5:1 Tobiasz Bigos #22 ( Nikita Bucenko #77 ) +/-
5:2 Marcin Słodczyk #91 ( Andrzej Banaszczak #23, Witalij Andrejkiw #6 ) +/-
(+) Andrejkiw #6, Banaszczak #23, Salamon #61, Słodczyk #91, Wieczorek #16
(-) Čičala #21, Goga #41, Krokosz #11, Piják #86, Žitňanský #84
5/5 58:57
05:45 2 min. Sebastian Owczarek #24 Zahaczenie
06:25 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
---

60 min - KONIEC MECZU. Pierwsze punkty HC GKS Katowice w sezonie 2014/2015!

58 min - GOOL! Słodczyk wykorzystał zbyt daleki wyjazd Burdy i strzelił do pustej bramki

57 min - Po raz trzeci z rzędu atak Goga, Zdanowicz wybił krążek nad poprzeczkę

56 min - Ponownie Goga z bliska nad bramką. To powinna być bramka

54 min - Goga spod bandy, krążek ciałem nakrył Zdanowicz

53 min - Polonia stara się zdobyć kolejnego gola. Kłaczyński upadając posłał krążek wprost w bramkarza GKS. Chwilę później Bigos minimalnie nad poprzeczką

52 min - W odpowiedzi dwukrotnie Wąsiński, lecz jego pierwszy strzał minął słupek, zaś dobitka padła łupem Burdy

51 min - Cicala zza bulika posłał gumę nad poprzeczką

48 min - GOOL! Bigos z niebieskiej zdobywa pierwszą bramkę dla Polonii

46 min - GOOL! Krokosz wyjechał zza bramki i strzałem przy słupku zaskoczył Zdanowicza

45 min - Tym razem Słodczyk po lodzie, krążek przymrożony przez bramkarza GKS

44 min - Bomba Bigosa, krążek minął słupek

41 min - Polonia ostro atakuje, Burda broni niczym w transie strzały napastników

40 min - Koniec drugiej odsłony. Dość wysoko tercję wygrywają hokeiści z Katowic. Pierwsze punkty HC GKS w tym sezonie? Przekonamy się za ok 40 minut. Po przerwie zapraszamy na III tercję

40 min - GOOL! Kolejna bramka dla GKS, idąc za ciosem szybką wymianę krążka wykończył Cicala

39 min - GOOL! Komarchev wypalił z nadgarstka pod poprzeczkę i mamy 0:3 dla HC GKS

38 min - Cicala przejął krążek i samotnym rajdem próbował zaskoczyć Zdanowicza. Ten bez problemu wyłapał strzał napastnika GKS

36 min - Gorąco pod bramką hokeistów z Bytomia. Pijak strzelił po lodzie, krążek minimalnie minął słupek

33 min - Polonia ponownie w podwójnej przewadze. Salamon po lodzie, na raty mrozi Burda

31 min - GOOL! Goga w osłabieniu najechał na bramkę rywala i z bliska pokonał Zdanowicza

29 min - Rykoszet po strzale Wieczorka zdołał do boku przekierować Burda

28 min - Bramka dodała wiary hokeistom z Katowic, którzy zamykają rywala w tercji

26 min - GOOL! Cicala przejął krążek i pomknął prawą stroną po czym dograł do środka. Pijak przyłożył krążek dając prowadzenie GieKSie

24 min - Polonia mogła prowadzić, lecz strzał Kłaczyńskiego zdołał wyłapać Burda. Bramkarz GKS zdołał pozbierać się z lodu po akcji i zasłonił bramkę przy dobitce

23 min - Bramka Bezuglyy nie została uznana. Gwizdy na trybunach

23 min - Analiza wideo po bramce GKS, w trakcie akcji poruszona została bramka Zdanowicza

22 min - Szansa Wąsińskiego, na raty broni Burda

22 min - Kłaczyński sam na sam, górą bramkarz GKS

21 min - Sędziowie trochę zaspali i pojawili się 30 sekund po czasie. Gramy, wznowienie dla GKS

20 min - Koniec pierwszej tercji. Być może jakiekolwiek emocje pojawią się w kolejnych odsłonach

18 min - Goga z metra, lecz jego strzał ciałem zatrzymał Banaszczak

15 min - Słodczyk mocno wypalił, lecz obok słupka

14 min - GKS próbuje wprowadzić krążek w tercję rywala, lecz po przekroczeniu niebieskiej linii katowiczanom brakuje pomysłu na grę

12 min - Polonia w podwójnej przewadze nie potrafi pokonać Burdy

11 min - Przepychanki pod bramką GKS, będą kary za wymiany ciosów pięściami

10 min - Mocny strzał Pijaka, krążek odbił się od łapaczki Zdanowicza i przeleciał nad poprzeczką

9 min - Nudno i niedokładnie, tak po krótce można opisać to co dzisiaj pokazują oba zespoły

7 min - Podwójna przewaga GKS, jednak katowiczanie nie potrafią założyć zamka

5 min - Cicala z najazdu po lodzie, krążek zakrył Zdanowicz

4 min - Okres niemrawej gry obu zespołów

2 min - W odpowiedzi Doroszewski z bliska, szczęśliwie broni Burda

1 min - Gramy, Po wznowieniu Gogs huknął niemal z połowy, krążek parkanem odbił Zdanowicz

0 min - Witamy z Satelity. Za 5 minut początek pojedynku. Ciekawostką jest fakt, że w składzie katowiczan jest więcej zawodników niż w drużynie Polonii. Zapowiada się ciekawe widowisko, zapraszamy od 18:30.

#35 Dawid Pabisiak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Tomasz Zdanowicz B 5 5.00 31 31 0 0 0 0 83.87 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#6 Witalij Andrejkiw PO 0 1 0 1 1 -2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Paweł Bajon ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Tobiasz Bigos LO 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Nikita Bucenko ŚR 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Dmytro Demjaniuk PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Paweł Dorszewski PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Łukasz Dybaś LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Dawid Pabisiak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon PS 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Marcin Słodczyk ŚR 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0