5:4 (3:0, 1:3, 1:1) Zakończony
2014-10-26
16:00
Runda I / 4 kolejka
1:0 Marek Wróbel #17 ( Oskar Lehmann #3, Krzysztof Wróblewski #23 ) (+1) 5/4 07:26

I Tercja

1min Od pierwszego gwizdka Stoczniowiec w natarciu, strzał Ruszkowskiego z niebieskiej linii broni Białek
4min świetna kontra Stoczniowca, w bramkę nie trafia jednak Pesta. Po chwili uderza Serwiński, ale krążek po jego strzale mrozi bramkarz
5min stratę w obronie Lehmanna próbował wykorzystać Nahunko, jego strzał poleciał jednak nad poprzeczką
6min sygnalizowana kara dla Zagłębia, Stoczniowiec próbuje atakować w 6 na 5, groźny strzał oddaje Wróbel, ale obrońcy Zagłębia przejmują krążek
7min GOL! Marcin Wróbel uderza ze skrzydła, krążek wpada obok prawego słupka bramki Białka.
9min Stoczniowiec nadal w natarciu, ataki Zagłębia ograniczają się do wstrzelenia krążka do tercji przeciwnika
10min GOL! Cymbała uderza z niebieskiej, tor lotu krążka zmienia Wróblewski!
11min GOL! Spiker ledwo odczytał nazwisko strzela drugiej bramki, a już na listę strzelców wpisuje się Szczerbakow
11min Czas dla drużyny Zagłębia, następuje zmiana bramkarza - za Białka pojawia się Kieler
13min Stoczniowiec w przewadze, gospodarze nie zwalniają tempa i ciągle stwarzają zagrożenie pod bramką Zagłębia
14min kontra Sochackiego, napastnik Stoczniowca nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Kielerem!
15min tym razem w ataku goście, strzał Kozłowskiego ze skrzydła obroniony
16min dwukrotnie groźnie uderzał Jakub Jaskólski, znów na posterunku Kopyciński
16min Niedokładne podanie Wróbla, krążek przejmują goście. Kapitan Gdańszczan próbuje naprawić swój bład i otrzymuje karę 2 minut za atak łokciem
18min Gra w przewadze drużyny gości nie została wykorzystana, dobrze w bramce spisuje się Kopyciński
20min W ostatnich sekundach z kontrą wyszli gospodarze, faulowani byli Szczerbakow oraz Pesta. Podwójna kara dla gości

II Tercja

21min GOL! Stoczniowiec rozpoczyna w przewadze i już po 27 sekundach Marek Wróbel podwyższa na 4:0!
22min Nadal w ataku Stoczniowiec, Zagłębie zamknięte we własnej strefie obronnej
23min GOL! Z ostrego kąta uderza Rutkowski, krążek obok słupka prześlizguje się pod parkanem Kopycińskiego
26min Po zdobytej bramce co raz śmielej zaczęli atakować goście z Sosnowca
29min Zagłębie Sosnowiec nadal w ataku, w bramce dobrze spisuje się Kopyciński
31min Ze skrzydła uderzał Paruszewski, Kieler odbija krążek, niecelna dobitka Serwińskiego
32min Uwolnienie dla drużyny Stoczniowca, gra wznowiona będzie w tercji gospodarzy
33min Świetny strzał Zachariasza, znów świetnie broni Kopyciński!
34min GOL! Wygrane wznowienie przez Stojka, podane do Kiśla i ten natychmiastowo uderza w lewe okienko bramki Kopycińskiego!
35min Stoczniowiec przejmuje krążek w tercji neutralnej, lewym skrzydłem ruszył Serwiński jednak uderzył wprost w bramkarza
36min Wrzucenie krążka przed bramkę przez Nahunko, mrozi krążek Kopyciński
37min Bójka na lodzie, ukarani zostali Serwiński i Krawczyk
38min Kolejna kontra Zagłębia, znów broni Kopyciński!
39min GOL! Błyskawicznie wykorzystana przewaga przez zawodników z Sosnowca - 4:3!

III Tercja

41min Od pierwszego gwizdka zaatakowali goście, nie bez problemów broni Kopyciński. Po chwili Stoczniowiec miał swoją szansę, ale obok bramki uderzał Błażejczyk.
43min GOL! Do wyrównania doprowadza Kamil Duszak
44min Po utracie prowadzenia wzmógł się doping kibiców Stoczniowca, którzy teraz na stojąco wspierają swoją drużynę.
46min Zagłębie w przewadze, Stoczniowiec jednak z powodzeniem się broni raz po raz wybijając krążek z własnej tercji
46min Seria świetnych obron Kopycińskiego i koniec kary dla Stoczniowca
47min Nie ustaje doping dla Stoczniowca, który w końcu zaczął atakować na bramkę Kielera.
48min Strzał Ruszkowskiego z niebieskiej broni Kieler
49min Wykluczenie dla Sosnowca, karę 2 minut za zahaczanie ukarany Adam Jaskólski, szansa dla zawodników Stoczniowca, którzy próbują zamknąć gości w ich tercji.
54min GOL! Jakub Serwiński daje prowadzenie gospodarzom!
55min Na trybunach nadal gorący doping kibiców Stoczniowca, ale słychać również garstkę kibiców z Sosnowca
57min Najpierw zza zasłony uderzał Wróbel, potem swoją szansę miał Pesta, ale w obu przypadkach górą był Kieler.
58min Zawodnicy Stoczniowca starają się kontrolować przebieg meczu, trzymając rywala z dala od własnej tercji
59min Półtorej minuty do końca a Stoczniowiec nadal w strefie obronnej Zagłębia
60min Wznowienie w tercji Stoczniowca, ostatnie 15 sekund meczu, Zagłębie Stoczniowiec rozpocznie już w zestawieniu 6 na 5

Stoczniowiec 2014
#35 Wiktor Kopyciński B 4 4.00 33 33 0 0 0 0 87.88 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#34 Arnold Szymczewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0