22:56 2 min. Michał Szczurek #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:47 2 min. Vladimir Nikiforov #66 Uderzanie kijem
34:13 2 min. Patryk Malicki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:23 2 min. Michał Działo #12 Uderzanie kijem
39:23 2 min. Filip Stopiński #28 Uderzanie kijem
43:17 2 min. Mariusz Zwierz #95 Uderzanie kijem
48:01 2 min. Jakub Piper #66 Wysoko uniesiony kij
49:48 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
50:18 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Zahaczenie
55:16 2 min. Mariusz Zwierz #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:17 2 min. Maciej Rompkowski #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
Na 24 sekundy przed końcem spotkania trener gospodarzy poprosił o przysługujący mu czas.

Przepraszamy za chwilowy brak relacji, problemy techniczne.

51 min - Kolejna w tym spotkaniu sytuacja Pohla, kiedy znajdował się sam na sam i niestety dla gospodarzy znów górą bramkarz gości.
50 min - Nerwowo w ekipie gospodarzy, kolejne wykluczenie w ich szeregach.
49 min - Znów na ławce kar jeden z zawodników gospodarzy.
48 min - GOOL 4:5! Rompkowski strzałem po lodzie pokonuj Elżbieciaka, zdecydowanie tą bramkę można zapisać na konto golkipera gospodarzy.
47 min - Korzeniowski przed bramkę do Fabrego, ten jednak oddaje zbyt lekki strzał.
46 min - Bez efektu bramkowego podczas gry w przewadze. Gospodarze ani razu nie zagrozili bramce Murraya.
44 min - Kolejna przewaga gospodarzy.
42 min - GOOL 4:4! Goście wyrównują wynik spotkania za sprawą Nikiforova, który strzela w okienko.
41 min - GOOL 4:3! Wirołajnen strzela między parkanami Elżbieciaka.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

40 min - Na 8 sekund przed końcem drugiej tercji goście grają 4 na 3, jednak nie zamienili tego na bramkę.
39 min - Kurz wjeżdża do tercji obronnej gości, ale jego strzał blokuje Kostek.
37 min - GOOL 4:2! Piękny strzał z bekhendu Frączka nad leżącym już bramkarzem gości.
36 min - Błąd Murraya, który wyjeżdżając z bramki podał prosto na kij Jakubika. Napastnik gości nie zdołał zamienić prezentu od bramkarza gości na kolejne trafienie.
35 min - Szansa gości na wyrównanie wyniku spotkania - na ławce kar Malicki.
34 min - Sordon z niebieskiej broni Ela.
33 min - GOOL 3:2! Znów kontra gości zamieniona na bramkę tym razem Wirołajnen wpisuje się na listę strzelców.
32 min - GOOL 3:1! Co nie udało się podczas gry w przewadze gospodarze wykonali zaraz po jej zakończeniu. Precyzyjnym strzałem popisał się Jakubik.
32 min - Frączek zmienia lot krążka po strzale Vrany, ale poprzeczka ratuje przyjezdnych od utraty kolejnej bramki.
31 min - Frączek do zjeżdżającego przed bramkę Klemientjewa jednak ten trafia prosto w bramkarza Orlika.
30 min - Szansa na zmianę wyniku, przez dwie minuty gospodarze będą grać z przewagą jednego zawodnika.
29 min - Valeczko z niebieskiej do rogu odbija Ela.
28 min - Wrzutka przed bramkę Kostka, jednak nie było tam nikogo z jego kolegów kto mógł by oddać strzał na bramkę.
27 min - Radwan z wysokości bulika łapie Murray.
26 min - Klemientjew z niebieskiej obok bramki.
25 min - Vrana z najbliższej odległości uderza prosto w Murraya.
24 min - Wirołajnen do Bychawskiego ten z niebieskiej uderza, ale parkanem broni golkiper gospodarzy.
23 min - Goście nie zdołali zagrozić bramce Elżbieciaka. Siły na lodzie się wyrównują.
22 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu.
21 min - Strzał Podsiadły odbija się od obrońcy gości. Kontra w wykonaniu Opola jednak Szydło uderza obok bramki.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

19 min - Holy odgrywa krążek do Pipera ale jego strzał broni Murrey. Po dobitce Elżbieciaka również nie zmienia się wynik spotkania.
18 min - Kostek z niebieskiej obok bramki.
17 min - GOOL 2:1! Bramka z kontry. Elżbieciak odbija strzał Virolajnena ale przy dobitce Fabrego nie miał najmniejszych szans.
16 min - Jakubik obok bramki, krążek zza bramki próbował jeszcze dobić Sękowski jednak nieudolnie.
15 min - GOOL 2:0! Trójkowa akcja gospodarzy, którą strzałem po lodzie wykończył Frączek.
14 min - Chwila rwanej gry ze strony obu ekip.
13 min - Działo do Kurza, mocny strzał obrońcy gospodarzy ląduje w raku bramkarza.
12 min - Kolejne sam na sam gospodarzy. Tym razem przed Murrayem znalazł się Elżbieciak, jednak i tym razem obronną ręką wyszedł bramkarz gości.
11 min - Pohl sam na sam , jednak krążek z kija wybija mu golkiper przyjezdnych.
9 min - Strzały Szydły kijem broni Elżbieciak.
8 min - GOOL 1:0! Tor lotu krążka po mocnym strzale Kurza zmienia Jakubik. Gospodarzy na prowadzeniu.
8 min - Indywidualna akcja Holyego, jednak jakimś cudem krążek broni leżący już Murray.
7 min - Kosakowski mocno ale obok bramki.
6 min - Virolajnen mocno ale krążek mrozi Ela.
5 min - Działo z nadgarstka obok bramki.
4 min - Elżbieciak obok bramki, kontra gości, jednak bez groźnego strzału na bramkę.
3 min - Znów akcja gospodarzy tym razem do Pohla odgrywa Frączek, ale górą golkiper gości.
2 min - Gryc do Pohla jednak strzela obok bramki.
1 min - Holy ofiarnie broni strzał Szydły.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

Przed meczem obie drużyny wraz z kibicami w imię solidarności uniosły w górę kartki z napisem "SOLIDARNI Z GÓRNIKAMI"