Rozgrywki: 2014/15 - Ekstraliga: Play-off
5:0 (Walkower) Walkower - wygrana gospodarzy
2:2 4/4 39:25
2:3 (+1) 5/4 42:42
2:4 5/5
59:11

Spotkanie MMKS Podhale Nowy Targ vs Comarch Cracovia zostało uznane jako zwycięstwo walkowerem MMKS Podhale Nowy Targ 5-0 w związku ze zbyt małą ilością polskich zawodników młodzieżowych, tj. do lat 23 w drużynie Cracovii.

---------

60 min - Koniec meczu. Stan rywalizacji 2:1 dla Podhala, kolejny mecz jutro w Nowym Targu

60 min - GOOL! Rusnak do pustej bramki i mamy 2:4

59 min - Czas dla Podhala, Na ponad 1:30 gospodarze bez bramkarza

57 min - Kalus bliski szczęścia, lecz nie uderzył czysto w krążek

56 min - Drzewiecki wyjechał samotnie, jego kąśliwy strzał do boku zbił Raszka

54 min - Kapica mocno z wysokości środka bulika, krążek obok słupka bramki gości

53 min - McCauley leżał na lodzie, przerwa w grze. Sztab medyczny pomógł zawodnikowi zjechać do boksu

51 min - Kruczek próbował wykończyć zamek kolegów, jego uderzenie zablokował jeden z zawodników Podhala

47 min - Nic nie wynikło z tej przewagi. Pasy nie pozwoliły rywalowi na zbyt wiele

45 min - Tym razem gospodarze spróbują wykorzystać liczebną przewagę. Dziubińki nagrał przed bramkę jednak żaden z jego kolegów nie zdołał przejąć krążka

44 min - Kmiecik nagrał krążek na bramkę, ten parkanem do boku zbił Radziszewski

43 min - GOOL! Kołasau mocno przymierzył z niebieskiej czym zaskoczył Raszkę. Liczebna przewaga szybko wykorzystana

42 min - Szansa gości, którzy przez najbliższe dwie minuty zagrają z przewagą jednego zawodnika

41 min - Krążek dla Pasów, Słaboń próbował wjechać w tercję Podhala jednak został zatrzymany na linii niebieskiej

40 min - Koniec II tercji. Po dwóch tercjach w Nowym Targu nadal mamy remis

40 min - McCauley sam na sam, ale pudło napastnika Cracovii

39 min - GOOL! Cracovia w tercji rywala przez długi czas rozgrywała krążek. Kruczek zdołał wykończyć przewagę gości

38 min - Kruczek wzdłuż bramki, żaden z jego kolegów nie zdołał skierować krążka do siatki

37 min - Przepychanki za bramką Raszki, tym razem raczej posypią się kary

36 min - Słupek po strzale jednego z zawodników Pasów

34 min - Wielkiewicz z ostrego kąta. Guma po kiju wypada poza taflę

32 min - Szansa na wyrównanie. Pasiut z metra wprost w bramkarza gospodarzy

31 min - GOOL! Ależ błąd Radziszewskiego, który przepuścił krążek posłany zza bulika przez Kmiecika. Bramka na konto bramkarza krakowskiej drużyny

30 min - Tempo spotkania zdecydowanie gorsze niż w pierwszej odsłonie. Omieljanienko zza bulik w Radziszewskiego, który z lekkimi problemami zdołał nakryć krążek

28 min - McCauley tuż po wznowieniu oddał strzał na bramkę. Krążek do boku zdołał zbić bramkarz Nowego Targu

27 min - Różański przejechał wzdłuż bramki ale krążek pozostał obok bramki. Chwilę później Dziubiński mocno, lecz niecelnie

25 min - Szybka kontra Podhala, Zarotyński wprost w Radziszewskiego

24 min - McCauley mocno nad lodem, krążek minął słupek

23 min - Gramy dalej, Sulka wjechał w tercję rywala jednak nie zdołał dograć do Gruszki

22 min - Haverinen w walce otrzymał cios w twarz. Mimo krwi na lodzie nie ma kary dla żadnego z zawodników przyjezdnych. Służba techniczna zdziera lód z kroplami krwi

22 min - Niemrawy początek drugiej tercji, Cracovia już w pełnym składzie

21 min - Pierwsze wznowienie drugiej odsłony dla Pasów. Podhale jeszcze przez chwilę zagra z przewagą jednego zawodnika

20 min - Koniec I tercji

20 min - Ataki Podhala. Gruszka mocno, jednak wprost w Radziszewskiego

19 min - Szczęście zawodników z Nowego Targu. Kołasau mocno, jednak również nad bramką

17 min - McCauley po wygranym wznowieniu mocno, lecz obok słupka. Dobitkę Stoklasy wybronił Raszka

15 min - Daniel Kapica z najazdu wypalił mocno w stronę bramki. Guma w łapaczce bramkarza gości

14 min - Przepychanki za bramką przyjezdnych. Obyło się bez kar

13 min - Szybka kontra Pasiuta, krążek w łapaczce Raszki

12 min - Gospodarze non stop atakują bramkę rywala. Różański z bliska wprost w bramkarza Cracovii

11 min - Tomasik wypalił z nadgarstka, krążek ponad poprzeczką

10 min - Podhale po raz pierwszy w dzisiejszym meczu zagra z przewagą jednego zawodnika. Zarotyński leżał przez chwilę na lodzie. Chwilowa przerwa w grze

8 min - GOOL! Po zamieszaniu przed bramką krążek wpadł za linię bramkową. Po analizie wideo trafienie zostało uznane

8 min - Analiza wideo po bramce Cracovii

7 min - GOOL! Podanie zza bramki bezbłędnie wykorzystał Kapica, który przymierzył w okienko nie dając szans Radzikowi

5 min - Sulka powalił na lód Fraszko. Chwilę później mocny strzał jednego z napastników Podhala mija słupek Radziszewskiego

4 min - Stoklasa mocno zza bulika, krążek minął słupek Raszki

3 min - W odpowiedzi Słaboń wyjechał zza bramki. Lekkie zamieszanie pod bramką gospodarzy, lecz nie ma bramki

3 min - Pierwszy celny strzał Cracovii, pewnie broni Raszka

2 min - Bryniczka wjechał za bramkę i próbował zagrać przed bramkę. Gruszka nie zdołał sięgnąć krążka

1 min - Pierwsze wznowienie dla gości

0 min – Przed nami trzecia konfrontacja „Górali” z „Pasami”. Hokeiści z Nowego Targu są już jedną nogą w dalszej rundzie. Cracovia musi dzisiaj wygrać, by nie zakończyć sezonu 2014/2015