01:36 2 min. Damian Piotrowicz #81 Zahaczenie
07:30 2 min. Marcin Jaros #41 Zahaczenie
07:30 2 min. Jiří Zdeněk #23 Wymuszanie kary (symulowanie)
12:57 2 min. Dennis McCauley #88 Uderzanie kijem
14:35 2 min. Erik Spady #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:14 2 min. Bartosz Ciura #6 Atak kolanem
37:08 2 min. Grzegorz Pasiut #19 Trzymanie przeciwnika
38:39 2 min. Rafał Radziszewski #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:26 2 min. Karol Kisielewski #77 Uderzanie kijem
47:46 2 min. Wojciech Wojtarowicz #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. - Koniec. Cracovia wygrywa 4:1.
59 min. - Pasy zmierzają w stronę zwycięstwa.
58 min. - Kisielewski sytuacja sam na sam. Był faulowany przez Michała Kasperczyka. Będzie rzut karny. Kisielewski się rozpędza, ale nie znalazł sposobu na Michala Fikrta.
58 min. - GOOOL! 4:1 Piękna, kombinacyjna akcja Pasów. McCauley, pakując gumę z najbliższej odległości do siatki, zapalił po raz czwarty czerwone światło nad bramką Fikrta.
57 min. - Rusnak z dwóch metrów, ale genialnie interweniuje Fikrt.
56 min. - Pasy grają z pomysłem, mądrze się bronią.
54 min. - Bardzo niedokładnie gra Unia. Inna sprawa, że Pasy świetnie grają forecheckingiem.
53 min. - Kalinowski chciał posłać gumę koło ucha Radziszewskiego. Minimalnie przestrzelił.
51 min. - Stoklasa w sytuacji sam na sam, ale czeski napastnik przestrzelił.
51 min. - Bepierszcz próbował objechać bramkę i dograć do Zdenka. Obrońcy Pasów w tym się połapali. Zablokowali jego podanie.
50 min. - Przepraszamy za opóźnienia. Skrypt płata nam figla. Póki co wynik się nie zmienia.
47 min. - GOOOL! 3:1! Kalinowski strzałem spod niebieskiej zaskakuje zasłoniętego Radziszewskiego.
47 min. - Dwie minuty karne dla Kisielewskiego.
46 min. - GOOOL! 3:0! Piękna akcja gospodarzy guma wędrowała jak po sznurku. Kalus do Liottiego, a ten wzdłuż bramki do swojego rodaka McCauleya.
45 min. - Pasy wyraźnie złapały wiatr w żagle.
43 min. - GOOOL! 2:0! Rusnak z trzech metrów trafia w okienko. Wcześniej błąd popełnił Kalinowski.
42 min. - Drzewiecki! Jak on tego nie trafił? Fikrt leżał w bramce, "Drzewko" zbyt nisko uniósł krążek i czeski golkiper zdołał odbić tę gumę.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Koniec II tercji.
40 min. - Pasiut już na lodzie. Tuż po wyjściu z ławki kar mógł zdobyć bramkę, ale krążek wyraźnie mu odskoczył.
39 min. - Dwie minuty karne dla Radziszewskiego. Nieprzepisowo powstrzymał Filipa Komorskiego. Trzeba jednak przyznać, że zawodnik Unii ładnie poszukał tego faulu.
39 min. - Komorski, Gabryś, ponownie Komorski. Na razie na miano zawodnika meczu zasługuje Radziszewski.
39 min. - Kotłuje się pod bramką Radziszewskiego. Golkiper Cracovii radzi sobie wyśmienicie.
38 min. - Kontra krakowian. Noworyta w sytuacji sam na sam nie znajduje sposobu na Fikrta.
38 min. - Dwie minuty karne dla Pasiuta.
38 min. - Kolejna dobra okazja Pasiuta. Fikrt ponownie górą. Wyglądało to tak, jakby napastnik Cracovii nie wiedział, co ma zrobić z krążkiem.
37 min. - Pasiut! Genialną miał okazję. Starał się posłać gumę pod poprzeczkę, ale Fikrt rozciągnął się jak długi i wyłapał ten strzał.
