nowym Targu. Za kilka minut rozpoczniemy spotkanie.

#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0