9:1 Wojciech Stachura #51 ( Marek Pohl #23 ) +/-
9:2 Michał Krokosz #11 ( Maroš Goga #41 ) +/-
06:57 2 min. Konrad Lacheta #60 Trzymanie przeciwnika
19:48 2 min. Jakub Radwan #13 Przeszkadzanie
23:42 2 min. Michał Krokosz #11 Atak kijem trzymanym oburącz
29:06 2 min. Michał Krokosz #11 Zahaczenie
34:27 2 min. Marek Cyganek #40 Zahaczenie
59 min - GOOL 9:2! Rozluźnienie w ekipie gospodarzy wykorzystują goście i zdobywają drugie trafienie za sprawą Krokosza.
57 min - GOOL 9:1! Piękne podanie Pohla wykorzystuje Stachura i gospodarze dokładają kolejne trafienie.
55 min - GOOL 8:1! Piper z najbliższej odległości pokonuje Białka.
55 min - Komarczew przed szansą zdobycia drugiego trafienia, jednak krążek z kija wybija mu Elżbieciak.
53 min - GOOL 7:1! Holy popisał się pięknym zwodem i umieścił krążek w praktycznie pustej bramce.
52 min - GOOL 6:1! Kolejne trafienie Gryca, tym razem napastnik gospodarzy popisał się indywidualną akcją.
51 min - GOOL 5:1! Frączek wzdłuż bramki do Gryca a ten bez zastanowienia pakuje krążek do siatki.
50 min - Vrana z niebieskiej, odbija Białek.
49 min - Kulik podaje przez całe lodowisko do Pipera, ten w sytuacji sam na sam.
47 min - Gryc wprowadza krążek do tercji gości, odgrywa go do Radwana, który nie oddaje strzału na bramkę.
46 min - GOOL 4:1! Gryc wzdłuż bramki do Jakubika a ten precyzyjnym strzałem nie daje szans na obronę Białkowi.
44 min - Chaotyczna gra obu ekip.
42 min - Piper w dogodnej sytuacji, jednak uderza niecelnie. Kontra gości, bez strzału na bramkę.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

40 min - Holy wprowadza krążek do tercji obronnej gości i zostawia do Stachurze. Ten mocno ale prosto w bramkarza GKS-u.
39 min - Kulik do Pipera, ten strzałem po lodzie nie zdołał pokonać Białka.
38 min - Analiza video bramki "zdobytej" w zamieszaniu pod bramką Białka. Sędzia nie uznał gola.
38 min - Frączek do Gryca ten oddaje strzał obok bramki.
37 min - Kompletnie zmarnowane 2 minuty gry z przewagą jednego zawodnika. Gospodarze nie oddali ani jednego groźnego strzału.
35 min - Kolejny okres gry w przewadze gospodarzy.
34 min - Radwan w dogodnej sytuacji, jednak nie odegrał krążka do żadnego ze swoich kolegów i zmarnował sytuację na kolejne trafienie gospodarzy.
33 min - Działo przed bramkę do Radwana, ten uderza zdecydowanie za lekko.
32 min - GOOL 3:1! Malicki przed bramkę do Pipera, a ten z najbliższej odległości, strzałem z bekhendu zmusza Białka do kapitulacji po raz trzeci.
32 min - Wymiana krążka na niebieskiej między Jakubikiem a Grycem, ten drugi decyduje się na oddanie strzału. Broni Białek.
31 min - Działo z niebieskiej, parkanem broni golkiper gości.
30 min - Kurz do Stachury, ten mocno uderza, ale krążek odbija Białek.
29 min - Piper do Malickiego, który strzałem z nadgarstka próbował wpisać się na listę strzelców.
27 min - GOOL 2:1! Kontra gości. Bezuhłyj do Gogi a ten strzałem między parkanami zdobywa kontaktowe trafienie.
26 min - GOOL 2:0! Gospodarze wykorzystują grę w przewadze. W zamieszaniu pod bramką po strzale Vrany, krążek wyłuskać zdążył Frączek. Odegrał do Gryca a ten z ostrego kąta pakuje gumę do siatki.
25 min - Goście zamknięci we własnej tercji obronnej. Kurz z niebieskiej, dobija Działo, jednak w obu przypadkach lepszy Białek.
24 min - Krążek przy bandzie wywalczył Piper, odegrał do Holyego, ten przed bramkę do Malickiego p- bez efektu bramkowego.
22 min - Goście podczas gry w liczebnej przewadze nie zdołąli oddać groźnego strzału na bramkę Elżbieciaka.
22 min - Indywidualna akcja Gryca, przerwana przez obrońców Gieksy.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - Gryc wzdłuż bramki do Frączka, jednak dobrze między słupkami golkiper gości.
18 min - Mocno Kosakowski, odbija Białek.
17 min - Wygrane wznowienie przez gości po którym strzał oddaje Szardin, jednak na posterunku Elżbieciak.
16 min - Kolejna sytuacja gospodarzy, tym razem Sękowski nie wykorzystał swojej sytuacji.
15 min - Komarczew do Gogi, ten przed bramkę do niepilnowanego Lachety, który mimo iż nie był atakowany, oddał bardzo niecelny strzał.
13 min - Frączek do Gryca, krążek odbija Białek, jednak gospodarze nadal utrzymują się przy krążku.
12 min - Bezuhłyj sam na sam, jednak dogoniony przez Kulika nie zdołał oddać strzału.
11 min - Holy spod bandy do Stachury, strzał broni Białek.
11 min - Jakubik uderza na bramkę, krążek przed siebie odbija Białek, jednak nie ma tam żadnego z zawodników gospodarzy, aby dobić strzał.
10 min - Goga uderza prosto w Elżbieciaka.
9 min - Niewykorzystana gra w przewadze gospodarzy.
8 min - Malicki na niebieską do Kosakowskiego odbija do boku Białek.
7 min - Działo z niebieskiej z problemami broni Białek.
6 min - Świetna akcja gospodarzy. Malicki wzdłuż bramki do Jakubika, jednak krążek rakiem nakrywa bramkarz.
6 min - Próba odegrania krążka przez Radwana do Grycka, niestety napastnik gospodarzy nie zdołał przyjąć podania.
5 min - Podsiadło z niebieskiej uderza niecelnie.
4 min - Działo z pierwszego krążka obok bramki, dobija Kurz jednak prosto w golkipera gości.
3 min - Goga z ostrego kąta łapie Ela.
2 min - GOOL 1:0! Malicki do Holyego, który precyzyjnym strzałem pod poprzeczką otwiera wynik spotkania.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.