35 min. - Komorski wjechał do tercji zostawił gumę Szewczykowi, ale krążek wędruje nad poprzeczką.
34 min. - Dwie okazje biało-niebieskich. Najpierw uderzał Zdenek, później Kalinowski, ale Radziszewski jest dzisiaj w świetnej dyspozycji.
32 min. - Mecz się wyrównał.
31 min. - Adamus miał dobrą okazję. Szukał krótkiego rogu, ale Radziszewski przeczytał jego zamiary.
30 min. - Ciura ładnie podłączył się do akcji ofensywnej. Uderzył, ale gumę odbił Radziszewski.
29 min. - Zdenek nieczysto trafił w krążek. Napastnicy Unii są dziś w słabej dyspozycji.
28 min. - Spady! Krążek parkanem odbił Fikrt, Kalus miał przed sobą pustą bramkę. Gola nie ma, a być powinien.
27 min. - Ciura już na lodzie.
27 min. - Kontra Unii. Tabaczek w sytuacji sam na sam. Górą Radziszewski.
26 min. - Noworyta! Tor lotu krążka zmieniał Adrian Kowalówka, guma zatrzymała się na słupku.
25 min. - Jaros zbyt długo czekał na podanie. Gdy je już dostał, Fikrt zdążył się przemieścić.
25 min. - Ciura dwie minuty karne.
23 min. - Na razie Unia gra żwawiej niż w pierwszej tercji.
22 min. - Daneczek! Dostał genialnie podanie od Vosatki, ale nie zdołał pokonać Radziszewskiego.
21 min. - Kalinowski uderzał, gumy nie zdołał dobić Zdenek.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Krążek dla oświęcimian.

20 min. - Koniec I tercji.
20 min. - Słaboń o krok od pokonania Fikrta. Dobry strzał z bekhendu, ale równie dobra interwencja bramkarza oświęcimian.
20 min. - Jaros szukał krótkiego rogu, ale jego uderzenie ofiarnie zablokował Daneczek. Zwija się z bólu czeski napastnik. Dostał krążkiem w okolice szyi.
18 min. - Biało-niebiescy mają problemy z rozegraniem ładnej, szybkiej i składnej akcji.
17 min. - Kontra Pasów. Kalus do McCauleya, ale Amerykanin nie zdołał podnieść krążka. Powinna być bramka.
17 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu.
16 min. - McCauley już na lodzie.
15 min. - Bepierszcz! Ależ miał okazję. Dostał podanie od Zdenka, ale nieczysto trafił w krążek. To powinna być bramka.
15 min. - Oświęcimianie przez 22 sekundy grać będą 5/3.
15 min. - Kalinowski faulowany przez Spadiego.
15 min. - Gabryś z niebieskiej, ale jego uderzenia nikt nie dobił.
13 min. - Dwie minuty karne dla McCauleya.
12 min. - Tempo meczu nie powala.
10 min. - Komorski. Szukał miejsca między parkanami Radziszewskiego.
9 min. - Adamus! Dostał świetne podanie od Komorskiego, ograł Radziszewskiego, ale jego uderzenie zablokował Spady.
7 min. - Noworyta z niebieskiej, ale broni Fikrt.
6 min. - Zdenek z niebieskiej! Broni Radziszewski.
5 min. - Unia w komplecie. Vosatko sprawdził czujność
4 min. - Kolejna okazja dla Pasów. McCauley, ale oświęcimski golkiper zdołał złożyć parkany.
3 min. - GOOOL! 1:0! Marcin Jaros potężnym strzałem pokonuje Fikrta. Krążek odbił się jeszcze o poprzeczki.
3 min. - Do Piotrowicza dołącza Vizvary. Pasy przez 42 sekundy w podwójnej przewadze.
2 min. - Dwie minuty karne dla Piotrowicza. Unia przez dwie minuty będzie grała w osłabieniu.
1 min. - Pasiut! Ładnie wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka, ale jego strzał broni Fikrt. Dziwna sprawa, bo na tafli pojawiły się dwa krążki.
1 min. - Zaczynamy. Bulik dla Unii.
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 37 37 0 0 0 0 97.30 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0