6:1 Michał Gryc #19 ( Marek Pohl #23, Łukasz Elżbieciak #69 ) +/-
14:01 2 min. Krzysztof Kulawik #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:02 2 min. Patrik Vrána #53 Wysoko uniesiony kij
20:58 2 min. Konrad Lacheta #60 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:14 2 min. Michał Działo #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:08 2 min. Michał Krokosz #11 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
28:34 2 min. Konrad Lacheta #60 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:18 2 min. Marek Pohl #23 Trzymanie kija przeciwnika
34:53 2 min. Illa Riabow #93 Zahaczenie
37:29 2 min. Michał Krokosz #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:40 2 min. Tobiasz Bernat #5 Wysoko uniesiony kij
39:00 2 min. Konrad Lacheta #60 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:35 4 min. Kyle Heffernan #27 Ostrość
60 min - Po błędzie Stachury w sytuacji 2 na 1 znaleźli się napastnicy GKSu jednak nie wykorzystali swojej sytuacji.
59 min - Bezugly sam na sam jednak parkanem broni Napnenko.
58 min - Pojedynki pięściarskie stoczyli między sobą Klementiev z Heffernanem, Działo ze Smirnovsem i najbardziej agresywny (połączony z rzuceniem rękawic) Jakubika z Semianem.
58 min - Działo mocny strzał jednak minimalnie niecelnie.
56 min - Heffernan próbował sprowokować Vranę, jednak ten był odporny na jego zaczepki i to zawodnik gości dostał karę mniejszą.
55 min - Bezugluy nad bramką.
53 min - GOOL 7-1! Po strzale Frączka krążek odbija się od nogi jednego z zawodników gości i wpada do bramki.
52 min - GOOL 6-1! W odstępie 13 sekund gospodarze dołożyli dwa trafienia do swojego konta. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Bibrzycki, który wykorzystał podanie Koguta. Następnie Gryc umieścił krążek w pustej bramce.
51 min - Kogut zostawia krążek Frączkowi ten jednak bez pomysłu na pokonanie bramkarza.
50 min - Sękowski nie przejmuje dobrego podania od Działy.
48 min - Trójką gospodarze, Radwan wybiera podanie na skrzydło do Koguta, który jednak nie trafia w krążek.
46 min - Strzał Riabowa odbija przed siebie Napnenko, ale czujnie na środku Frączek, który wybija krążek.
45 min - GOOL 4-1! Klementiew do Koguta a ten w sytuacji sam na sam uderza w samo okienko.
44 min - Stachura mocno ale niecelnie.
43 min - Pohl obok bramki, dojeżdża jednak do krążka i podaje do Kurza, którego mocny strzał z niebieskiej broni Selin.
42 min - Elżbieciak do Bibrzyckiego ten nie trafia w krążek, ale gospodarzom udaje się utrzymać krążek w tercji ataku.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC II TERCJI.

40 min - Działo z niebieskiej jednak krążek odbija parkanem Selin.
39 min - Selin i mrozi krążek podawany przez Elżbieciaka w kierunku Bernata.
38 min - Na lodzie druga formacja gospodarzy to oni jako pierwsi spróbują zmienić wynik spotkania podczas tej przewagi.
37 min - Kolejna niewykorzystana przewaga gospodarzy.
36 min - Frączek wyjechał zza bramki jednak sam nie wiedział w jaki sposób oddać strzał i w końcu krążek wybili mu obrońcy GKSu.
34 min GOOL 3-1! Pohl do Bibrzyckiego, bramkarz nie zdążył się przesunąć i mamy kolejne trafienie dla gospodarzy.
33 min - Strzał Schardina mrozi bramkarz gospodarzy.
32 min - Tym razem z przewagą jednego zawodnika zagrają goście. Lacheta z niebieskiej odbija do rogu Napnenko.
31 min - Bernat w sytuacji sam na sam strzela niecelnie.
30 min - Frączek próbowała dobić strzał Vrany, lepszy w tej sytuacji okazał się Selin, który pewnie złapał krążek.
29 min - Gospodarze przez prawie minutę będą grali z przewagą 2 zawodników.
28 min- Krążek po strzale Kosakowskiego ląduje na siatce okalającej lodowisko.
27 min - GOOL 2-1! Niewykorzystane sytuacje się mszczą na co dowodem jest pierwsza bramka gości. Swiderski ładnym strzałem pod poprzeczkę zmusza do kapitulacji Napnenke.
26 min - Akcja Elżbieciaka i Bernata przerwana przez obrońców gości.
25 min - Podsiadło zza bramki do Stachury, ale jego strzał pewnie łapie bramkarz.
23 min - Bernat zagrywa wzdłuż bramki tam jednak obaj jego koledzy z ataku chcieli przejąć to podanie co w efekcie zakończyło się kontrą GKS-u.
22 min - Frączek do Klementiewa ten mocno uderza z niebieskiej jednak krążek przed siebie odbija Selin. Dobitka Frączka również obroniona.
21 min - Kogut sam na sam jednak faulowany przez Lachete, który będzie przymusowo odpoczywał 2 minuty na ławce kar.
21 min - Pierwsze wznowienie w drugiej odsłonie dla gospodarzy. Jakubik obok brami.

KONIEC I TERCJI.

20 min - Kogut z najbliższej odległości jednak górą w tym starciu bramkarz gości.
19 min - Działo do Stachury ten jednak minimalnie przestrzelił.
18 min - Poraz kolejny Heffernan przed szansą wpisania się na listę strzelców. Obrona gospodarzy powinna zwrócić większą uwagę na tego zawdonika.
17 min - Po błędzie Baernata Heffernan znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak górą bramkarz gospodarzy.
17 min - Gospodarze nieumiejętnie rozegrali przewagę, Strzały Stachuty i Vrany nie zagroziły.
15 min - Pierwszy okres gry w przewadze gospodarzy.
14 min - GOOL 2-0! Bernat na środek do Elżbieciaka w ten strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi.
13 min - Kosakowski z wysokości bulika odbija do rogu Selin.
12 min - Sękowski przed bramką - parkanem broni bramkarz.
11 min - Wznowienie w tercji obronnej gości, jednak goście umiejętnie wybijają krążek z włąsnej tercji.
10 min - Bezugly strzela z nadgarstka jednak krążek odbija Napnenko.
9 min - Krążek z łopatki Gulbinowicza wybija Klementiev.
7 min - Heffernan z boku odbija golkiper gospodarzy. Kontra Janowa - Działo bliski pokonania Selin.
6 min - Kosakowski próbował ładnego zagrania przez prawie całe lodowisko, jednak do krążka nie zdążył dojechać Elżbieciak.
5 min - Frączek do Koguta ten jednak nie zdołał opanować krążka.
5 min - Jakubik z ostrego kąta prosto w bramkarza.
4 min - Działo strzela po lodzie, jednak krążek minimalnie przelatuje obok bramki.
3 min - Radwan do Pipera na środek ten jednak nie trafia w krążek. Kontra gości, ale górą Napnenko.
2 min - GOOL 1-0! Frączek do niepilnowanego Vrany a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę otwiera wynik spotkania.
1 min - Podsiadło z niebieskiej, łapie Selin.
1 min - Pierwszy krążek dla Janowa.