11:22 2 min. Kostiantyn Riabenko #5 Zahaczenie
25:47 2 min. Pawieł Połuektow #1 Zahaczenie
25:47 2 min. Artem Hnidenko #22 Uderzanie kijem
34:42 2 min. Roman Starczenko #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:26 2 min. Roman Starczenko #22 Opóźnianie gry
50:42 2 min. Roman Starczenko #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec spotkania.
60. min - GOL! 2:5! - Hnidenko kapitalnie podał do Michnowa, który pewnie pokonuje Połujektowa!
60. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania.
59. min - GOL! 1:5! - Ładny kontratak kazachskiej reprezentacji zakończony skutecznym strzałem Rymariewa. Kazachstan prowadzi już 5:1.
58. min - Pospieszyli się teraz Kazachowie i wybili gumę na uwolnienie.
57. min - Ukraińcy wyraźnie nie mają już sił. Kazachstan robi na lodzie co chce.
55. min - Uwolnienie po stronie Ukraina. Kazachstan przez cały czas w ofensywie.
53. min - Kazachstan na lodzie w pełnym zestawieniu.
52. min - Ukraina gra w przewadze, ale gra przenosi się pod bramkę Zacharczenki.
51. min - Starczenko na ławce kar. Ukraina ponownie zagra w przewadze.
51. min - Guma po strzale Pańszina wylądowała na siatce nad bramką Zacharczenki.
50. min - Kazachowie cały czas w tercji ataku. Kolejna bramka wydaje się być tylko kwestią czasu.
48. min - Lalka doznał jakiejś kontuzji. Długo zbierał się z lodu zawodnik Ukrainy.
47. min - GOL! 1:4! - Błyskawiczna odpowiedź Kazachów. Wygrane wznowienie w tercji obronnej Ukraińców i bramka po strzale Rudienkowa pod poprzeczkę.
47. min - GOL! 1:3! - Ukraina wykorzystuje grę w przewadze! Warłamow ładnie pociągnął z nadgarstka, tor lotu krążka zmienił jeszcze Nimenko i Połujektow musi po raz pierwszy wyjmować gumę z własnej siatki.
46. min - Starczenko na ławce kar. Ukraina w przewadze.
45. min - Chwila niezbyt ciekawej gry na lodzie. Kazachowie rozgrywają gumę w okolicach neutralnej części lodowiska.
43. min - Niedokładne rozegranie gumy przez Ukraińców i guma poza obszarem lodowiska.
42. min - Uwolnienie po stronie kazachskiej. Wznawiamy grę pod bramką Połujektowa.
41. min - Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Kazachstanu.

Trzecia tercja rozpocznie się około 18:05.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
39. min - Kazachowie szukają okazji do zdobycia czwartej bramki.
37. min - Fatalna gra Ukrainy w przewadze. Gramy już 5 na 5.
36. min - Jak na razie Ukraina nie może założyć zamka. Guma wybita daleko pod bramkę Zacharczenki.
35. min - Za spowodowanie upadku przeciwnika na ławce kar Starczenko. Ukraina w przewadze.
35. min - Woroncow znalazł się przed bramką Ukrainy i zdołał oddać niezły strzał. Broni jednak Zacharczenko.
34. min - Przerwa w grze po uwolnieniu Kazachów.
33. min - Ałeksiuk strzał z okolic niebieskiej, ale trafił jedynie w stojącego za bramką Warłamowa.
32. min - GOL! 0:3! - Szybko rozegrany zamek przez Kazachów i gumę do ukraińskiej siatki kieruje Krasnosłobodcew.
31. min - Kohut na ławce kar za zahaczanie. Kazachowie w przewadze.
30. min - Świetna gra Kazachów w defensywie. Ukraina nie może stworzyć sobie żadnej dogodnej okazji.
29. min - Woroncow z nagarstka spod niebieskiej. Zacharczenko broni.
28. min - Oba zespoły na lodzie w pełnym zestawieniu.
26. min - Ładne uderzenie Michnowa ze środka, Połujektow popisuje się świetną interwencją parkanami.
25. min - Sporo niedokładnej gry na początku tej odsłony. Kolejne uwolnienie, tym razem w wykonaniu Kazachstanu.
24. min - Uwolnienie po stronie Ukraińców. Przerwa w grze.
23. min - Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Ukraina ma ogromne problemy z oddaniem jakiekolwiek strzału.
22. min - Kazachowie na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej odsłony dla Kazachstanu.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.
19. min - Szybka kontra Kazachów i strzał Krasnosłobodcewa. Broni Zacharczenko.
18. min - Indywidualna akcja Błahego zakończona mocnym strzałem. Połujektow broni jednak bez większych problemów.
17. min - Mietałnikow mocno spod niebieskiej, broni Zacharczenko.
16. min - Gra wznowiona.

Zawodnicy na lodzie.

Nastąpi teraz 15. minutowa przerwa w grze. Organizatorzy potrzebują trochę czasu na naprawę pleksy. Pierwsza tercja zostanie dokończona ok. 17:10.

16. min - Mocne starcie za bramką Połujektowa. Starcia tego nie wytrzymała pleksa. Szykuje się dłuższa przerwa w grze.
15. min - GOL! 2:0! - Kazachowie obejmują dwubramkowe prowadzenie! Krasnosłobodcew podał do Mietałnikowa, który ładnym strzałem z nadgarstka pokonuje Zacharczenkę!
14. min - Kolejne uderzenie ze strony Kazachów. Tym razem strzelał Puszkariow. Ponownie pewnie broni Zacharczenko.
14. min - Ukraina na lodzie już w pełnym zestawieniu.
13. min - Mocne uderzenie Sawczenki spod niebieskiej. Świetnie krążek wyłapuje jednak Zacharenko.
12. min - Riabenko na ławce kar za zahaczanie. Kazachowie ponownie w przewadze.
10. min - Mocne uderzenie Spiridonowa przelatuje obok bramki Zacharczenki.
9. min - Ukraina ma spore problemy z wprowadzeniem gumy do tercji ataku.
8. min - GOL! 0:1! - Błyskawicznie wykorzystana gra w przewadze przez Kazachstan! Kevin Dallmann kapitalnym strzałem spod niebieskiej pokonuje Zacharczenkę!
8. min - Dwie karne minuty dla Kohuta za zahaczanie.
6. min - Warłamow minął obrońców Kazachstanu i oddał ładne uderzenie z nadgarstka - krążek przelatuje tuż obok prawego słupka bramki Połujektowa.
5. min - Ukraińcy rozgrywali gumę w tercji obronnej Kazachów, ale nie zdołali oddać celnego uderzenia.
3. min - Pierwsze uderzenie na bramkę Ukrainy. Zacharczenko broni po uderzeniu Poliszczuk.
3. min - Uwolnienie po stronie Kazachstanu. Wznowienie gry pod bramką Połujektowa.
1. min - Kazachowie z pierwszą akcją. Krążek opuścił jednak obszar lodowiska.
1. min - Pierwsze wznowienie spotkania dla Kazachów!

#1 Jewhen Napnenko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Eduard Zacharczenko B 5 5.00 24 24 0 0 0 0 79.17 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0