29:22 20 min. Maciej Rompkowski #15 Kara za niesportowe zachowanie 10min
32:50 2 min. Marek Kosakowski #85 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:52 2 min. Marek Kosakowski #85 Trzymanie przeciwnika
35:52 2 min. Joseph Harcharik #12 Trzymanie przeciwnika
36:14 2 min. Jakub Piper #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:11 2 min. Tomáš Valečko #4 Wysoko uniesiony kij
43:00 2 min. Łukasz Sękowski #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:32 2 min. Tomáš Valečko #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:32 2 min. Joseph Harcharik #12 Przeszkadzanie
47:27 2 min. Mariusz Jakubik #10 Ostrość
47:27 2 min. Mateusz Sordon #19 Rzucenie na bandę
57:16 2 min. Filip Stopiński #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min - Frączek na niebieską do Podsiadły, pewnie łapie Murray.
59 min - Po wznowieniu pod bramką Elżbieciaka, na bramkę uderza Fabry, lepszy w tej sytuacji golkiper gospodarzy.
58 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości. Tym razem Stopiński próbując zatrzymać atak gospodarzy dopuścił się przewinienia.
56 min - GOOL 4:2! Po tym jak na lodzie leżał faulowany Kulik, krążek przejęli goście i zdobyli drugie trafienie autorstwa Stopińskiego.
56 min - Kulik z niebieskiej, odbija Murray.Kontra gości, faulowany Kulik, jednak sędzia nie odgwizduje kary.
55 min - Dobrze w środkowej części lodowiska ataki gości rozbijają gospodarze.
54 min - Pohl przed okazją zdobycia kolejnego trafienia. Tym razem jednak górą Murray.
52 min - Kosakowski do Pipera, ten w sytuacji sam na sam, jednak uderza zbyt lekko żeby pokonać bramkarza gości.
51 min - Groźnie pod bramką gospodarzy, jednak strzał Stopińskiego broni ofiarnie Vrana.
50 min - Na leżąco strzał Harcharika broni Ela.
49 min - Gospodarze również zmarnowali okres gry w przewadze.
49 min - Kosakowski z nadgarstka, pewnie łapie golkiper gości.
48 min - Podsiadło do Vrany ten uderza z pierwszego, jednak broni Murray.
47 min - Przez 2 minuty gospodarze grać będę z przewagą dwóch zawodników.
45 min - Brak pomysłu na rozegranie przewagi w szeregach drużyny gości.
43 min - GOOL 4:1! Stopiński sam na sam przed Elżbieciakiem. Nie popisał się w tej sytuacji bramkarz gospodarzy i przepuścił strzał między parkanami.
41 min - GOOL 4:0! W zamieszaniu pod bramką Sękowski zdołał skierować krążek do siatki Murraya.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC II TERCJI.

40 min - Na niespełna minutę przed zakończeniem drugiej tercji na ławkę kar odesłany został Valecko.
39 min - Fabry z niebieskiej prosto w bramkarza gospodarzy.
37 min - Mimo gdy w liczebnym osłabieniu gospodarze popisują się świetną dwójkową akcją. Podsiadło wzdłuż bramki do Frączka ten uderza mocno, jednak lepszy okazuje się bramkarz gości.
36 min - Indywidualna akcja Bosasa zakończona niecelnym strzałem.
35 min - Mimo liczebnej przewagi goście nie zdołali zdobyć kontaktowego trafienia.
34 min - Goście zamknęli gospodarzy we własnej tercji, jednak nie przyniosło to efektu bramkowego.
33 min - Kontrowersyjna decyzja sędziego i przez niewiele ponad 30 sekund goście będę grać z przewagą jednego zawodnika.
32 min - Kurz z niebieskiej odbija Murray, przy dobitce Pohla również lepszy bramkarz gości.
31 min - Harcharik z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Elżbieciaka.
30 min - Pięściarski pojedynek pomiędzy Rompkowskim a Vraną. Napastnika gości poniosły nerwy i został odesłany przez sędziego do szatni.
29 min - Korzeniowski sam w tercji obronnej gospodarze, zdecydował się na oddanie strzału, jednak krążek do rogu odbija Ela.
28 min - Znów w natarciu gospodarze. Tym razem Sękowski nie zdecydował się na strzał z pierwszego krążka i zmarnował dogodną sytuację.
28 min - Mocny strzał Kulika pewnie łapie bramkarz gości.
26 min - GOOL 3:0! Kolejna świetna akcja gospodarzy. Krążek do tercji obronnej gości wprowadził Podsiadło, odegrał go do Frączka, który wypatrzył przed bramką niepilnowanego Gryca. Napastnik gospodarzy strzałem z bekhendu zmusił do kapitulacji Murraya po raz trzeci.
25 min - Sękowski do zjeżdżającego przed bramkę Radwana, ten uderza jednak nieczysto. Koniec kary gości.
24 min - Działo z niebieskiej, łapie bramkarz gości.
23 min - Kosakowski z niebieskiej, przed bramką Holy, jednak krążek ciałem nakrywa Murray.
22 min - Frączek wprowadza krążek do tercji obronnej Opola. Jednak bez zagrożenia pod bramką Murraya.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości i od razu szybka akcja pod bramką Elżbieciaka. Stopiński przed golkiperem gości, jednak lepszy w tej sytuacji Ela.

KONIEC I TERCJI.

19 min - Podsiedlik wjechał z krążkiem do tercji obronnej gości, jednak nie zdołał oddać celnego strzału.
17 min - Z problemami strzał Łymanskiego broni Ela.
16 min - Kolejna dobra okazja gości, do zdobycia kontaktowego trafienia. Tym razem Szydło próbował pokonać Elżbieciaka.
15 min - Rompkowski przed bramkę do Wirolajnena, odbija do rogu Ela.
13 min - GOOL 2:0! Sękowski zza bramki do Radwana, ten odgrywa krążek na niebieską, gdzie świetnym strzałem popisuje się Działo.
12 min - Po strzale z niebieskiej Kurza, krążek ląduje poza lodowiskiem.
12 min - Przez 30 sekund gospodarze grać będą z przewagą dwóch zawodników.
11 min - Gospodarze, po raz pierwsi będą grać w liczebnej przewadze.
9 min - Błąd Elżbieciaka, który przy wystrzeliwaniu krążka zagrał go prosto na kija Wirolajnena. Napastnik gości nie wykorzystał jednak "prezentu".
8 min - Działo z niebieskiej, obok bramki.
7 min - Podsiedlik przed bramkę do Jakubika, który strzałem z bekhendu próbowała zaskoczyć golkipera gości.
7 min - Gawlik wzdłuż bramki do Valeczki, ten nie trafia czysto w krążek.
5 min - GOOL 1:0! Piękna bramka Pohla, mocno uderza z dystansu i Murray bez szans.
4 min - Szydło przebija się przez obronę gospodarzy, jednak krążek po jego strzale pewnie łapie Ela.
2 min - Podsiadło uderza minimalnie nad poprzeczką.
1 min - W indywidualnej akcji Fabry jednak uderza prosto w Elżbieciaka.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.