3:4 Sylwester Plewa #9 ( Maksym Isłamow #19 ) 5/5 55:19
15:42 2 min. Szymon Mądrowski #92 Uderzanie kijem
18:51 2 min. Przemysław Michalski #69 Trzymanie przeciwnika
19:00 2 min. Jarosław Petriszcze #98 Trzymanie przeciwnika
26:42 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:02 2 min. Szymon Mądrowski #92 Trzymanie przeciwnika
36:35 2 min. Piotr Winiarski #9 Zahaczenie
38:23 2 min. Piotr Huzarski #90 Ostrość
58:23 2 min. Gieorgij Katin #91 Zahaczenie
Kary: 10 - 8
Strzały: 32 - 14

58min. - Ponownie Giminski, mrozi krążek Musin.
58min. - Gimiński monco, ale wprost do łapaczki Musina.
58min. - Gospodarze w "6".
58min. - 2min dla Katina za uderzanie.
55min. - GOL! 3:4. Niecelne podanie Winiarskiego do Mądrowskiego, ten nie zdąrzył wrócić za napastnikiem gości, a jądący sam na sam Plewa umieścił krążek w siatce Plaskiewicza.
51min. - Mocny strzał Bomastka, odbijaczką do boku Musin.
49min. - GOOL! 3:3. Gościmiński ładnym strzałem z ostrego kąta w samo okienko pokonuje Musina.
45min. - Huzarski z nadgarstka, dobrze broni Musin.
44min. - Dobra obrona Plaskiewicza po strzale z backhandu Kmiecika.
42min. - Dzięgiel oddaje strzał, broni Musin, dobitka Bomastka, intuicyjnie parkanem broni Musin.

Koniec II tercji...
39min. - GOL! 2:3. Kondraszow w sytuacji sam na sam pokonuje Plaskiewicza i umieszcza krążek między parkanami.
38min. - 2min dla Huzarskiego oraz Stypuły za nadmierną ostrość w grze.
36min. - GOL! 2:2. Kmiecik poraz drugi zdobywa bramkę dla gości i mamy remis !.
36min. - 2min dla Winiarskiego za zahaczanie.
36min. - Plaskiewicz dobrze przypilnował krótkiego roku, i po strzale Kondraszowa, dobrze intereniował prawym parkanem.
33min. - Niesygnalizowany strzał Litdkego, wyłapuje bez problemu Musin.
33min. - Kuchnicki nie trafia czysto w krążek, kontra gości, strzał Ugłowa, broni Plaskiewicz.
32min. - Kontra gospodarzy, Kalinowski z nadgarstka, łapie do swojej rękawicy krążek Musin.
32min. - Strzał Michalskiego bez problemu wyłapuje Plaskiewicz.
30min. - Chobonjan oddaje strzał, minimalnie nad bramką Plaskiewicza.
30min. - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
28min. - Strzał Ugłowa, odbija Plaskiewicz, przy dobitce Kondraszowa również dobrze interweniuje "Plaster".
28min. - 2min dla Mądrowskiego za trzymanie.
27min. - GOL! 2:1. Podhalanie zdobywają bramkę kontaktową, a na listę strzelców wpisuje się Kmiecik.
26min. - 2min kary technicznej dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie.
26min. - Strzał Bomastka z backhndu, broni barkiem Musin.
23min. - Litdke do Bomastka na zmiane kierunku strzału, ale "Bomi" minimalnie pudłuje obok prawego słupka.
22min. - Huzarski z nadgarstka, mrozi krążek Musin.
22min. - Strzał Huzarskiego, odbija Musin.
21min. - Drużyna gości występuje w pełnym składzie.

Koniec tercji...
19min. - Minge pudłuje praktycznie do pustej bramki.
19min. - Mocny strzał Gimińskiego, odbija Musin.
19min. - Kolejne 2min dla nowotarskiego zawodnika. Gospodarze przez 1 minute i 52 sekundy bedą grać 5na3.
18min. - 2min dla Michalskiego za trzymanie.
17min. - Zakończyła sie kara na zawodnika drużyny gospodarzy. Goście nie stworzyli żadnej groźnej akcji podczas pierwszej gry w przewadze.
15min. - 2min dla Mądrowskiego za uderzanie kijem.
15min. - Bomastek dostał idealne podanie od Winiarskiego, ale napastnik gospodarzy trafił w maskę Musina.
14min. - GOOOL! 2:0. Ponownie strzelcem bramki Kuchnicki. "Łysy" pięknie ograł trzech przeciwników i nie dał szans bramkarzowi gości.
13min. - Kmiecik wprost w Plaskiewicza, "Plaster" szybko wznawia do boku bez zatrzymania gry.
12min. - Musin kolejny raz intereniuje lewym parkanem tym razem po strzale Gimińskiego.
11min. - Indywidualna akcja Mingego, dobrze parkanem broni Musin.
9min. - GOOOL! 1:0. Dzięgiel podaje do Kuchnickiego, a ten precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę umieszcza krążek w siatce Musina.
9min. - Kmiecik w idealnej sytuacji na strzelenie gola dla gości, ale dobre broni "Plaster".
6min. - Mocny strzał Litdkego z niebieskiej, odbija parkanem Musin, dobitka Dzięgiela z backhandu nad bramką.
4min. - Dobra obrona Musina po strzale Kalinowskiego.
4min. - Dobra akcja trzeciego ataku gospodarzy, Gościmiński do Husaka, ten miał dużo czasu jednak spudłował.
3min. - Kolejny strzał Kuchnickiego, wyłapuje krążek golkiper gości.
3min. - Kuchnicki wprost w Musina.
2min. - Strzał Kondraszowa, odbija Plaskeiwicz.
1min. - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 4 4.00 14 14 0 0 0 0 71.43 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Przemysław Bomastek LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0