Rozgrywki: 2014/15 - Ekstraliga: Regularny
1:3 (0:0, 1:1, 0:2) Zakończony
2015-02-24
18:00
Runda V-VI / 46 kolejka
1:0 Mateusz Bepierszcz #91 ( Wojciech Wojtarowicz #12, Kamil Kalinowski #10 ) +/-
51:23 2 min. Kamil Kalinowski #10 Przeszkadzanie
55 min. - Urbanowicz w sytuacji sam na sam trafia wprost w Fikrta.
53 min. - GOOOL! 1:3! Bordowski huknął nie do obrony, Fikrt bez szans. Pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego dla gości coraz bliżej.
52 min. - Kalinowski ukarany dwoma minutami za przeszkadzanie.
52 min. - Polodna przed bramkę do Bordowskiego, ten z bliska trafia w Fikrta.
50 min. - Bepierszcz na ławce kar.
49 min. - Komorski odważnie wjechał przed bramkę, uderzył, ale bez efektu bramkowego, próbówać dobijał Adamus, ale bezskutecznie.
48 min. - Uderzenie Bordowskiego, odbija Fikrt, ale przed szansą na dobitkę Laszkiewicz, jemu także nie udaje się skierować krążka do siatki.
44 min. - Kąśliwy strzał Urbanowicza, krążek po jego strzale poszedł po słupku bramki Unii.
43 min. - Polodna zostawił krążek Bordowskiemu, ten uderzył z klepy, Fikrt odbija parkanem.
41 min. - GOOOL! 1:2! Bordowski do Laszkiewicza, a doświadczony polski napastnik strzałem z pierwszego krążka wyprowadzania Jastrzębie na prowadzenie.
41 min. - Trzecia tercja spotkania rozpoczęła się.

37 min. - Ależ sytuacja! Tabaczek odebrał krążek pod bandą, wycofał gumę przed bramkę do Wojtarowicza, ten odegrał do Piotrowicza, który w znakomitej sytuacji nie pokonał Zabolotnego, bardzo dobrze zachował się młody bramkarz gości.
36 min. - Spadający liść, Bepierszcz ładnie przyblokował sobie krążek i efektownie strzelił na bramkę Jastrzębia, ale Zabolotny czujny.
35 min. - GOOOL! 1:1! Protivny wystrzelił jak z armaty i doprowadza do wyrównania.
35 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
33 min. - JKH w pełnym składzie, a chwilę później w dodatku będą grać w liczebnej przewadze.
33 min. - Blisko szczęścia Gabryś, krążek trafia w podstawę bramki.
31 min. - Tym razem to Unia zagra w liczebnej przewadze, Rompkowski na ławce kar.
30 min. - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
29 min. - Kontra Unii, Zdenek przed szansą, ale się "zapętlił" i nadal tylko 1:0.
28 min. - Tabaczek na ławce kar za zahaczanie.
27 min. - GOOOL! 1:0! Wojtarowicz zza bramki do Bepierszcza, a ten ulokował krążek w siatce.
27 min. - Steber do Świerskiego, młody napastnik Jastrzębia bliski pokonania Fikrta, ale czeski bramkarz czujny.
25 min. - Goście w pełnym zestawieniu.
25 min. - Vizvary pociągnął z nadgarstka, ale Zabolotny nie był zasłonięty i z łatwością złapał krążek.
23 min. - Unia zagra w liczebnej przewadze, Plichta na ławce kar.
23 min. - Ależ instynktowna interwencja Fikrta, który w ostatniej chwili nakrył krążek rakiem na linii bramkowej!
23 min. - Mocny strzał Stebera, Fikrt wyciągnął się jak struna i odbił parkanem krążek.
21 min. - Unia gra w pełnym zestawieniu.
21 min. - Początek drugiej tercji.

20 min. - Wjazd z prawego skrzydła Protivnego, krążek zatrzymał się na bramkarzu Unii.
19 min. - Wojtarowicz zakończył odsiadywać swą karę, ale kolejną złapał Gabryś. Unia ponownie w osłabieniu.
17 min. - Krążek odbił się od pleksi, zamieszanie pod bramką Fikrta, lecz obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.
17 min. - Wojtarowicz ukarany dwoma minutami.
16 min. - Bepierszcz z bekhendu, strzela obok bramki.
14 min. - Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
14 min. - Szindelarz z okolic linii niebieskiej zagrał przed bramkę, dopadł do krążka Adamus, który natychmiast odegrał go do Szewczyka. Ten miał praktycznie pustą bramkę przed sobą, ale nie opanował go w pełni i wynik nadal bezbramkowy.
12 min. - Nemeczek na ławce kar za przeszkadzanie.
12 min. - Fikrt wypluwa przed siebie strzał Laszkiewicza, ale żaden z jastrzębskich napastników nie zdołał dojść do bezpańskiego krążka.
11 min. - Polodna od Bordowskiego, kąśliwy strzał obroniony przez Fikrta.
7 min. - Kolejna wrzutka, po zbiciu gumy przez Paszka centymetry dzieliły oświęcimian od szczęścia.
5 min. - Chwilę po wznowieniu przed szansą stanął Wojtarowicz, ale jego strzał był zdecydowanie za lekki.
5 min. - Wrzutka Vizvarego, tor lotu próbował zmieniać Bepierszcz, ale Zabolotny czujny.
4 min. - Strzał Zdenka z lewego skrzydła, broni Zabolotny.
2 min. - Zakotłowało się pod bramką Fikrta, ale niebezpieństwo zostało zażegnane.
1 min. - Początek spotkania.