27:51 20 min. Dennis McCauley #88 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:51 2 min. Dennis McCauley #88 Ostrość
27:51 2 min. Louis Liotti #28 Atak kijem trzymanym oburącz
32:39 2 min. Jakub Nowotarski #58 Zahaczenie
50:10 2 min. Jiří Zdeněk #23 Trzymanie kija przeciwnika
55:32 2 min. Patryk Wajda #8 Atak łokciem
57:04 2 min. Damian Piotrowicz #81 Zahaczenie
57:51 2 min. Adrian Kowalówka #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:08 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec meczu.
60 min. - GOOOL! 3:1! Równo z syreną do pustej bramki trafia Tomasz Kozłowski.
59 min. - Trener Dobosz wycofał bramkarza, ale na lód wskoczyło dwóch zawodników. Kara techniczna. W takim momencie...
58 min. - Adrian Kowalówka udaje się na ławkę kar. Na lodzie zobaczymy po 4 graczy.
58 min. - Dwie minuty karne dla Piotrowicza. Szansę Unii na zwycięstwo maleją.
57 min. - Wybiło nam internet na lodowisku. Wynik bez zmian. Przed chwilą wyrównać powinien Piekarski. Strzał i dobitka. Grande "Radzik".
49 min. - Sebastian Kowalówka mógł zakończyć ten mecz. W dogodnej sytuacji przestrzelił.
47 min. - Unia się rozochociła. Coraz śmielej atakują.
46 min. - GOOOL! 2:1! Błąd Pasów wykorzystuje Daneczek.
45 min. - Unia przycisnęła. Przyspieszyli grę i Cracovia powoli zaczyna się gubić.
44 min. - Kasperczyk kropnął z niebieskiej. Guma odbiła się jeszcze od Wajdy i opuściła taflę.
43 min. - Odbity krążek, Daneczek próbował... przelobować Radziszewskiego.
43 min. - Kisielewski! Dobry strzał młodego zawodnika Cracovii.
43 min. - Szewczyk do Komorskiego, ale oświęcimski środkowy nie trafia w dogodnej sytuacji.
43 min. - Szindelarz! Uderzył z okolic niebieskiej, broni
"Radzik"
42 min. - Ładna akcja krakowian. Kalus przed bramkę do Fraszki, a ten uderzył z pierwszego krążka. Instynktowna interwencja Witka.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40 min. - Koniec II tercji.
38 min. - Jedno z słabszych spotkań w tym sezonie. Błędy, straty krążka. Rwane akcje. Co tu więcej pisać?
37 min. - Fraszko! Wyprzedził Gabrysia i strzałem w długi róg próbował zaskoczyć Witka. Uderzenie niecelne.
36 min. - Ładna wymiana krążka. Tabaczek wycofał do Modrzejewskiego, a ten mając przed sobą Radziszewskiego uderzył nad poprzeczką.
35 min. - Nowotarski już na lodzie.
34 min. - Cracovia również bez werwy rozgrywa zamek. Metoda tysiąca podań - ja do ciebie, ty do mnie. Z linii niebieskiej próbuje strzelać Stoklasa.
33 min. - Teraz dwie minuty karne dla oświęcimian. Okazja dla krakowian, by zadać - nie bójmy się użyć tego słowa - decydujący cios.
32 min. - Pasy w komplecie.
31 min. - Ekipa Rudolfa Rohaczka dobrze się broni. Jest w tym meczu sprytniejsza, ma chłodniejszą głowę.
30 min. - Pasy raz po raz wybijają krążek.
29 min. - Nie idzie w tym elemencie biało-niebieskim. Krążek jest rozgrywany schematycznie, brakuje elementu zaskoczenia.
28 min. - Oświęcimianie przez ponad trzy minuty w podwójnej przewadze.
28 min. - Atmosfera gęstnieje. Mocno nabuzowany jest Dennis McCauley. Vosatko próbował zaatakować go ciałem i to go rozsierdziło. Najpierw rzucił się na niego, a potem wyrzucił rękawice oświęcimianina w trybuny. Kara meczu dla Amerykanina.
27 min. - Sytuacji podbramkowych póki co jak na lekarstwo.
26 min. - Unia szuka kontaktowego gola. Póki co to są to nieśmiałe próby.
25 min. - Zdaniem sędziego Daneczek faulował McCauleya. Amerykanin ruszył sam wymierzyć sprawiedliwość. Niepotrzebnie, bo Pasy grałyby w przewadze. A tak - obustronne wykluczenie.
24 min. - Sebastian Kowalówka ładnie przymierzył. Guma odbiła się od wewnętrznego słupka i wyszła w pole. Witek mrozi krążek.
23 min. - Pasy w komplecie. Na razie sporo błędów, niedokładności.
22 min. - Słabo wygląda ten okres gry w przewadze.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia jeszcze przez dwie sekundy w podwójnej przewadze.

