10:31 2 min. Michał Kret II #6 Wysoko uniesiony kij
13:28 2 min. Adrian Kurz #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:44 2 min. Tobiasz Bernat #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:13 2 min. Anton Klemientjew #52 Wysoko uniesiony kij
43:48 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:25 2 min. Marek Kosakowski #85 Trzymanie przeciwnika
48:50 2 min. Michael Swiderski #91 Zahaczenie
50:48 2 min. Michał Krokosz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:00 2 min. Konrad Lacheta #60 -
59:59 2 min. Michał Krokosz #11 Ostrość
59:59 2 min. Patrik Vrána #53 Ostrość
60 min - Kafan z najbliższej odległości nie zdołał pokonać golkipera gości.
60 min - Holy dobija strzał Kurza, jednak krążek minimalnie mija bramkę.
59 min - Komarczew z ostrego konta, ale broni Napnenko.
58 min - Również drużyna gości nie zdołała wykorzystać liczebnej przewagi.
56 min - Dziwna sytuacja na lodowisku w Katowicach, sędzia nie zgodził się na 30 sekundowy czas dla gości, mimo iż takowy im przysługuje.
56 min - Jakubik strzela bardzo niecelnie.
55 min - Rasikoń zatrzymuje groźną akcję Komarchewa i Kafana.
53 min - Zmarnowana przewaga gospodarzy, nie zdołali oddać ani jednego groźnego strzału.
50 min - GOOL 3-11! Odpowiedź gości. Klasyczne zagranie tego spotkania Bernat zza bramki podaje do Podsiadły a ten umieszcza krążek w bramce.
50 min - GOOL 3-10!Goga popisuje się pięknym strzałem w okienko i nie daje szans na obronę Napnence.
49 min - Faulowany Klementjew, kara dla gospodarzy.
48 min - GOOL 2-10! Zitański dobija strzał Krokosza.
47 min - Kąśliwy strzał Kosakowskiego z trudnej broni Domogała.
46 min - Kogut mocno uderza krążek ale ten nie znajduje drogi do siatki gospodarzy.
44 min - Komarczew zmarnował idealną okazję i górą w tej sytuacji Napnenko.
43 min - Piper strzela prosto w Domogałę.
42 min - Niemrawe dwie minuty w wykonaniu obu ekip. Żadna z drużyn nie oddała celnego strzału.

40 min - Kogut podaje do Gryca ale ten zamiast przymierzyć i oddać precyzyjny strzał ledwo musną krążek który wpadł prosto w raka golkipera.
39 min - Sękowski przed szansą zdobycia bramki, jednak krążek na raty obroniony przez bramkarza.
38 min - GOOL 1-10! Radwan sam przed Domogałą i z czystym spokojem pakuje krążek do bramki.
38 min - Bernat z bekhendu, pewnie łapie golkiper gospodarzy.
37 min - Klementjew z niebieskiej broni Domogała.
36 min - Zmarnowany okres gry w przewadze, ani jedna z sytuacji nie zagroziła bramce strzeżonej przez Napnenkę.
34 min - Szansa gospodarzy na zdobycie drugiego trafienia, przymusowy odpoczynek na ławce kar spędza Klementjew.
32 min - GOOL 1-9! Potężny strzał Vrany wpada do siatki gospodarzy.
31 min - Podsiadło w dogodnej sytuacji, jednak faulowany przez zawodnika gospodarzy.
30 min - Vrana zjechał do środka, przejął podanie od Gryca jednak strzelił prosto w Domogałę.
29 min - GOOL 1-8! Zasłonięty Domogała nie zdołał obronić strzału Stachury.
28 min - Działo z niebieskiej jednak zbyt lekko żeby pokonać bramkarza gospodarzy.
27 min - Elżbieciak wzdłuż bramki do Bernata jednak krążek z kija wybija mu Domogała.
26 min - Frączek wypatrzył niepilnowanego Koguta, przerzucił krążek na drugą stronę tafli jednak dobrze w tej sytuacji zareagował Domogała.
26 min - Kogut sam na sam przed Domogałą jednak strzela niecelnie.
25 min - Kafan mocno ale prosto w Nepnenko.
24 min - Radwan z wysokości bulika, parkanem odbija Domogała.
22 min - GOOL 1-7! Indywidualna akcja Bernata zakończona celnym strzałem pod poprzeczkę.
21 min - Klementjew obok bramki. Kontra w wykonaniu gospodarzy Goga w dogodnej sytuacji nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.

20 min - GOOL 1-6! Stachura za bramką, wyczekał moment i idealnie podał do Jakubika który strzałem w samo okienko zmusił do kapitulacji Domogałę.
20 min - Holy trafia w słupek bramki gospodarzy.
19 min - Komarczew z wysokości bulika prosto w Napnenke.
18 min - Kontra gospodarzy, ofiarnie strzał Gogi broni Działo.
17 min - Próba odegrania krążka przez Stachurę do Sękowskiego, jednak bez powodzenia.
16 min - Kompletny brak pomysłu na rozegranie przewagi, bez sytuacji strzeleckich.
14 min - Pierwszy okres gry w przewadze gospodarzy.
13 min - Kolejna próba zdobycia bramki przez gości, jednak na posterunku Domogała.
11 min - Podsiadło zaatakowany kijem przez Kreta, przez dłuższą chwilę nie był w stanie podnieść się z lodu.
11 min - GOOL 1-5! Kogut pięknym strzałem w okienko pokonuję Domogałę.
9 min - Kolejne wykluczenie dla gospodarzy.
8 min - W drużynie GKS-u nastąpiła zmiana bramkarza.
8 min - GOOL 1-4! Indywidualna akcja Pohla zakończona pięknym strzałem w samo okienki.
7 min - GOOL 1-3! Kogut zza bramki podaje do Gryca a ten bez problemu umieszcza krążek pod poprzeczką.
7 min - Pierwszy okres gry w przewadze gości.
6 min - Działo zagrywa do Jakubika ten jednak nie zdołał przyjąć krążka a była by to świetna okazja strzelecka.
4 min - GOOL 1-2! Klementiew z niebieskiej pokonuje Selina.
4 min - GOOL 1-1! Działo pod bramką zmienia lot krążka zagranego przez Kurza.
2 min - Sarna z ostrego konta próbuje pokonać Selina.
1 min - GOOL 1-0! Fatalny błąd Michała Działy, któremu krążek zabrał Cicala i podał do niepilnowanego Gogi a ten bez problemu umieścił krążek w bramce.