14:40 2 min. Marek Cyganek #40 Zahaczenie
23:26 2 min. Rastislav Slota #93 Atak kijem trzymanym oburącz
27:06 2 min. Kacper Guzik #10 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
34:14 2 min. Mateusz Szymański #22 Wysoko uniesiony kij
45:01 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Trzymanie kija przeciwnika
53:02 2 min. Rastislav Slota #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:40 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Uderzanie kijem
---

60 min - KONIEC MECZU

60 min - GOOL! Vitek wyjechał sam na sam i zdobył bramkę w osłabieniu

57 min - Galant sprostował Pijaka, który atakował go kijem. Obyło się bez kar

55 min - GOOL! Majoch wpisuje się na listę strzelców. Zasłonięty Burda nie zdołał zainterweniować przy strzale zawodnika GKS Tychy

53 min - Kiks Jeziorskiego, który z metra nie trafił do pustej bramki

52 min - Guzik mógł podwyższyć wynik jednak jego strzał z najazdu zdołał wybronić bramkarz miejscowych

50 min - Krążek otarł się o słupek po strzale Wanackiego

48 min - GOOL! Szybka kontra tyszan i Guzik bez problemu pokonał Burde

47 min - Zamieszanie pod bramką Kosowskiego, Kafan nie zdołał posłać krążka do siatki

45 min - Guzik mógł zdobyć bramkę w osłabieniu, lecz uderzył nad poprzeczką po przejęciu krążka

43 min - Tym razem Ferenc mocno z niebieskiej linii, krążek w łapaczce Burdy

42 min - GOOL! Bagiński nagrał krążek w stronę bramki katowiczan, Vitek dołożył tylko kija i mamy 1:5

41 min - Bulik dla Katowic, Pijak strzelił na bramkę rywala, gumę zdołał przymrozić Kosowski

40 min - Koniec drugiej odsłony, w której swoją przewagę tyszanie udokumentowali trzema bramkami

37 min - GOOL! Mojzis zerwał pajęczynę. Burda bez szans przy kapitalnym uderzeniu tyskiego hokeisty

36 min - Szczęśliwa interwencja bramkarza miejscowych po strzale Bagińskiego

35 min - Sędzia przez niemal minutę sygnalizował karę Szymańskiego, jednak żaden z zawodników GKS Tychy nie zdołał skierować krążka do siatki

31 min - Jeziorski przejechał wzdłuż bramki i strzelił na bramkę. Krążek ciałem zdołał przykryć Burda

30 min - GOOL! Kuzin wywalczył krążek za bramką i podał do stojącego przed Burdą Rzeszutki. Ten strzałem między parkanami pokonał bramkarza GKS Katowice

29 min - Szansa Kuzina, krążek w łapaczce Burdy

28 min - GKS Katowice w natarciu. Grając w podwójnej przewadze gospodarze założyli zamek, lecz nie są w stanie pokonać Kosowskiego

26 min - Bomba Bescha z niebieskiej, krążek szczęśliwie dla Burdy odbił się od słupka

26 min - Kontra GieKSy, Kafan mocno lecz nad bramką

25 min - Poprzeczka po strzale Jeziorskiego

23 min - Bardzo dobra obrona bramkarza gospodarzy, który zdołał wyłapać uderzenie Różyckiego z metra

22 min - GOOL! Galant precyzyjnie dograł do Wanackiego, a ten strzałem między parkanami pokonał Burdę

21 min - Besch wjechał z krążkiem, jednak nie posłał go w światło bramki. Chwilę później Galant uderzył z ostrego kąta. Krążek parkanem odbił Burda

Strzały po I tercji: 5 - 13.

20 min - Koniec I tercji, po której dość niespodziewanie mamy remis

19 min - Szymański z niebieskiej uderzył po lodzie, krążek do kolegi z zespołu przekierował Kosowski

17 min - GOOL! Trzy sekundy po powrocie Cyganka krążek pod poprzeczkę po pięknym uderzeniu skierował Kolusz

16 min - Kontra katowiczan, Kafan wprost w Kosowskiego

15 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu. Tyszanie w przewadze próbują zamykają rywala

13 min - GOOL! Błąd Kosowskiego, który pod parkanem przepuścił strzał Cicali z wysokości bulika

11 min - Mało strzałów po obu stronach. Widoczna przewaga gości, którzy nie potrafią wykończyć swoich akcji

10 min - Guzik z niebieskiej, instynktownie broni bramkarz GKS Katowice

9 min - Kartoszkin mocno po lodzie, krążek na raty lecz ostatecznie zdołał przymrozić Burda

7 min - Tyszanie bawią się krążkiem, Jeziorski mógł wykończyć składną akcję kolegów, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek

5 min - Krokosz wjechał w tercję rywala, jego uderzenie z nadgarstka bez problemu wyłapał Kosowski

3 min - W odpowiedzi Kafan nad lodem, krążek zdołał odbić Kosowski

2 min - Gorąco pod bramką Burdy, lecz żaden z napastników GKS Tychy nie zdołał skierować krążka do bramki

1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla gości

0 min - Witamy z Katowic. Za chwilę początek spotkania, czekamy na sędziów i zawodników. Początek spotkania o godzinie 17:00