3:2 Jiří Zdeněk #23 ( Peter Tabaček #55 ) +/-
18:24 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
18:24 2 min. Marek Modrzejewski #77 Zahaczenie
24:48 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Uderzanie kijem
47:27 2 min. Lubomir Vosatko #22 Trzymanie kija przeciwnika
48:14 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Atak kolanem
55:58 2 min. Matúš Vizváry #16 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59 min. - Czas dla gości.
59 min. - Gospodarze przetrwali kolejne osłabienie.
56 min. - Cracovia w przewadze, Vizvary na ławce kar.
54 min. - Dynamiczny rajd Tabaczka, objechał bramkę i minimalnie strzelił niecelnie, miał zbyt ostry kąt.
51 min. - Unia gra w pełnym zestawieniu.
49 min. - Cracovia przez ponad minutę w podwójnej przewadze.
48 min. - Vosatko na ławce kar.
48 min. - Daneczek i Wojtarowicz z bliska, ich strzały były zbyt lekkie.
46 min. - Radziszewski wyjechał z bramki, Zdenek jednak się zagapił i nie zdołał w porę dopaść do krążka.
45 min. - Wyrównana tercja, bez okazji strzeleckich godnych odnotowania.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

40 min. - Jak krążek nie trafił do bramki! Wydawało się, że Fikrt w spokoju zamrozi krążek, ale robił to wyjątkowo opieszale, do krążka dopadł napastnik Cracovii, ale jakimś cudem nie skierował go do bramki. Unia nadal prowadzi.
39 min. - Wojtarowicz z bekhendu, strzał z najbliższej odległości broni Radziszewski.
38 min. - Chaos pod bramką Radziszewskiego, ale niebezpieczeństwo zażegnane przez obrońców.
37 min. - Strzał Zdenka z nadgarstka, ale obok bramki.
34 min. - GOOOL! 3:2! Zdenek z lewego skrzydła, Radziszewski wyciągnął się jak struna, ale nie zdołał powstrzymać krążka przed dotarciem do siatki. Unia na prowadzeniu.
34 min. - Akcja za akcję, cios za cios.
30 min. - Szindelar zbija gumę po strzale Tabaczka, centymetry obok bramki.
29 min. - Fiedor wyłożył krążek Zdenkowi, ten strzela wysoko ponad bramką.
27 min. - Gospodarze grają w pełnym zestawieniu.
25 min. - Piekarski na ławce kar za uderzanie.
24 min. - Ach! Daneczek wzdłuż bramki do Piotrowicza, ten uderza niecelnie.
22 min. - GOOOL! 2:2! Bardzo ładnie rozegrana akcja, Komorski trafił na praktycznie pustą bramkę.
21 min. - Początek drugiej tercji spotkania.

20 min. - Krążek rozgrywany jak po sznurku w trakcie podwójnej przewagi gości, ta akcja kończy się strzałem Kruczka w Fikrta i zamrożeniem krążka.
19 min. - S. Kowalówka objechał bramkę, Fikrt na posterunku. W tej akcji Unia złapała dwie kary mniejsze.
18 min. - Unia skontrowała, Szewczyk z prawego skrzydła wyłożył krążek Komorskiemu, a ten trafił z bliskiej odległości wprost w Radziszewskiego.
14 min. - GOOOL! 1:2! Niezrozumiała postawa zawodników Unii, S. Kowalówka był z krążkiem za bramką przez dobre kilkanaście sekund, gospodarze zaprezentowali zbyt pasywną postawę, S. Kowalówce pokazał się Kruczek i pewnie ulokował krążek w bramce.
13 min. - Wrzutka Szindelara, ale żaden z napastników gospodarzy, nie dopadł do krążka.
10 min. - Strzał Piekarskiego, wypluwa krążek Radziszewski, ale Piotrowicz nie zdołał nad nim zapanować.
9 min. - GOOOL! 1:1! S. Kowalówka zza bramki do Słabonia, a doświadczony napastnik Cracovii strzałem z pierwszego krążka umieścił krążek w siatce.
8 min. - Wydawało się, że Bepierszcz po raz drugi umieścił krążek w bramce, ale zatrzymał się on tylko na bocznej siatce.
7 min. - Strzał Szindelara z okolic linii niebieskiej, odbija Radziszewski.
5 min. - GOOOL! 1:0! Radziszewski odbija strzał Kalinowskiego, ale do krążka dopada Bepierszcz, a ten pewnie umieszcza krążek w siatce.
4 min. - Jak to nie wpadło! Wojtarowicz do Daneczka, a ten z najbliższej odległości trafia w Radziszewskiego, to była wyśmienita okazja na otwarcie wyniku spotkania.
3 min. - Kopia sytuacji sprzed minuty, tyle, że strzelał Słaboń.
2 min. - Kontra Cracovii, strzał Fraszki niecelny.
1 min. - Początek spotkania.
#22 Lubomir Vosatko LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jiří Zdeněk PS 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.04 35 35 0 0 0 0 91.43 59:18 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0