04:31 2 min. Sebastian Kłaczyński #7 Przeszkadzanie
18:42 2 min. Karol Wąsiński #28 Uderzanie kijem
20:55 2 min. Marek Pohl #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:24 2 min. Witalij Andrejkiw #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:05 2 min. Patrik Vrána #53 Zahaczenie
28:26 2 min. Marcin Frączek #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:51 2 min. Dmytro Demjaniuk #18 Uderzanie kijem
44:57 2 min. Jakub Piper #66 Zahaczenie
52:34 2 min. Paweł Dorszewski #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:55 2 min. Adrian Kurz #89 Przeszkadzanie
59 min - Strzał Holyego łyżwą broni Pabisiak.
57 min - Groźny strzał Słodczyka odbija Napnenko.
56 min - Zamieszanie pod bramką gości, jednak ostatecznie Pabisiak przykrywa gumę.
55 min - Damjaniu między dwoma obrońcami gospodarzy, jednak posyła krążek obok słupka.
54 min - Salamon w sytuacji sam na sam, odbija Napnenko. Kontra gospodarzy w której świetną sytuację marnuje Gryc.
53 min - Wymiana krążka pomiędzy Podsiedlikiem a Sekowskim, ten drugi ostatecznie nie trafia w krążek.
51 min - GOOL 5:1! Słodczyk uderza między parkanami i pokonuje Napnenkę po raz pierwszy.
50 min - Słodczyk z niebieskiej, do rogu odbija Napnenko.
48 min - Szarpana gra oby drużyn, bez groźniejszych sytuacji.
47 min - Niewykorzystana przewaga gości.
45 min - Szansa gości na zdobycie pierwszego trafienia, karę mniejszą odsiaduje Piper.
44 min - Vrana z wysokości bulika uderza prosto w Pabisiaka.
43 min - Bajon z ostrego kąta, krążek łapie Napnenko.
42 min - Vrana do Gryca przed bramkę, ten uderza niecelnie.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy. W drużynie gości nastąpiła zmiana bramkarza.

40 min - Gryc szukał przed bramką Frączka, jednak krążek przejął Banaszczak.
38 min - Strzał Kurza po lodzie, odbija Kraus.
37 min - Wieczorek umiejętnie blokowany przez Vranę, co przerwało groźnie zapowiadającą się akcją gości.
36 min - Sękowski objechał bramkę Krausa, jednak krążek po jego strzale nie wpadł do bramki a minimalnie ją minął.
35 min - Dybaś przed Napnenką, jednak z najbliższej odległości nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy.
34 min - Bez groźnych sytuacji na lodowisku w Katowicach - Janowie.
33 min - Pohl do Podsiedlika, ładny strzał z nadgarstka ląduje jednak w łapaczce Krausa.
31 min - GOOL 5:0! Podanie zza bramki od Radwana wykorzystuje Gryc.
30 min - Bucenko na niebieską do Andrejkiwa, broni Napnenko.
29 min - Kara dla gospodarzy. Andrejkiw z niebieskiej, mocno jednak niecelnie.
28 min - Sękowski do tyłu do Pohla, który uderza nad bramką.
27 min - Indywidualna akcja Holyego zakończona strzałem prosto w bramkarza.
26 min - Rasikoń zza bramki do Holyego, jednak broni bramkarz gości.
24 min - GOOL 4:0! 24 sekundy potrzebowali gospodarze aby wykorzystać liczebną przewagę. Podsiadło precyzyjnym strzałem z nadgarstka pokonuję golkipera gości.
23 min - GOOL 3:0! Sędzia kolejny raz potrzebuje video weryfikacji, aby zdecydować czy gospodarze zdobyli poprawnie bramkę. Krążek między sobą wymieniali Piper i Holy. Ten drugi umieścił krążek pod samą poprzeczką nad leżącym już Krausem.
22 min - Gryc w dogodnej sytuacji, nie zdołał umieścić krążka w bramce.Nie zdołał wychamować i wjechał bramkarza gości, który przez dłuższą chwilę nie podnosił się z lodu.
22 min - Groźny strzał Owczarka, broni Napnenko.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - GOOL 2:0! Sędzia uznaje bramkę zdobytą przez Radwana po indywidualnej akcji.
20 min - Weryfikacja video bramki zdobytej przez gospodarzy.
19 min - Słodczyk rozpoczął akcję swojej drużyny zakończoną groźnym strzałem Salamona.
18 min - Bucenko sam na sam przed Napnenką, broni bramkarz gospodarzy.
17 min - Radwan do Gryca, który zahaczany zdołał jeszcze oddać strzał na bramkę. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia.
16 min - Groźna akcja gości po wznowieniu. Napnenko, wyjechał zbyt daleko od bramki, jednak Działo zdołał wystrzelić krążek lecący w światło bramki.
16 min - GOOL 1:0! Holy wzdłuż bramki do Pipera, który umieszcza krążek w siatce.
15 min - Owczarek z niebieskiej, jednak krążek odbija się od Dybasia.
14 min - Salamon przyjmuje podanie od Słodczyka, objeżdża bramkę jednak zarówno przy pierwszym jego strzale jak i dobitce górą Napnenko.
13 min - Kosakowski z niebieskiej pewnie łapie Kraus.
12 min - Frączek zagrywa przed bramkę do zjeżdżającego Podsiadły, jednak ten uderza bardzo niecelnie.
12 min - Próba odegrania krążka przez Słodczyka do Wąsińskiego, jednak podanie przejmuje Stachura.
11 min - Mimo, iż to gospodarze ciągle ostrzeliwują bramkę Krausa, kontry gości są jednak zdecydowanie groźniejsze.
10 min - Kłaczynski w dogodnej sytuacji, krążek odbija Napnenko, mipo czym dla uspokojenia gry przykrywa go ciałem.
9 min - Kurz z niebieskiej odbija do rogu Kraus, kontra gości. Tym razem Słodczyk próbował przedrzeć się przez obronę gospodarzy, jednak bezskutecznie.
7 min - Goście w osłabieniu wychodzą z sytuacją 3 na 1. Górą bramkarz gospodarzy.
6 min - Po strzale Sękowskiego, krążek uderza w słupek.
5 min - Działo z niebieskiej, krążek odbija się od Stachury, jednak minimalnie mija bramkę.
4 min - Pierwszą akcję gości rozpoczyna Bucenko, jednak już w środkowej tafli lodowiska zostaje ona rozbita.
3 min - Sarna z niebieskiej obok bramki. Krążek przejmuje Holy jednak nie zdołał umieścić krążka w siatce.
2 min - Radwan wzdłuż bramki do Frączka, który nie zdołał jednak przejąć tego podania.
1 min - Pierwsza sytuacja gospodarzy Stachura za bramką gości wywalczył krążek i oddał strzał z wysokości bulika, jednak prosto w Krausa.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

Przed meczem zawodnicy obu drużyn minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego w poniedziałek Krzysztofa Zioła.

#19 Łukasz Dybaś LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Rafał Orłowski PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Dawid Pabisiak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Marcin Słodczyk ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartłomiej Stępień PO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Karol Wąsiński PS 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Artur Wieczorek LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0