03:39 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Zahaczenie
12:13 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:50 2 min. Michał Kasperczyk #11 Trzymanie przeciwnika
34:07 2 min. Tobiasz Bigos #48 Uderzanie kijem
47:18 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:28 2 min. Jan Steber #24 Atak kijem trzymanym oburącz
50:57 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
54:08 2 min. Kamil Kalinowski #10 Atak kolanem
56:36 2 min. Szymon Marzec #71 Trzymanie przeciwnika
57:48 2 min. Kamil Górny #17 Uderzanie kijem
59 min. - GOL! 5:2! Z dystansu uderza Vizvary, krążek odbija się od Marca, a następnie od Kalinowskiego, czym zaskakuje Zabolotnego, który nawet nie zareagował.
58 min. - Zabolotny fantastycznie się wyciągnął i odbij strzał Adamusa.
56 min. - GOL! 5:1! Uderza Nemeczek, Fikrt odbija krążek do góry, który spada tuż przed linią bramkową, a tam dobija go Laszkiewicz. Interweniował jeszcze jeden z obrońców, ale znalazł się w bramce razem z krążkiem.
56 min. - Gramy dalej.
56 min. - Chwila przerwy w grze, po strzale Kantora ucierpiał Fikrt.
52 min. - Kulas w bardzo dobrej sytuacji, ale po interwencji Fikrta krążek przechodzi tuż obok słupka.
51 min. - Bondariew ładnie się odwrócił i uderzył, dobrze odbija Fikrt.
51 min. - Strzelał Bepierszcz, łapie Zabolotny.
50 min. - Jastrzębianie przetrwali grę w osłabieniu, kilka razy dobrze interweniował Zabolotny.
49 min. - Zakotłowało się pod bramką Zabolotnego, ale nie ma gola.
48 min. - Goście zagrają przez 1 min. i 50 sek. w podwójnej przewadze.
48 min. - Chwilowy przestój w grze obu drużyn.
43 min. - Mocny strzał Bondariewa odbija Fikrt, po chwili po ładnym zwodzie uderzył Laszkiewicz, ponownie górą Fikrt.
42 min. - Kulas w słupek!
41 min. GOL! 4:1! Za bramką o krążek powalczył Urbanowicz, wystawił go prze bramkę do nadjeżdżającego Stebera, który pewnym strzałem umieścił go w bramce!
41 min. - Z ostrego kąta Bondariew, łapie Fikrt.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Goście cudem uniknęli teraz straty czwartego gola, gdyż podczas jednej akcji krążek trzy razy powinien trafić do bramki, ale w nikomu nieznany sposób nie nie trafił on ostatecznie do siatki.
37 min. - Urbanowicz do Plichty, ten w dogodnej sytuacji nie zdołał pokonać Fikrta.
35 min. - Anemiczny strzał Piotrowicza nie zrobił wrażenia na Zabolotnym.
34 min. - JKH w ciągłym ataku, Zabolotnemu chyba zaraz zrobi się zimno od braku ruchu...
31 min. - GOL! 3:1! Steber strzałem pod poprzeczkę z okolicy bulika zdobywa trzeciego gola dla JKH!
30 min. - Laszkiewicz powinien zdobyć trzeciego gola, ale po jego zbyt lekkim strzale krążek tuż sprzed linii bramkowej wybij Jirzi Zdenek.
29 min. - GOL! 2:1! Urbanowicz strzałem z bliska na raty pokonuje Fikrta!
26 min. - Steber zdobywa gola strzałem ze środka tercji, ale sędzia Meszyński gola nie uznaje, odgwizdując spalonego w polu bramkowym, jednak w transmisji wideo wyraźnie widać, że sędzia Meszyński popełnił ogromny błąd, gdyż o spalonym nie mogło być mowy i bramka została zdobyta prawidłowo.
23 min. - GOL! 0:1 i 1:1! Kuriozalnego gola zdobywa Komorski! Adamus wrzucił krążek z niebieskiej, lekko trącił go Komorski, a zdezorientowany Zabolotny puszcza go do bramki, ale po 15 sekundach Łukasz Nalewajka z bliska doprowadza do wyrównania!
23 min. - Szewczyk powinien otworzyć wynik meczu, ale broni Zabolotny.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Uderzenie Bryka z niebieskiej tuż obok słupka.
20 min. - Fikrt łapie krążek po strzale Laszkiewicza.
18 min. - Urbanowicz przejmuje krążek tuż przed bramką Unii, jednak uderza tuż obok słupka.
17 min. - Adamus strzela z kilku metrów, na posterunku Zabolotny.
16 min. - Uderzenie Sindelara parkanem odbija Zabolotny.
15 min. - Zmarnowana przewaga Unii.
13 min. - Tym razem Szewczyk miał szansę na pokonanie Zabolotnego, ale młody bramkarz nie daje się spokonać.
11 min. - W dobrej sytuacji Daneczek, dobrze broni Zabolotny.
10 min. - Strzelał Kantor, odbija Fikrt.
9 min. - Sporo szczęścia ma Unia, że jeszcze utrzymuje się wynik bezbramkowy.
8 min. - Niepewna interwencja Fikrta po strzale Protivnego, po chwili Urbanowicz ładnie objechał bramkę i uderzył, jednak broni Fikrt.
8 min. - Strzał Bondariewa ze środka odbija kijem Fikrt.
7 min. - Strzał Gabrysia tuż obok słupka.
6 min. - Urbanowicz po indywidualnej akcji, mrozi Fikrt.
3 min. - Bepierszcz do Kalinowskiego przed bramkę, ale ten w dobrej sytuacji uderza w Zabolotnego.
2 min. - Zdecydowane ataki JKH.
1 min. - 20 sekunda i od razu Laszkiewicz w świetnej sytuacji, ale przegrywa pojedynek z Fikrtem.
1 min. - Początek meczu.
#38 Mateusz Adamus PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0