4:3 Artem Bondarew #95 ( Maciej Urbanowicz #92 ) +/-
5:3 Maciej Urbanowicz #92 ( Jan Steber #24 ) +/-
10:01 2 min. Tomasz Kozłowski #66 Zahaczenie
23:58 2 min. Mateusz Bryk #69 Uderzanie kijem
37:38 2 min. Marek Wróbel #32 Trzymanie przeciwnika
46:14 2 min. Tomasz Pastryk #68 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min. - Radziszewski zostaje w boksie.
Czas dla Cracovii.
60 min. - Strzelał Stoklasa, ale zasłonięty Odrobny odbija krążek.
58 min. - Rompkowski zamiast strzelać z dobrej pozycji, to szukał podania do Kulasa, co przeczytał jeden z obrońców.
56 min. - Przez dobre kilkadziesiąt sekund krążek utrzymywał się w tercji gości, jednak nic z tego nie wyszło. Krakowianie nie są w stanie stworzyć większego zagrożenia pod bramką Odrobnego.
53 min. - Urban wyjechał zza bramki, obrócił się i oddał strzał, ale Radziszewski popisał się dobrym refleksem i złapał krążek.
50 min. - Bordowski zamiast dobijać strzał Rompkowskiego, to objeżdżał bramkę, a krążek ostatecznie wybijają obrońcy gości.
48 min. - Koniec meczu dla Protivnego, który udał się do szatni. Na Jastorze ciągłe gwizdy na sędziego głównego.
48 min. - Tym razem ostro zaatakowany Protivny, który nie podnosi się z lodu, ale sędzia Wolas nie nakłada kary na zawodnika Cracovii...
47 min. - Znowu gra nieco stanęła. Pastryk odesłany do boksu kar za atak na McCauleya, za co otrzymał brawa, natomiast gwizdami skomentowali kibice decyzję sędziego Wolasa o nałożeniu kary.
42 min. - GOL! 5:3! Popisowa akcja Urbanowicza. Kapitan JKH wpadł na pełnej szybkości w tercję Cracovii, przejechał między obrońcami i w sytuacji sam na sam pokonał Radziszewskiego!
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - GOL! 4:3! Szybka odpowiedź JKH. Bondarew zdobywa bardzo podobną bramkę jak w poprzednim spotkaniu z Cracovią, uderzając z bardzo ostrego kąta, a krążek jakimś cudem znalazł drogę do bramki!
38 min. - GOL! 3:3! Pasy zdobywają bramkę w osłabieniu! Kalus przecina strzał Wajdy, czym zaskakuje Odrobnego!
38 min. - Bardzo szarpana gra w tej tercji. Więcej przypadku niż przemyślanych akcji.
35 min. - GOL! 3:2! McCauley objechał Kantora i wyszedł sam na Odrobnego i pewnym, płaskim strzałem przy słupku miejszczając krążek w bramce.
33 min. - Strzał po lodzie Rompkowskiego odbija przed siebie Radziszewski, a dobitka Polodny z bliska przeleciała nad bramką...
30 min. - Dużo chaosu w grze obu drużyn.
26 min. - Uderzenie Kowalówki łapie Odrobny.
25 min. - Mocny strzał Liottiego odbija Odrobny.
23 min. - Kulas zamiast strzelać w dobrej sytuacji, to szukał podania, ale zagrywał niecelnie.
21 min. - GOL! 3:1! Nieobstawiony Wróbel strzałem przy słupku zdobywa kontaktowego gola! Duże gapiostwo obrony JKH.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Bondarew praktycznie sam na sam, ale nie trafia w bramkę.
18 min. - Urbanowicz w boczną konstrukcję bramki. Po chwili strzał Protivnego odbija Radzik.
16 min. - GOL! 3:0! Maciej Urbanowicz strzałem między parkanami Radziszewskiego wykorzystuje sytuację sam na sam!
15 min. - JKH nieco stanęło, do głosu powoli zaczyna dochodzić Cracovia.
14 min. - Kulas próbował zza bramki, ale bez efektu.
12 min. - Akcja Urbanowicza, Radzi odbija krążek kaskiem.
8 min. - GOL! 2:0! Po indywidualnej akcji strzał Bordowskiego odbija się od poprzeczki i wpada tuż za linię bramkową!
8 min. - Ładna akcja Polodny i strzał broni Radziszewski.
6 min. - Cracovia nie jest w stanie odpowiedzieć na stratę bramki.
3 min. - GOL! 1:0! Marzec uderza z ostrego kąta, Radziszewski nie złapał krążka, a do pustej bramki dobija go Świerski!
3 min. - Strzał Kulasa spokojnie odbija Radziszewski, po chwili Plichta próbował zza bramki, ale niecelnie.
1 min. - Strzał Polodny w boczną siatkę.
1 min. - Początek meczu.