3:0 Patryk Wronka #10 ( Sebastian Łabuz #68 ) +/-
4:0 Jegor Omieljanienko #22 ( Patryk Wronka #10, Mateusz Michalski #88 ) +/-
5/5 19:07
5:0 Kasper Bryniczka #13 ( Jarosław Różański #97, Michal Imrich #83 ) +/-
(-) Cyganek #10, Kret II #6, Krokosz #11, Lee #86, Swiderski #91
5/5 33:23
6:0 Jegor Omieljanienko #22 ( Dariusz Gruszka #79, Bartłomiej Niesłuchowski #41 ) +/-
59:20 2 min. Michał Krokosz #11 Wysoko uniesiony kij

58 min. - GOOOOOOL! Wronka sprytnie ulokował krążek w luce zostawionej przez Selina, fiński bramkarz wyglądał na zaskoczonego tym, że krążek znalazł się w siatce jego bramki.
57 min. - GOOOOOOL! Dziubiński wzdłuż bramki do D.Kapicy, jedenasty gol dla gospodarzy.
55 min. - GOOOOOOL! Jest 10:0! Wronka zza bramki do Omeljanienki, mamy dwucyfrówkę.
52 min. - Podhale w osłabieniu, a mimo to i tak dominują na tafli.
51 min. - Michalski wyłożył przed bramkę gumę Łabuzowi, doświadczony defensor Podhala strzela jednak wprost w Selina.
51 min. - Selin gubi kij, ale jakimś cudem udało się uniknąć(jeszcze) utraty dziesiątego gola katowiczanom.
49 min. - GOOOOOOL! Ależ huknął Łabuz, podwójna przewaga wykorzystana. Czy będzie dwucyfrówka?
46 min. - GOOOOOOL! Kapitalna akcja w wykonaniu nowotarżan, zakończona ładnym i mocnym strzałem Kmiecika. Pełen luz i swoboda w wykonaniu gospodarzy dziś.
43 min. - GOOOOOOL! Dwójkowa akcja Rożański - Bryniczka, młodszy z tej dwójki napastników strzela gola numer 7 dla Podhala.
43 min. - HC GKS gra w pełnym zestawieniu.
41 min. - Potężnie Łabuz, wprost w Selina.
41 min. - Krążek dla Katowic.

40 min. - Kocioł pod bramką Selina, który został zapoczątkowany przez stratę Komarczewa, jednak gospodarze nie zakończyli powodzeniem swej próby.
40 min. - Dziubiński przed szansą na siódmą bramkę dla gospodarzy, nie zdobył gola, ale za to staranował bramkarza gości, Johannesa Selina.
36 min. - GOOOOOOL! Spektakularna sytuacja na lodowisku w Nowym Targu. Z krążkiem zabrał się Komarczew, zagrał do Musiała, ten oddał strzał, zakotłowało się pod bramką Podhala, Mrugała spod własnej bramki podał krążek wprost do wyjeżdzającego na czystą pozycję Omeljanienki, a rosyjski napastnik pewnym strzałem skompletował w tym meczu hattricka.
35 min. - Ładnie zabrał się z krążkiem Dziubiński, dograł do D.Kapicy, ten jednak nieczysto trafił w krążek.
34 min. - GOOOOOOL! 5:0 dla nowotarżan! Rozklepana defensywa gości, Bryniczka zwiódł bramkarza i dopełnił formalności.
32 min. - HC GKS gra w pełnym zestawieniu.
31 min. - Zmiana bramkarza w drużynie gospodarzy, Niesłuchowski za Raszkę.
30 min. - Riabow ląduje na ławce kar.
29 min. - Gruszka niesygnalizowanym strzałem próbował zaskoczyć Selina, fiński bramkarz HC GKS jednak na posterunku.
27 min. - Musiał wprost w bramkarza.
26 min. - Z jaką swobodą minął obrońców Patryk Wronka, ma chłopak technikę. Wynik jednak nadal bez zmian.
25 min. - Jaśkiewicz strzela w słupek.
23 min. - Strzał Mrugały, odbija Selin, na krążek czyhał już Michalski, ale katowicki bramkarz zdołał zamrozić gumę.
21 min. - Krążek dla Podhala.

20 min. - Rzut karny dla HC GKS. Gulbinowicz faulowany w sytuacji sam na sam, jednak karny nie został przez niego wykorzystany, Raszka bez problemu broni.
20 min. - GOOOOOOL! Podhale prowadzi już 4:0! Omeljanienko niepilnowany przed bramką, strzelił w bardzo ładnym stylu.
19 min. - Luczka dynamicznie wjechał w tercję, krążek rozgrywany po obwodzie, strzał Sulki wprost w Selina.
18 min. - Wronka podcinany, Podhale znowu w przewadze.
16 min. - GOOOOOOL! 3:0 dla Podhala! Wronka dobija strzał Łabuza, wynik dla nikogo nie jest i nie powinien być zaskoczeniem.
16 min. - HC GKS w pełnym zestawieniu.
15 min. - Pełna swoboda w rozgrywaniu krążka w tej przewadze liczebnej w wykonaniu gospodarzy.
13 min. - Dwukrotnie Dziubiński miał świetną szansę na gola, przy pierwszej próbie gumę jak na tacy wystawił mu Krokosz przy drugiej po trójkowej akcji. Obie próby jednak nie przyniosły powodzenia.
11 min. - Katowice w pełnym zestawieniu.
9 min. - Dziubiński minął jak chciał obrońców, stanął sam przed Selinem, strzelił z bekhendu, ale krążek wylądował obok bramki.
9 min. - Goście w przewadze.
6 min. - Musiał przed świetną szansą na kontaktowego gola, Raszka wykazuje się refleksem.
5 min. - GOOOOOOL! Potężny strzał K.Kapicy, Selin bez szans.
5 min. - GOOOOOOL! Pięknie z nadgarstka pociągnął Omeljanienko i Podhale wychodzi na prowadzenie.
5 min. - Gospodarze zagrają w przewadze.
4 min. - Podhale przeważa, natomiast w drużynie gości najwięcej wiatru robi nowo pozyskany Komarczew.
3 min. - Rajd Komarczewa, broni Raszka.
1 min. - Krążek dla Podhala.

Zawodnicy już na lodzie, za moment początek spotkania.