20 min. - Gabryś zamiast kropnąć z niebieskiej próbował jeszcze odegrać, ale uczynił to w sposób... no właśnie. Krótko mówiąc skiksował.
20 min. - Oświęcimianie przez 29 sekund w podwójnej przewadze.
20 min. - Szarża Komorskiego, ale 23-letni środkowy powalony przez Wajdę. Ręka sędziego jest już w górze, zatem będą dwie minuty.
19 min. - Wróbel dwuminutowe wykluczenie. Szansa na kontaktowego gola.
17 min. - To musiało się tak skończyć. Oświęcimianie nie wyciągnęli wniosków. Grali zbyt frywolnie w defensywie, a Pasy, choć mocno osłabione potrafią wykorzystać takie szanse.
16 min. - GOOOOL! 2:0! Stoklasa zachował się najsprytniej w zamieszaniu podbramkowym i pokonał Witka.
15 min. - Vosatko zahaczył Fraszkę i udaje się na dwuminutowe wykluczenie.
14 min. - GOOOOL! 1:0! Cudowna akcja Liottiego. Wjechał w tercję, minął Gabrysia i w sytuacji sam na sam zaskoczył Witka.
12 min. - Kocioł pod bramką Radziszewskiego. A tuż pod niebieską szarpanina z udziałem McCauleya i Vizvarego. Obaj odesłani na ławkę kar.
11 min. - Dwie dobre okazje Pasów. Najpierw sprytnym strzałem z nadgarstka (zza obrońcy) popisał się Stoklasa. Później Kowalówka objechał bramkę, ale nie zdołał oddać soczystego strzału.
9 min. - Sytuacja 2 na 1: Wróbel do McCauleya, ale genialna interwencja Przemysława Witka.
9 min. - Pierwsze porządne wejście ciałem w tym meczu. Liotti przybił do bandy Szindelarza! Oj, to musiało boleć.
8 min. - Obie drużyny zbyt nonszalancko w ataku. To jeszcze nie ten moment, by rozgrywać koronkowe akcje.
7 min. - Wiśniewski! Ależ miał dobrą okazję. Próbował zmieścić gumę w krótkim rogu, ale Witek przeczytał jego zamiary.
7 min. - Teraz Kalus ładnie odebrał krążek. Pojechał po łuku, ale nie oddał strzału. Szkoda, bo przed bramką gości był już mały traffic.
6 min. - Na razie więcej przy krążku są oświęcimianie. Pasy schowane za podwójną gardą.
5 min. - Gabryś strzałem z niebieskiej próbował zaskoczyć Radziszewskiego.
4 min. - Piotrowicz! Daneczek ładnie dograł mu krążek, ale uderzenie niecelne.
4 min. - Nowotarski dobrze wrzucił krążek przed bramkę, Piotrowicz o moment za późno wyjechał przed "Radzika"
4 min. - Ładnie radzi sobie Daneczek, świetnie prowadzi krążek.
3 min. - Modrzejewski zrobił dwa zwody na małej powierzchni, ale jego uderzenie anemiczne.
2 min. - Bepierszcz ściągnął na siebie obrońcę, umożliwił wjazd Zdenkowi. Ten uderzył z okolic bulika. Radziszewski pewnie broni.
1 min. - Wojtarowicz, ale niecelnie.
1 min. - Pierwszy bulik dla Pasów.

Za chwilę zaczynamy. W bramkach Witek i Radziszewski. Cracovia mocno osłabiona. Brakuje Fojtika, Valczaka, Dvorzaka, Pasiuta i Dąbkowskiego. W barwach Unii Ciury.

#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 28 28 0 0 0 0 96.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#20 Bartosz Fraszko LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#74 Marek Kalus LS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Karol Kisielewski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Jarosław Kłys LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 2 2.02 33 33 0 0 0 0 93.94 59:29 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0